Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shqipetaret > PAVARESIA KOSOVĖS
Emri
Fjalėkalimi


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-07-09, 17:56   #1
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Exclamation Hajt ti bėjmė njėqindė....

Sa u gėzuam kur arritėm 20 njohjet e para....
U shtuan edhe 20 tė tjera........
.....edhe njėzetė tė tjera me menzi.......
Pėr tė mbėrritur e mbetur nė Gjashtėdhjetėedy......


__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 25-07-09, 20:01   #2
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Ēėshtja e statusit tė Kosovės do tė mbetet e hapur, thotė Jeremiq Ministri i punėve tė jashtme tė Serbisė, Vuk Jeremiq, deklaroi se ēėshtja e statusit tė Kosovės do tė mbetet e hapur pas mendimit tė Gjyqit Ndėrkombėtar tė Drejtėsisė pėr, siē ka thėnė ai, “joligjshmėrinė e pavarėsisė sė shpallur njėanshėm”.
Nė njė intervistė pėr gazetėn "Dnevnik “ Jeremiq pohon se Prishtina do tė vihet nė pozitė tė vėshtirė dhe pėr herė tė parė e motivuar pėr tė gjetur zgjidhje kompromisi pėr statusin e Kosovės.
Sa mundė tė ketė tė drejtė i jermumi i Serbis ?
A duhet ti "pėrgjigjet" kėsaj interviste Qeveria e kosovės ?
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-09, 04:43   #3
Marco
Banned
 
Avatari i Marco
 
Anėtarėsuar: 26-06-06
Postime: 995
Marco i dashurMarco i dashurMarco i dashurMarco i dashur
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murriz
Sa mundė tė ketė tė drejtė i jermumi i Serbis ?
A duhet ti "pėrgjigjet" kėsaj interviste Qeveria e kosovės ?
Hesapin kurr nuk e kemi dit, veq gjith gjall se gjall. po du me ta lidh se fjalet e shkaut jan shum rrena prej tyne, Por edhe pasojat e tyne po i ndjen Kosova ... Qeveria i ka qellimet e veta , e ajo nuk ėshtė kosova te ec perpara po Bizznesi , Shtetet qe jan numer 1 en Bot nuk kan te drejt as njė politikan apo njėri Shteti te ket biznes privat !!!
Marco Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-09, 11:21   #4
instruktori
Instruktori
 
Avatari i instruktori
 
Anėtarėsuar: 29-08-06
Vendndodhja: Aty ku eshte me se miri
Postime: 10,032
instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Qe te kemi shumew njohje te reja

SHTETI DON ANGAZHIM
__________________
Shteti kerkon angazhim
instruktori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-09, 23:42   #5
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

i pash qatje ne stacionin e autobusave nja 100 derrzhava duke u shtye se cila po e nxen vendin e para me na njoft shtetin
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-09, 23:52   #6
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Bahen bahen kesmet edhe 100... ama eshte koha e pushimeve tash sezona prej 1 korrikut deri me 1 shtator mos pritni njohje... pas 1 shtatorit deri me 1 janar 2010 do hyp 100-shi :)
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-07-09, 23:59   #7
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Bahen bahen kesmet edhe 100... ama eshte koha e pushimeve tash sezona prej 1 korrikut deri me 1 shtator mos pritni njohje... pas 1 shtatorit deri me 1 janar 2010 do hyp 100-shi :)


po nuk i kena pas fjalt kshtu ooo shfletus bukur nji koh e gjat po kalon bile kshtu me te pa pun prej kur ka rrejt hasha se po shtyhen derrzhavat jan 75000 persona qe kerkojn pun kta jan rini qe nuk do shkon koh e gjat kan me i ardh hashes ne krye ministri bash me VESEL OLLURIN drenica ka me ja nxjerr syt HASHES
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-09, 00:01   #8
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
po nuk i kena pas fjalt kshtu ooo shfletus bukur nji koh e gjat po kalon bile kshtu me te pa pun prej kur ka rrejt hasha se po shtyhen derrzhavat jan 75000 persona qe kerkojn pun kta jan rini qe nuk do shkon koh e gjat kan me i ardh hashes ne krye ministri bash me VESEL OLLURIN drenica ka me ja nxjerr syt HASHES

Hahaha jo tyben spo din ka eshte Prishtina hiq se te kishin dite boll mire ish kan po krejt qeta 75000 sa the ti po kqyrin tjeter ka me shku ka deti qanej italia zvicrra gjermania franca.. e kan harru prishtinen krejt.... se mire kish qen ama jo veq ksaj qeverie ama qdo qeverie qe genjen :) kan rrejt edhe tjerat para saj su ba nami ...
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-09, 00:04   #9
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shfletuesi_
Hahaha jo tyben spo din ka eshte Prishtina hiq se te kishin dite boll mire ish kan po krejt qeta 75000 sa the ti po kqyrin tjeter ka me shku ka deti qanej italia zvicrra gjermania franca.. e kan harru prishtinen krejt.... se mire kish qen ama jo veq ksaj qeverie ama qdo qeverie qe genjen :) kan rrejt edhe tjerat para saj su ba nami ...


tani jena shtet
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-07-09, 00:10   #10
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
tani jena shtet
Edhe ata te fort , po simbas disa fjaleve dojn me ndrru qeverin mduket jashtja... se kan fillu kritikat per kete qeveri akoma para zgjedhjeve hahahahah...
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-08-09, 22:57   #11
Marco
Banned
 
Avatari i Marco
 
Anėtarėsuar: 26-06-06
Postime: 995
Marco i dashurMarco i dashurMarco i dashurMarco i dashur
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guri i madh
i pash qatje ne stacionin e autobusave nja 100 derrzhava duke u shtye se cila po e nxen vendin e para me na njoft shtetin
Kto derzhavat a ken Kamiona apo autobusa se qet lloj kurr sepaskna pa en Stacion te Autobusave heheh
Marco Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-08-09, 14:34   #12
murrizi
 
Avatari i murrizi
 
Anėtarėsuar: 18-04-05
Postime: 3,490
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

Ani, a do ti bajm a jo ?

Duket se ka ardh koha me ja fut dikujt njė nga kto gjembat e mija murrizi pėr me marrė vesh, se pėrndryshe ka rrezik tė "mėsohemi" me kėtė status pa status e tė na haj dreqi...
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 21:35   #13
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

*

Njė ves i keq e ka kapluar popullin
(me ndihmėn e politiKuajve)

I vetmi „pėrparim“ qė kemi bėrė ėshtė se kemi kaluar nga „politika e pritjes“ nė „politikėn e (vet)numėrimit“.

Prej se ka filluar „dosja Kosovė“, „punėn“ mė tė madhe qė kemi bėrė ka qenė pritja. „Me datėn kaq e kaq do tė mbahet mbledhja e…ku do tė vendoset pėr Kosovėn“. Pastaj filloi periudha mė e gjatė, periudha e pritjes, qė shpesh cilėsohej si „politikė paqėsore“ apo „politikė gandiane“ (pėrkundėr Gandit qė ka bėrė politikė paqėsore aktive, neve bėnim „politikė pasive“, „politikė“ tė asgjėbėrjes). Tash kemi hyrė nė njė epokė tė re ku kohėn mė tė madhe e kalojmė duke numėruar, gjegjėsisht duke vendnumėruar…
Nė vend qė tė kėnaqemi me aq (shtete) sa na kanė pranuar e, mė nė fund, t’i pėrvjelim mėngėt duke iu rrekė punės seriozisht, ne edhe mė tutje numėrojmė. Thuajse, nėse arrin numri 100 ne do tė shkojmė drejt e nė parajsė (medemek puna jonė u krye njė herė e pėrgjithmonė).


Pėr fat tė keq nuk ėshtė ashtu. E gjithė e keqja qėndron tek vesi ynė mė i keq: (vend)numėrimi, qė pėrkthehet si mosluajtje vendi e prapanicave tona ose vazhdim i avazit tė vjetėr. S’ka ashtu!

Na kanė pranuar aq sa na kanė pranuar (falemnderit tė gjithėve qė na kanė pranuar) tash ėshtė koha kur ata duhet ta dėshmojnė edhe praktikisht atė pranim (qė na e kanė bėrė nė letėr). Fundja, siē po na thonė ata nga mė „demokratėt“, se „na kanė pranuar ata nga mė kryesorėt…tjerėve kush po ua…“ le t’ia fillojnė kėsajė pune, pasi qenka ashtu siē po na thonė!***
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-09, 21:38   #14
shfletuesi_
Djale Drenice
 
Avatari i shfletuesi_
 
Anėtarėsuar: 21-10-08
Vendndodhja: Nė vėndin e ngjarjeve
Postime: 20,920
shfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėmshfletuesi_ i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek shfletuesi_ Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek shfletuesi_ Send a message via Skype™ to shfletuesi_
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

A u ban a hala 100
__________________
Jeta eshte realitet jo virtualitet.

The End.
shfletuesi_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-09, 10:10   #15
BE LK
Kalimtar
 
Avatari i BE LK
 
Anėtarėsuar: 08-12-05
Vendndodhja: Tirane
Postime: 4,372
BE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėmBE LK i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Hajt ti bėjmė njėqindė....

E zeme se u bene 100 ?!

... dhe cfar me pas !

Politkanet kosovar kane nje qellim dhe po e luajne shume mire, qellimi i tyre eshte te mbajne popullin nen nje presion psikologjik dhe shprese nga njohjet e reja, dhe me gjase te mos mendojne njerezit ma per hallet e tyre por te mendojne per hallet e medha te politikes boterore (si pershembull, kujt i beri presion Amelika sot/neser/pasneser per te njohur Kosoven)

tek degjoj neper televizione shikoj qe populli Kosovar njeh shume mire politken e gjere evropiane dhe Amerikane, mendojnedhe diskutojne per te pa fund, me nje deshire dhe vullnet te pa shembullt.

Nje dite prej ditesh tek po qendroja ne plazh, takoj nje zoteri nga kosova, e pyes se cfar thuhet andej, me tha, hiq, gjerat ne ekonomi nuk jane mire, papunesia eshte shume e madhe, nje pjese e madhe e popullsise jetojne ne skamje, por do rregullohen, e rendesishme eshte te na njohin sa me shume shtete, se te tjerat i rregullojme ! Mu kujtua loja e famshme e politikaneve kosovar se duhet dhe po punojme per njohje te reja, por nuk duhet dhe s'po punojme per hallet e popullit.
Kjo taktike kishte pas nje sukses shume te madh tek ai zoteria qe takova une, ai ishte nje, por jane me mijera, apo shumica dermuese e popullsise.
Te mbash popullin ne pritje te njohjes dhe shtimit te numrit te shteteve qe e njohin ate, ti flasesh gjithe diten per politiken nderkombatare, ta matufosesh ate me lajme dhe fallsitete te ndyra partiake dhe politke dhe te harrosh tu kujtosh atyre se kane halle , kjo esht shume per te qare dhe qeshur njekohesisht. Nje popull qe nuk mendon per hallet e tij por me shume flet per "hallet" e Hashimit dhe Ramushit, te flasesh se kush eshte me i mire nder keta te dy dhe mos te flasesh per asnje moment per hallet tuaja, kjo eshte me verte nje tragjedi qe po ndodh me popullin e varfer shqiptar ne kosove.

Kjo lloj Politike imponuese qe kane ndermarre "lideret" kosovare, po e largon popullin nga realiteti, kur te shikojne se e kane njohur 100 shtete, me siguri shumica prej tyre do kene vdekur nga uria apo nga ndonje shak tjeter qe qeveria e kosoves as nuk merr mundimin ti permende.
Ky eshte nje realitet i zymte qe s'mbulohet me njohje dhe me perralla politike.

A thua kur te behen 100 a do kemi nje ekonomi me te mire dhe standarte me te mira jetese... ?

Une them jo !


__________________
* " Vepra e nje personi ne mesin e njemije njerezve ka me teper ndikim se fjalet e nje mije njerezve drejtuar nje personi " *

Hasan El-Basri

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga BE LK : 31-08-09 nė 10:10
BE LK Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:40.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.