Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-09-12, 20:30   #181
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...


Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga emine : 12-09-12 nė 20:31
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-09-12, 22:15   #182
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Valla de t`qet qka t`don qikjo, se qasaj qanej nuk paska kush qe ia kapercen :D
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-10-12, 11:43   #183
Bona-us
 
Avatari i Bona-us
 
Anėtarėsuar: 05-09-12
Postime: 664
Bona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėmBona-us i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

http://www.youtube.com/watch?v=SXM2XEO2UV0
Bona-us Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-12, 13:13   #184
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
Bleona ėshtė nė Amerikė pėr tė pėrfunduar albumin e saj nė anglisht, me tė cilin mendohet tė debutojė ne tregun muzikor amerikan.


Sipas nje revista deri tani ajo ka publikuar dy kėngėt e para, tė cilat janė pak a shumė Britney- Pop-lloj muzike.
Nuk ia dimė titujt, sepse kėngėt janė publikuar vetėm si demo, por ju mund tė shkoni tek www.BleonaQereti.com dhe t’i dėgjoni.
Thjesht lėreni faqen hapur dhe prisni tė luhen kėngėt njėra pas tjetrės. Gjithashtu, Bleona ka vendosur qė tė na tregojė jo vetėm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim nė foto.
S'eshte i keq ky gjoks anglez!
Albumi, i diskutueshem!
__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-13, 12:56   #185
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Bleona Qereti me probleme martesore?

Bleona Qereti po pėrballet sė fundmi me probleme martesore me bashkėshortin e saj, Gani Bardhin.
Sipas mediave nė Shqipėri, pėr shkak tė punėve tė saj tė pandalshme, ajo po ka probleme me bashkėshortin e saj, i cili siē duket ka humbur interesin pėr tė kohėve tė fundit.

Sipas disa postimeve qė ka bėrė vet Bleona nė rrjetet sociale, besohet se ajo mund tė ketė probleme.

“Sikur bashkėshorti im, Ganiu, tė mė kushtojė vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes qė i kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr mua”, ka shkruar Bleona.

Ky postim, dhe shumė tė ngjashme me tė, kanė vėnė nė dyshim marrėdhėnien e tyre bashkėshortore, por Bleona sė fundmi ka postuar njė tjetėr foto, ku shihet ēifti i lumtur dhe duke kaluar kohė tė mirė.

Pėr kėtė temė, Bleona ka preferuar tė qėndrojė e heshtur, vetėm duke thėnė qė ata ende janė sė bashku dhe nė harmoni me njėri tjetrin.

Telegrafi
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-13, 11:26   #186
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Bleona Qerreti luan ne film bashke me Steven Seagal.


http://www.youtube.com/watch?v=JRwpcXw5-pQ
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-13, 13:40   #187
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin

Sipas disa postimeve qė ka bėrė vet Bleona nė rrjetet sociale, besohet se ajo mund tė ketė probleme.

“Sikur bashkėshorti im, Ganiu, tė mė kushtojė vetėm 50 pėr qind tė vėmendjes qė i kushton makinės sė tij, kjo do tė ishte mrekulli pėr mua”, ka shkruar Bleona.

uu qiiiqeeee pse tek e paska krahasu ajo veten me maqinen , i hip gjali maqines ere e qon reth e reth botes, ,pse a pe qon bliona ere pse i ka nxeren gjiksat un albumin e saja
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-13, 14:21   #188
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kalimero Shiko postimin
uu qiiiqeeee pse tek e paska krahasu ajo veten me maqinen , i hip gjali maqines ere e qon reth e reth botes, ,pse a pe qon bliona ere pse i ka nxeren gjiksat un albumin e saja

Kalimerk le ai eshte lajm i vjeter, lexoje e shikoje postimin tim te fundit per Bleonen
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-03-13, 14:33   #189
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Bleona nxjerr gjoksin dhe albumin e saj nė anglisht...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dardanesha Shiko postimin
Kalimerk le ai eshte lajm i vjeter, lexoje e shikoje postimin tim te fundit per Bleonen
pur qata tek e paska nxeren gjiksin, pse a ju qa pi veshni ka 4 xhimpera lun un film me qat dijuzin a
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-13, 08:45   #190
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Bleona Qerreti nudo! (Video)

Bota Sot | 15.12.2013 15:48Pak kohė mė parė u publikuan disa fotografi nudo tė kėngėtares Bleona Qerreti, ndėrsa tashmė kemi edhe videon. Pamjet i pėrkasin njė sesion fotografik superseksi tė realizuar nga Bleona nė Ibiza.

http://www.youtube.com/embed/WSdjjVGBEeQHerėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Ylli-1 : 16-12-13 nė 08:46
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.