Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-04-08, 17:02   #16
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore
hej ju femijet e chatit ..
nuk e di a ju lexon dikush tjeter apo veq une , mirpo eshte i turpshem niveli juaj i komunikimit dhe drejteshkrimit ..
thjeshte e gjitha kjo tregon nivelin dhe pasqyren se kush e udheheq nje Chat...vertet eshte per cdo kritike..

jadore..

Ti bac e sje hy ne chat kurre a ? Kjo eshte gjuha jone e standardizuar ahahahahahahahahaha
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-04-08, 17:54   #17
E-Monda
 
Avatari i E-Monda
 
Anėtarėsuar: 06-04-08
Postime: 10
E-Monda i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Pershendetje
Me falni qe nderhy, por kam nje vrejtje se e ndi edhe un vetin Shqiptare edhe pse jetoj perendim
Te nderuar jo ne antaret e forumit po sikur edhe femit tju lexojn se qfar grindje beni nder mes veti dot ceshin me ju
Aman sjeni tu luftu per parlament por per asgje thjesht per nje @ sop e ircop
Se me mendimin tim kjo @ Aop dot ju lej pa shoqri pa familje pa asgje zoti na dhaft mend me shum po sikur te kishim me shum ne Shqiptaret as babin mamin ton sdo ta njofim
Rrespekt o populli Shqiptar rrespekt se shum turp esht per ne qa bejm per asgje hiq per chat, sikur ta kishim kejt pasurin chat sduet te bejm kshtu
Ju ndimoft Zoti se shum nje rrug te gabuar jeni, i thuani shok mbas shpine ja punoni ,turp turp per te gjith ata qe jan me dy ftyra
Kaloni bukur me rrespekt Monda
__________________
Njeriu i Vendost pa genjeshtra esht klasse$
E-Monda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-08, 22:45   #18
ExCeLL-
 
Anėtarėsuar: 20-01-08
Postime: 77
ExCeLL- i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Paperoni
se pari ju pershendes..
Lajmeroj staffin e ri,se un nga sot jap dorheqje...
Kisha pas deshir te ndihmoj staffit te ri ne udheheqjen e chatit
por metvertet nuk kam koh nje kohe te gjat.dhe me e vlefshme esht per staffin te me zevendesoe dikush.

Besoj se staffi i ri dot udheheqe nje Chat te kendshem


PAPERONI pom vjen keq qe po Jep Dorheqje Por prap se prap ky vendimi yt eshte

Me Respekt ExCeLL...
__________________
"Lumturia esht si nje fluter, Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh..Por nese ndalon per nje ēast, Do te qendroj ne doren tende"
ExCeLL- Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-04-08, 14:09   #19
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Swat
PAPERONI, Me nje fjale Chatet kosovare nuk shkojn asnjeher gjat ose do ket ndonje problem me stafin ose probleme gjdo her kshu prandaj mos u besoni gjdo kujt sidomos lammerave KOSOVAR, nuk e kam fjalen per ne pergjithsi po shumica ashtu jan sidomos ne chat un i njoh pak a shum edhe i di si jan kur kan zor tkan shok e masi e fitojn ate qe e deshirojn ste din se kush je hehe nejse PAPERONI njer si njer tye do te hiqshin prej aty ta dishe ket hehe hajt tung pra.

Swat per ta deshmu se ju jeni Lamera mund tjau gjej njerin personalisht qe e keni tradhtu ne mes te Struges nese jo ti Ky Paperoni PO ....... Afrim Zhuta a e njihni ??
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-04-08, 18:04   #20
Albaner
Dardania Network
 
Avatari i Albaner
 
Anėtarėsuar: 12-11-07
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 216
Albaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuarAlbaner i respektuar
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

ew ew Nime do sende met shti me qesh ktu lol


Papp Suksese ne te ardhmen ty :-)


Rrespekt
__________________
Armed Forces Of Dardania!
Albaner Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-09, 01:10   #21
Medaljoni-CH
Pčrshčndetje
 
Avatari i Medaljoni-CH
 
Anėtarėsuar: 27-05-09
Vendndodhja: Zürich
Postime: 5
Medaljoni-CH i vlerėsuar mirė
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Pčrshendes njashtu edhe une stafin e nderuar, dhe njekohsishtč kam edhe nje pyetje!
Une rastesisht duke ēortuar nje te krisur ne dhomen ton te Chat-it! jam i prejashtuar!
Si mund te rikyēem ne chat? per ndihmen e juaj ju falenderoj Pčrzemersisht.
Medaljoni-CH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-09, 21:05   #22
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Medaljoni-CH
Pčrshendes njashtu edhe une stafin e nderuar, dhe njekohsishtč kam edhe nje pyetje!
Une rastesisht duke ēortuar nje te krisur ne dhomen ton te Chat-it! jam i prejashtuar!
Si mund te rikyēem ne chat? per ndihmen e juaj ju falenderoj Pčrzemersisht.
kuuu po nomin qe kokan tu e bae per chat allah allah

Po ku paska chat more???
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-09, 21:17   #23
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Aty ku bohet me be Hyrja ...
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-09, 17:53   #24
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy
Aty ku bohet me be Hyrja ...
uee po ku na cenka ai vend bre aa???

ps mos e qit ate gjuh ti si shum,,, se ka njerz alergjik ndaj gjuhe s'te lan ma ta qitish jasht,,,, ta shkurtojn....
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-07-09, 19:25   #25
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Pershendetje staffi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Qika^Me^Kule
uee po ku na cenka ai vend bre aa???

ps mos e qit ate gjuh ti si shum,,, se ka njerz alergjik ndaj gjuhe s'te lan ma ta qitish jasht,,,, ta shkurtojn....
Ata qe ma shkurtojn gjuhen i kan Vra ne Kufi ne kohen e luftes ;)


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.