Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Temė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 18-05-08, 00:53   #16
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luckyman
Kishte qene e drejt qe antaret e FD mos te kene mundsi te kyqen me 2-3 nofka !!!siq bejn disa ketu.
normal kur ti hjeksh edhe ti ato 4-5 nofka sa i ki e bojna drejtesi.

Hej qetash edhe ni pyetje per sonte, Gloss nuk ka mu idhnue a , kam degjue qe pronart e rij ishin 15 deri 17 vjeq qeshtu kam digjue e deshta vetum me ju pyet a oshte vertete.
>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 18-05-08, 16:37   #17
Artanibb
OLD
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: Gjakovė-Prishtinė
Postime: 30
Artanibb e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Artanibb
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Po vrehen ndryshimet, tu u nis prej @Operatorve qe nuk po ndrohen gjdo dit... etj etj
__________________
Only All-llah Can Judge Me
Artanibb Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 11:59   #18
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Teuta po te jeshe e bindure qe Une si Moderator nuk i plotesoje kushtet eja merre moderimin tim.As kush nuk me ka sjelle kety me zore me deshire kam ardhe dhe me deshire iku po te doja.Te flases paushall ashtu nuk eshte mire,nese ke fakte shkruaj me konkretisht qe te kuptojme.Me sa di une nje mesazhe kam marre nga ju Privat ku doje nje gabim te rregulloja dhe besoje qe te eshte kryer.Me vjen shume keq kur theksoni se juve dhe Antaret e forumit i respektojme si sllave.Te lutem Moter kjo eshte diqka absurte.Mos te lutem se anjeri nga Moderatoret nuk sillen keshtu si ju theksoni.Te gjithe jane te mire si anataret po ashtu edhe Moderatoret.Une besoje se bejne pune te mbare dhe punojne me rregullat e forumit Dardan.

Me plote respekt per ju Lazdrani.Argetim te kendeshem ne Dardani

Lazdrani i nderuar!!!

Sa Budalla qe mbane kjo toke te e ta thuhesh koken per ta nuk ka vlefte.Une mbaj mende qe nga dita e pare Forumin dhe nuk besoje qe ka ndonje forum aq te bukure si Dardania.Pse? Duke falenderuar Bondin,Murgeshen,Genta,Naki,TY i nderuar,(Barbaroza,Honesty,Psikologu ishin Moderator)dhe keta te rinjet qe me te vertet gjithmone keni dite te mbani rende se te gjitheve te ja u plotesoni deshirat nuk bene.Prandaj pa ju Dardania do te shkatrrohej kahere.Se e kuptoje ka shume nga ta qe nuk ja dojne te miren ketije Forumi.Kaq mendimi im.
__________________
Kujtoje qastet tona....
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 14:01   #19
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

hahaha jo soht e vertet 21 - 26 jemi hahahahaha kom qesh shum hahahaha flm flm :D
__________________
Dardania.de 1999 - 2010
Gloss Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 14:19   #20
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sexybrikenda
Lazdrani i nderuar!!!

Sa Budalla qe mbane kjo toke te e ta thuhesh koken per ta nuk ka vlefte.Une mbaj mende qe nga dita e pare Forumin dhe nuk besoje qe ka ndonje forum aq te bukure si Dardania.Pse? Duke falenderuar Bondin,Murgeshen,Genta,Naki,TY i nderuar,(Barbaroza,Honesty,Psikologu ishin Moderator)dhe keta te rinjet qe me te vertet gjithmone keni dite te mbani rende se te gjitheve te ja u plotesoni deshirat nuk bene.Prandaj pa ju Dardania do te shkatrrohej kahere.Se e kuptoje ka shume nga ta qe nuk ja dojne te miren ketije Forumi.Kaq mendimi im.
Po stafi d.de si ka qen ashtu dot mbetet edhe nuk po di qka jemi duke bėrė Gloss&FastLine diqka keq ? :) spo kuptoj me tė vėrtet d.de ka me mbet ashtu siq ka qen ska ndryshime edhe me at staf vetėm Pronarėt jan ndru , kaq mendimi im :D

Ju pėrshėndes kaloni mire , Gloss
__________________
Dardania.de 1999 - 2010
Gloss Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 14:55   #21
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Eshte ne rregull dhe skam kunder kafes asgje, se njeriu ka nevoje per relaksim, po kisha dashur nga anetaret e FD-se ti shfletojne ndonjeher edhe temat e tjera ...
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:04   #22
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Gloss :) Lej se shumica e'kan ket fjal t'rit :) po le ti kqyrin data e regjistrim etj... :) e'verteton sa te ri :)

Mungesa e'dijes per mbeshtetjen e dhe bashkpunimin per me ngrit Dardania.de :) ju mungon disa personav :) ..

Ska ndryshim ne Staf Veq shtes ne Staf ka :) ndryshim tjera ndoshta dot ket ne Dardania.de Nje Portal ma t'fort etj... jo ne staf ..

Kur Se ndryshimi Ka qen Ne Stafin e Chati siq e'ka cek dhe Artanibb :) e asgje ma shum :)
Dot punojum se bashku t'kemi nje Dardania Sa ma t'fort
SheTa Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:31   #23
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

sa mir ish kan me ndryshu pak e me na e mundesu ka nje profil personal ku mund te kishim foto personale diqka te shkruar per vete etj se kjo qe kemi tani si avatar nuk permban asgje


edhe nime mos me gjueni tash se veq mendimin tim e dhash
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:33   #24
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga sexybrikenda
Lazdrani i nderuar!!!

Sa Budalla qe mbane kjo toke te e ta thuhesh koken per ta nuk ka vlefte.Une mbaj mende qe nga dita e pare Forumin dhe nuk besoje qe ka ndonje forum aq te bukure si Dardania.Pse? Duke falenderuar Bondin,Murgeshen,Genta,Naki,TY i nderuar,(Barbaroza,Honesty,Psikologu ishin Moderator)dhe keta te rinjet qe me te vertet gjithmone keni dite te mbani rende se te gjitheve te ja u plotesoni deshirat nuk bene.Prandaj pa ju Dardania do te shkatrrohej kahere.Se e kuptoje ka shume nga ta qe nuk ja dojne te miren ketije Forumi.Kaq mendimi im.

kur ta drejtosh gishtin kah dikush mos harro se tre gishtrinjt e tjer te drejtohen ty
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:34   #25
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

teutaA: ehhh :) Ky mendim me Pelqen se per kto Ndryshime keni fjalen jo per tjera :)
besoj se ni t'ardhme dot ti ket keto galerin etj etj :) per ket thash dot ndryshojum ta kemi ni portal sa ma t'fort sa ma t'komplitune :)
SheTa Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:35   #26
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
sa mir ish kan me ndryshu pak e me na e mundesu ka nje profil personal ku mund te kishim foto personale diqka te shkruar per vete etj se kjo qe kemi tani si avatar nuk permban asgje


edhe nime mos me gjueni tash se veq mendimin tim e dhash
Vetem sa per info, gjithesecili ka mundesin ta vej foton e vet tek avatari, vetem a e ka ate forc, si une p.sh.
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:39   #27
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Vetem sa per info, gjithesecili ka mundesin ta vej foton e vet tek avatari, vetem a e ka ate forc, si une p.sh.
dea un e kam then ket disa her dhe fotoja ime ka qen ne avatar koh pas kohe se me te vertet kur kam hy ketu ne dardania kam menduar se jan njerzit me realista se po thojn qe faqja me e mir ne net por me kohen e kam vrejt se gjithqka eshte fallce duke u nis nga prezentimi i antarve e shum gjana tjera keshtu qe un do te kisha deshiru qe dardanija te ishte siq eshte facebook ketu ne US
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:44   #28
DEA
***
 
Avatari i DEA
 
Anėtarėsuar: 29-04-04
Vendndodhja: Baden Württemberg
Postime: 14,745
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga teutaA
dea un e kam then ket disa her dhe fotoja ime ka qen ne avatar koh pas kohe se me te vertet kur kam hy ketu ne dardania kam menduar se jan njerzit me realista se po thojn qe faqja me e mir ne net por me kohen e kam vrejt se gjithqka eshte fallce duke u nis nga prezentimi i antarve e shum gjana tjera keshtu qe un do te kisha deshiru qe dardanija te ishte siq eshte facebook ketu ne US
Une per vete jap kontributin tim, qe te jem sa ma reale, pa menduar se kush tjeter shkruan ketu, nese dikush me bashkangjitet le te urdheron, ndersa me kohe shumica mund pakicen................jemi ne ata qe mund te bejme dicka ne rikthimin e asaj qe dardania.de te jete prap faqja me e mire shqiptare..
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:47   #29
teutaA
Born To Be Wild !!!
 
Anėtarėsuar: 06-01-08
Vendndodhja: Aty ku vlersohet njeriu ,,,
Postime: 11,686
teutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėmteutaA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga DEA
Une per vete jap kontributin tim, qe te jem sa ma reale, pa menduar se kush tjeter shkruan ketu, nese dikush me bashkangjitet le te urdheron, ndersa me kohe shumica mund pakicen................jemi ne ata qe mund te bejme dicka ne rikthimin e asaj qe dardania.de te jete prap faqja me e mire shqiptare..
edhe un jam e ati mendimi edhe shpesh her kur kyqem ne facebook them me vete pse nuk ka diqka shqiptare keshtu apo jemi aq te kqinj sa qe patjeter duhet te mshefemi prapa shkronjave e fotove te modeleve te ndryshme...........
__________________
Santa,,,,I'have Been Good ! :P
teutaA Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 19-05-08, 15:51   #30
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: Qka do Ndryshohet ne Dardania

DEA: Ske pse me bo rekthim Se pse Dardania.de Ka qen dhe dot jet faqaj me fort Shqiptare ...

Teuta Sa per INFO t'thash qe sdo ti mungoin ato gjera Dardania.de :) se shpejti dot ket t'gjitha te jet ni faqe nje portal i komplitune :) Na ndertojum me Stil Donin Sdo jemi kopje e faqev tjera :) Ndoshta ida mirret po modeli komplet nuk i mirret :)


SheTa Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.