Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-02-12, 21:15   #106
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Transmetohet nga Ebu Hurejre r.a. se i Dėrguari i All-llahut s.a.v.s. ka thėnė:
“Pasha Atė, nė dorė tė tė cilit gjendet shpirti im, sikur ju tė mos bėnit mėkat, do t’ju zhdukte All-llahu dhe do tė sillte njė popull qė bėn mėkate, pastaj kėrkon falje dhe All-llahu i Madhėruar i fal”.
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-02-12, 01:29   #107
SAGITARIUS
 
Anėtarėsuar: 02-02-12
Vendndodhja: PLANET SAGITARIUS
Postime: 88
SAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Sepse definitivisht nuk e don me te vertete bashkeshortin/en,se po te e dashuronte me te vertete atehere do i frenonte epshet e veta seksuale!!!!! e nuk do e lendonte apo nuk do e rrezikonte martesen per nje qejf te shkurter!!!
SAGITARIUS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-12, 06:53   #108
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SANTANA-29 Shiko postimin
Paj ma mer mendja qe qiftet qe bejn gjera te tilla nuk jan te lumtur me njeri tjetrin. Pra thjesht mungon dicka tek partneri/partnerja dhe kete gje mundohen ta kompenzojn diku tjeter.

Ma mire mos mu martu hiq valla* se qka po nin njeriu haj me det haj**

Mos Tradhtoni se sashte mir**

"Gjitha qenkan than nga SANTANA-29..edhe se me pak fjale,per qfare une nuk kisha te shtoi.

RESPEKT

N.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 23-02-12 nė 06:54
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-02-12, 15:45   #109
Dali!Keq!ch
 
Avatari i Dali!Keq!ch
 
Anėtarėsuar: 07-07-11
Postime: 180
Dali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėmDali!Keq!ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Un personalisht mendoi qe nese burri tradhton, ateher i hap arsyn gruas me tradhtu ate.
Mund me kan edhe gabim, por tek ne populli yn cdo send behet me shum me inat.
__________________
n`konkurs.
Dali!Keq!ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-11-12, 22:01   #110
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,416
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Perse?
Mendimet e gjykimet e tradhetise marrin forma te ndryshme ,duke e arsyetuar vete ai qe eshte pjese e saj ,por pa hezitim perfundimi eshte i njejte,e cila eshte hapesira e lene qe eshte mungese dashurie,respekti drejt VETES,edhe atij/asaj qe jane emeruar bashkeshorte(PIKE).
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-11-12, 22:15   #111
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,639
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

elvio - veje - , - me mire eshte ...
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-13, 21:41   #112
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

s'mundem me i kuptu keta persona, personalisht mendoj qe s'jane n'rregull n'kry
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-01-13, 22:05   #113
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Pse bashkėshortėt tradhėtojnė njėri-tjetrin..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gjumashja Shiko postimin
s'mundem me i kuptu keta persona, personalisht mendoj qe s'jane n'rregull n'kry
Njė nė dy njerėz tradhėtojnė, ja motivi i tradhėtisė


04.01.2013


Tradhėtia nuk njeh kufinj dhe ėshtė shumė mė e pėrhapur nga sa mendohet, zbuloi njė anketim i kryer nė disa vende tė Bashkimit Europian.

Nė rezultatin e pėrgjithshėm, plot 47% e tė anketuarve pranuan se e kanė tradhėtuar partnerin e tyre, ndėrsa 63% kanė zbuluar se janė tradhėtuar tė paktėn njė herė.

Autori i njė libri tė hollėsishėm mbi seksualitetin e njeriut, britaniku Siski Green, theksoi se “rezultate tė tilla konfirmojnė diēka qė dihej, qėnia njerėzore ėshtė e pritur drejt zbulimeve tė reja. Kėshtu ndodh qė na pėlqen muzika e re, ndėrrojmė ushqimet e preferuara, veshim rroba tė reja dhe e njėjta gjė ndodh edhe me partnerėt”.

Motivi kryesor qė shtyn drejt tradhėtisė duket se ėshtė alkooli, me 25% tė njerėzve qė e kanė cituar, ndėrsa 20% motivohen nga hakmarrja, pasi dyshojnė qė partneri mund t’i tradhėtojė ose i ka tradhėtuar.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.