Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-03-08, 21:05   #1
New_MaFiOzII
 
Anėtarėsuar: 24-03-08
Postime: 1
New_MaFiOzII i vlerėsuar jo keq
Gabim Kerkes Per Aop Ne #Dardania

Pershendetje Per te Gjith!!
Quhem Elmir Sope
Jam 20 vjec
Gjinia Mashkull
Kisha pas deshir qe te bahem aop ne kanalin #dardania per nje arsye sepse shpenzoj nje koh te madhe ne kanal dhe me pelqen shum
Me Respekt
New_MaFiOzII


New_MaFiOzII Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-03-08, 21:50   #2
ExCeLL-
 
Anėtarėsuar: 20-01-08
Postime: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Kerkes Per Aop Ne #Dardania

Pershendetje New Sdi sa vlen vota ime veq kisha votu per ty Pro Sepse shpenzon shum koh ne kanal

Gith te mirat
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-03-08, 22:22   #3
Mushtishti
 
Anėtarėsuar: 08-11-07
Postime: 120
Mushtishti i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Kerkes Per Aop Ne #Dardania

Flm qe paske be kerkesen,, Mirpo kemi Aop shum dhe nje her nuk ka shtim ,,gjithashtu Flm per kerkesen ,,kalo mir .

Gjitha te Mirat..


Mushtishti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.