Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-02-08, 16:45   #31
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Preshevar
Hahahaha me siguri, ani se sa t'jetojn njeri meson, Shti e die , edhe s'jam ku me dit sa ekstremist,... po qeshtu qerėn e kam (vitualisht :D).

Balzaku ka then, "Kush mund ta udhėheqė njė grua, mund tė udhėheqė njė popull."

Na shqiptart jemi krejt t'zot

po po shqiptari udheheq me DHUNE... kuku mos me shti me menu anej o Preshevar. ma mire po bojna llaf diqka per mire.. ketu ku jem na, i njofim nje familja shqiptare, qe hyjme e dalim me ta, ata jane te presheves, edhe pa dyshim jane njerezit me te kulturuar , civilizuar, mikepritesa, shoqnorź e me tona t mirat qe njeri i don ne nje shoqeri.... e diqysh prej tyne, se s kam pas fort pune me preshevare, prej tyne me ka met me i respektu preshevart.. edhe pse e di qe thojne se nuk jane njerzimi njejte...amo qe, pershtypja e pare e njerzve te nje veni qe veq kam ni per to... ishalla po m merr vesh se as vet mo s po di qka jam tu thane.. hahahahahahahaha

shti t kam shok une ty.. s di ti mu a m ki shoqe veq.... kalo mire
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-02-08, 16:48   #32
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sherri
lovely,per-hajr oda,e kurr that mos mbet(amen)....kamdesht me ardh i pari,.po thash po te shkon oda me sherre,
qe sa mos me ardh meduar that:nje pacerrk,edhe nje shkam me tri kame,te duhen tash per fillim,se ki kallabllak e sen e............

me ven ke bo qe s je ardhe i pari, se ma kishe lan kamen e mrapsht ti se sherr moooo...

shume flm per dhurata sherr s ta harroj kurre....


Elina -kukull-
shume flm per urimet e tua.. shume i vleresoj
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 16:50   #33
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Ahh bravo te qofte sa trimresh qe je ,,ke qek deren e shtepis tende ,,dhe ke tregue se ja mo per martes ,,tash veq priti msit sa te mundesh per dere dhe dritarje,,,te deshiroj qaste te kendeshme ketu ne dradani me nje.. kisss..

selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 20:18   #34
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
eeeeeh me jau kallxu historine teme nuk me dalin krejt faqet e dardanise
kshtu qe po iu kallxoj veq pak...
kam lind dhe rrit ne katund, ra lufta na qiti ne gurbet. jam e martume, (mos thuni qe nuk e kam dit tani) , kam nje djale.
Jam 26 vjeqare, i du shume shume hajgaret.. jam e drejte, te miren e te keqen ta thom n sy. qysh thote Selvija ; dua gjithqka te bukur!!!!!
Njerezit qe meritojne i dua dhe i respektoj shume.
qe iu intereson nejsen, lirisht vetni! (pyetni me msusin)
iu deshiroj qaste te kendshme ne dhomen time se atje tek pershendetjet , atje eshte oda ime.. kjo mbetet dhoma ime atehere (jo e gjumit)
me te drejt te kam than se je me sinqerta ne f/d

te peshendes dhe gjitha te mirat e jetes qofshin me ty dhe familjen tende
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 20:36   #35
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

valla ti qika e katundit e paske ngushtue shum selvijen se ajo e shkreta nuk di a mundet me i durue te xigluemet.
por ki kujdes mos po e lendon a????
gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 20:40   #36
gjini
 
Avatari i gjini
 
Anėtarėsuar: 13-11-04
Vendndodhja: Midis Europes
Postime: 3,086
gjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėmgjini i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

une i shkreti edhe keshtu po kam frige mos po e boje teper e kjo qika e katundit po i qon selam selvijes ashtu marre valla a???
Imazhet E Bashkangjitura
Tipi Dosjes: gif baby5.gif (37.2 KiloByte, 2 shikime)
Tipi Dosjes: jpg curioso3.jpg (23.5 KiloByte, 1 shikime)
gjini Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 21:53   #37
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gjini
valla ti qika e katundit e paske ngushtue shum selvijen se ajo e shkreta nuk di a mundet me i durue te xigluemet.
por ki kujdes mos po e lendon a????
eh more Gjini, une ia di dhimt Selves shume here ma mire se qe ti mendon qe ia din ti.. kshtu qe flej dathe se nuk e lendoj......
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 21:55   #38
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
me te drejt te kam than se je me sinqerta ne f/d

te peshendes dhe gjitha te mirat e jetes qofshin me ty dhe familjen tende

shume flm per urimin Teutaę

ti duhesh me kan smart...
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 22:48   #39
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Qka po folni ju ne emer tim bre,,po ju baj dyve ne ringe e ju qes nagdon hahahaaa
hahah
O flm shum Bond qe paske hjek ate foto se shum i rash pishmon,,a pave lovely se qka pak ketu me heret ajo hahahah
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 22:51   #40
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
eeeeeh me jau kallxu historine teme nuk me dalin krejt faqet e dardanise
kshtu qe po iu kallxoj veq pak...
kam lind dhe rrit ne katund, ra lufta na qiti ne gurbet. jam e martume, (mos thuni qe nuk e kam dit tani) , kam nje djale.
Jam 26 vjeqare, i du shume shume hajgaret.. jam e drejte, te miren e te keqen ta thom n sy. qysh thote Selvija ; dua gjithqka te bukur!!!!!
Njerezit qe meritojne i dua dhe i respektoj shume.
qe iu intereson nejsen, lirisht vetni! (pyetni me msusin)
iu deshiroj qaste te kendshme ne dhomen time se atje tek pershendetjet , atje eshte oda ime.. kjo mbetet dhoma ime atehere (jo e gjumit)
Paskemi shume sende te perbashket prej moshes deri te shakaj veq une ma e zoja se ty i kam bo dy djemPershendetje dhe te deshiroj argetime te kendshem ne mesin tone
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 23:09   #41
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

O flm shum Bond qe paske hjek ate foto se shum i rash pishmon,,a pave lovely se qka pak ketu me heret ajo hahahah[/quote]

po moj, minin a? nuk e paske pa ti qka t kam bo une ty pra... hahahahahahahaha
a qashtu po na i qlyjne a? a edhe ne dhomen time personale perzihen ata a ??
nejse de nejse.. qysh t thoni ju....
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-02-08, 23:11   #42
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e_martumja
Paskemi shume sende te perbashket prej moshes deri te shakaj veq une ma e zoja se ty i kam bo dy djemPershendetje dhe te deshiroj argetime te kendshem ne mesin tone

me ymer ishalla

flm
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-08, 11:02   #43
luckyman
 
Anėtarėsuar: 18-03-07
Postime: 3,373
luckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėmluckyman i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Mirė se na ke ardhė *lovely*,unė erdhe me durė thatė ( u korita ) vetem tjeter herė kur tė vi du me ta pru njė sahon (pjat) me petlla me ta bo dhomen per hajrė.

ku e pate dhomen e ghumit ti!!!!
luckyman Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-08, 13:43   #44
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luckyman
Mirė se na ke ardhė *lovely*,unė erdhe me durė thatė ( u korita ) vetem tjeter herė kur tė vi du me ta pru njė sahon (pjat) me petlla me ta bo dhomen per hajrė.
ku e pate dhomen e ghumit ti!!!!

masi veq pe din qe je korit, gjysa e t keqt
kur t mi bish petllat, t kallxoj ku eshte dhoma e gjumit edhe shkojme bashke i hajm petllat , tinxa ktyne tjerve
flm shume luckyman...
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-02-08, 14:16   #45
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Lovely iu don - dilni rrim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely
po po shqiptari udheheq me DHUNE... kuku mos me shti me menu anej o Preshevar. ma mire po bojna llaf diqka per mire.. ketu ku jem na, i njofim nje familja shqiptare, qe hyjme e dalim me ta, ata jane te presheves, edhe pa dyshim jane njerezit me te kulturuar , civilizuar, mikepritesa, shoqnorź e me tona t mirat qe njeri i don ne nje shoqeri.... e diqysh prej tyne, se s kam pas fort pune me preshevare, prej tyne me ka met me i respektu preshevart.. edhe pse e di qe thojne se nuk jane njerzimi njejte...amo qe, pershtypja e pare e njerzve te nje veni qe veq kam ni per to... ishalla po m merr vesh se as vet mo s po di qka jam tu thane.. hahahahahahahaha

shti t kam shok une ty.. s di ti mu a m ki shoqe veq.... kalo mire
Pasi i livdove kaq shum preshevart, ku mos me t'pas shoqe hahahaahaha (pak, shaka e me fal per me heret)


Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.