Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-05-09, 17:05   #31
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
Nuk ėshtė patjetėr ashtu si unė themė, por ama edhe kėshtu si ti ke thėnė nuk qėndron muhabeti.

Kujt i thotė Elit intelektuale (aktuale e kujt e dikurshme) vali ? kėtė do tė doja ta dija, pa edhe n'ēfot e mramja.

Nejse, unė nuk do ti marrė pėr shembull krahasimet e llojit KADARE -QOSJA (siq qe mahitur dikur Uliksi) por ka ka burra kėtu, mos tė mėrzitet Vali se nuk do mbesin burra kėtu edhe po s'pati ai "kohė". Fundja pėr forum nuk ėshtė e patjeter ndonjė shkallė Akademilleku derisa i kemi pėrzgjedhur nofkat dhe lulėzuar avataret.

Pėr njė krahasim ku qėndronim, e ku qėndrojm tash (ēka vjen si dihet) jam i mendimit qė sadopka i kemi njėsuar gjanat.
Perafėrsisht kėshtu:
http://www.youtube.com/watch?v=bldG794WOEA
Le krejt ... Harro kete pune !!!


T'pershendese :)
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-05-09, 23:49   #32
Marco
Banned
 
Avatari i Marco
 
Anėtarėsuar: 26-06-06
Postime: 995
Marco i dashurMarco i dashurMarco i dashurMarco i dashur
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...
a per djal, n'rast se t'ka shku mendja me ma gjete (se meta pa martu!!!) veq drenicak mos t'jete (se t'gjithe m'duken si Sabiti i Terstenikut ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...)

edhe nje po ta them, jerrlike kam lind dhe jerrlike do vdes...!


Amin jarabih, rahmet i paste shpirti Dr. Rugoves...!
hahahah nije njonen nije , po neser bohesh Muhaxherk edhe met than qyre URAT u bone muhaxherk a knena thojshe sbohna kurr, ti ma kthen mej reni , aiiiiiiiiiii pollavra te Dardanis po tregon a , a qi po ma han kryt gjdo dit ketu qe sbohna muhaxherk ajo kurgjo kerkujt a hahahahhahahaahahahaha Nime hej fjala muhaxher i bjen endacak keshtu qe pershendes ty ne Amerik oooooooojj Muhaxherk hahahahahahah

Amin Amin zoti e shperbleft se per ket popull ka luftu , Mir thot edhe kengetarja Alberie Hadegjonaj sikur qiri per drit ashtu edhe Dr:Rugova per Pamvarsi!!!!
Marco Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-05-09, 21:03   #33
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Une jam pak me skeptik ne lidhje me temen dhe mendimet e disa anetareve te mesiperm.
Projekti Dardania De nuk ka ardhur ne kete bote te madhe virtuale si nje plan elektoral apo me nje projekt premtimesh , qe pasi te realizoj apo permbush " premtimet " duhet te mbyllet,
pasi Ai qe i dha drite kesaj faqje virtuale,
nuk e dinte se DARDANIA DE do te zgjerohej dhe merrte keto permasa ,
apo do te ngelej nje faqe pa kredibilitet dhe pa frekuentim
por fale aftesive krijuese,debatuese dhe argetuese te shume e shume miqve/mikeshave te mi DARDANAS/E nen diktatin e te nderuarit MIKUT tim BOND,
arritem qe popullariteti dhe jehona e kesaj ode DARDANE te shtrihej nga AUSTRALIA e larget,Canadaja dhe ne mbare Europen Plake,
pra te nderuar anetar/e kjo ode mbare shqiptare eshte krijuar pa ndonje qellim te caktuar por thjesht qe bota shqiptare te kishte mundesi me lehtesuese komunikuese dhe te krijonte ate qe e nderuara MURGESHE e quan ura lidhese, ku fale kesaj ode DARDANE me te vertet jane krijuar ura lidhese miqesore ku ka edhe prej atyre te cilat jane kurorezuar edhe me lidhje afat gjate,


Argetim sa me te kendshem ju uron ;
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-05-09, 06:14   #34
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Veq mos ti ngatrrojm gjanat !
Nuk e pata fjalen qe dardania.de e ka "pėrmbushur qėllimin" dhe tash duhet tė mbyllet.

Jo asesi ashtu. Jo sepse dardania.de na ka "shėrbyer" tė gjithėve qė ta rifreskojm trurin, ti zgjerojm diturit, tė njihemi me njėrin tjetrin (adetet/zakonet e krahinave shqiptare) e mbi tė gjitha ta ruajm tė folurit/shkruarit Shqip.
Andaj kur kėta Ēunat (stafi) kėrkon tu ndihmojm, kqyrni qaty kontrolloni xhepat mos u ka mbet noj t'imt helbete e gjuani n'kac t'dardanis se s'bohet nami.
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-05-09, 23:47   #35
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
Veq mos ti ngatrrojm gjanat !
Nuk e pata fjalen qe dardania.de e ka "pėrmbushur qėllimin" dhe tash duhet tė mbyllet.

Jo asesi ashtu. Jo sepse dardania.de na ka "shėrbyer" tė gjithėve qė ta rifreskojm trurin, ti zgjerojm diturit, tė njihemi me njėrin tjetrin (adetet/zakonet e krahinave shqiptare) e mbi tė gjitha ta ruajm tė folurit/shkruarit Shqip.
Andaj kur kėta Ēunat (stafi) kėrkon tu ndihmojm, kqyrni qaty kontrolloni xhepat mos u ka mbet noj t'imt helbete e gjuani n'kac t'dardanis se s'bohet nami.kur pupi flet mir une nuk pritoj me e vulosnji vul katrore
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-09, 04:23   #36
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pupi
Veq mos ti ngatrrojm gjanat !
Nuk e pata fjalen qe dardania.de e ka "pėrmbushur qėllimin" dhe tash duhet tė mbyllet.

Jo asesi ashtu. Jo sepse dardania.de na ka "shėrbyer" tė gjithėve qė ta rifreskojm trurin, ti zgjerojm diturit, tė njihemi me njėrin tjetrin (adetet/zakonet e krahinave shqiptare) e mbi tė gjitha ta ruajm tė folurit/shkruarit Shqip.
Andaj kur kėta Ēunat (stafi) kėrkon tu ndihmojm, kqyrni qaty kontrolloni xhepat mos u ka mbet noj t'imt helbete e gjuani n'kac t'dardanis se s'bohet nami.
kur ke shkruar ketu o Pupi, ishe i rruar apo i parruar....
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-09, 08:52   #37
Pupi
 
Anėtarėsuar: 11-02-07
Postime: 2,518
Pupi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
kur pupi flet mir une nuk pritoj me e vulosnji vul katrore
Rrrespektin e pranoj, gurabin maje per veti. hahahahahahaha


Urata:

Shkova i parruar, sepse duke ndenjur me nete te tera kisha harruar ta rruaja mjekrren
__________________
Miqėsi por edhe Armiqėsi tė pėrhershme nuk ka !
Pupi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-09, 09:16   #38
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
kur pupi flet mir une nuk pritoj me e vulosnji vul katroreFjalet e Pupit gjithmone jane per tu vulosur veq ne disa raste nuk kuptohen nga disa hahahahahahaaaahaaa


Guri, a e pe pashe Zotin ēfare pritje i kishin be Titos, pak me te mire se Dr. Rugoves kur u kthye nga Ekzili!


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-05-09, 14:09   #39
>>{SpOnGeBoB}<<
Banned
 
Avatari i >>{SpOnGeBoB}<<
 
Anėtarėsuar: 08-06-07
Vendndodhja: In the battle of Love...
Postime: 2,082
>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė>>{SpOnGeBoB}<< i njohur pėr tė gjithė
Gabim Titulli: "Projekti" dardania.de e ka pėrmbushur qėllimin e vetė

Shife mara qita ti mushin thaset me llafa mpuq motrushe se ja ki qillue, jo qitash po ta jepi qitu nji peqat ja bravo motrushe se e ki sosen krejt qka ki shkrue e qishtu.

Sha zoten une i kam vetum pare te trasha e me qasishna t`imat as paj pala nuk bon transakaciona, e qishtu Preis muss stimmen edhe kondicionat e qasajna e kur ti thej te banka nihere tana e kqyri e baj hesap per qat produktin qe e paguj.


>>{SpOnGeBoB}<< Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.