Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-04-11, 10:14   #16
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
Si pershembull George Clooney hahahaha

me lan ashti krejt mehmet Kosoves i kishin ga qka kan lind 2010 hahahahahah se ke tu naj marr grat mehmeti hahahahahahha

ps: pse bre mi largun shkrimet... qy ni here djali i murrizit i get erdoganit babes mret hahahhahaahah
Hahahaha hej kish me ja nis prap memet kosova e mir ish puna hahahaha edhe kete vit per shtatzenat .
P.s kujdes sha pe shkrun ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-04-11, 21:27   #17
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

me pa djalin tem, bon ti be Billi i Kllintonve osht
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lovely : 13-04-11 nė 21:27
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 21:33   #18
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,446
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
me pa djalin tem, bon ti be Billi i Kllintonve osht
jaran merre me mend me kan une shtazan tu ja lexu temat lirikut,mdel fmija poet
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-11, 21:39   #19
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
me pa djalin tem, bon ti be Billi i Kllintonve osht

zoti e rujt nji qytet i madh u baft nga pasardhsit e tij ju pershendes
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 07:06   #20
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim

jaran merre me mend me kan une shtazan tu ja lexu temat lirikut,mdel fmija poet


-----------------------------------------


ne qaf ė me merr s e mė shtin ne dyshime me grue ishalal kah te lexojsh vargun i ke mend te temat e vargut e jo te un per diqka se nume po dojka me u ba kiameti hahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kan nis ktu ne dardani disa me i ga njeni tjetrit tue mendue shum ne njani tjetrin -hahhahhhahaa

me perngja nuk ngjason vetem me gjen biologjik por edhe te menduarit len pasoja -

nes e nji fmi ka shtrengime ose ka autizma ose trauma qfar do ka lidhje diqka me te keqen eprindit

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 06-09-12 nė 16:42
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 07:15   #21
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

pra shihemi s e forca mendore telepatike
esht e madhe aq infektuese si virusi ngjites

veq se e ka formen tjeter
te ndikimit -nes e dikush ben ndonje puthje me femren shtatzane ilegalisht
per shembull
te jeni te bindur se ka me ngja fmija
edhe me qehre edhe me vese merren veset
un kam ndejt burgjeve me shum njerz dhe kam shjelluar tema te ndryshme neper vite i kam pyetur njerzt per shum qka per jeten e tyre dhe pervojat e tyre per veset per te metat dhe per
veprimet e arsyet veq s e nuk kam guxuar me shkrue roman se qetniket e zi do te ma prenin koken ne burg e romani nuk do te dilte un i njoh sllavet dhe dinakerine e tyre se qka kan menduar ata per intelegjencen shqiptare -ata ma pare do ta vrisinin nji njeri qe shkruan se njiqnd fshatra

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lirik : 14-04-11 nė 07:15
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 07:26   #22
SANTANA-29
-Shum i Thjeshte-
 
Avatari i SANTANA-29
 
Anėtarėsuar: 26-09-06
Vendndodhja: FRANKFURT
Postime: 16,506
SANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėmSANTANA-29 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
me pa djalin tem, bon ti be Billi i Kllintonve osht

hahahahhahahahahahaahahah,,u mush kosova billa,,hahahaahahh,,veq prap ma mir Billit me ngja se naj nja te Tarzanis,,hahahaha
__________________
C'do dite zgjohem me nje mendim te ri me mall,pendim apo zemerim
ky eshte vec fillimi i dites por asgje nuk ka kuptim.
SANTANA-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 07:38   #23
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim

pse more nuk po mendoni ne ndonji vendas po te jashtem me i ngja te huajve haaaaaaaaaaaaaaaaa

veq ky guri madh kaq afer drenices e s a shum ka mendue ne drenicen e nuk i ka ngja hiq drenices per qudi edhe ky

un nuk po them se ngjane krejt por mer diqka nje shenje te tjetrit nji ves me e pas boll esht

ose e merr pak hijen e atij ne te cilin ka mendue nana ja baba prandaj mos mendoni keq se ju del keq ju ngjiten veset fmijve - a po e shihni ne kosove taralusht po shkon s po dikhet kush kuj do me i ngja gjith kto jaranesha e lakmi mbas lufte hahhahaaaaaaaaaaaaaaa

[QUOTE=lirik;2052384]jaran merre me mend me kan une shtazan tu ja lexu temat lirikut,mdel fmija poet


-----------------------------------------


ne qaf ė me merr s e mė shtin ne dyshime me grue
ishalla kah te lexojsh vargun i ke mendet te temat e vargut
e jo te un per diqka
se nime po dojka me u ba kiameti
hahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a keni pa burri e gruaja se si ju bjen njje hije enjeri tjetrit kqyrni mire dhe keni me pa pra nuk esht e rasttit kjo qka po them

fmijte ngjajne me vese nuk esht e thanun me ngja qind per qind mjafton me marr ndoj ves ose qehre hije ne fytyre ka shum qe mashtohen duke lakmue kjo bote ka shum udhe te gjata por shum mend te shkurta

ka ktu ne dardani edhe asi qe po i perngjajn njeni tjetrit hahhahaaaa
qysh ka mundsi kjo pune pse

fmijte ngjajne me vese nuk esht e thėnun me ngja qind pėr qind
por mjafton me marrė ndoj ves
ose qehre qe duket elehte si hije ne fytyre
ka shum qe mashtohen duke lakmue
kjo bote ka shum udhė te gjata por shum mend te shkurta

Jo bre taraku qfar hidhrimi ne po bisedojme muhabete te lira jan kto
veq pasha besen nese shkenca ne te ardhmen verteton diqka ne ket drejtim s ka me ken hajgare kjo veq ka me ken shkencore

A keni pa nji far qehre se si i ngjyne disi gruaja burrit shihni me vemendje njerzt e martuars e si ja amrrind isi qehren njeri tjetrit ngapa k

E pra ka diqka lakmija e ka nji lloj telepatie te menduarit esht nje lloj vir
usi ngjits

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 06-09-12 nė 16:49
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-04-11, 17:25   #24
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: AW: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lirik Shiko postimin
veq ky guri madh kaq afer drenices e s a shum ka mendue ne drenicen e nuk i ka ngja hiq drenices per qudi edhe ky

aq bajat je bae me gjith kto postime ku shumica e postimeve e kan nga nji rresht e gjysm

une mendoj se i kena perfundue diskutimet ti mbaje qendrimin tend une e mbaj qendrimin tim
__________________
Kosoven nuk e pret rreziku nga Serrbija po te mos e kishte PDKen e SHIKun e pikrishit Hashim thaqin

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Guri i madh : 14-04-11 nė 17:26
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-11, 15:47   #25
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
Shyqyr qe sja kan vendos bustin en vranjevc diku apo nalt pej plepave e anej... se per hekur ja kishin shit vranjevci hahahah me gishta e me dur e kom e krye hahahahahahahha


shyqyr qe nuk o kan Obama atehere president, se nime qathere ish bo nami
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lovely : 15-04-11 nė 15:47
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-04-11, 16:36   #26
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
ne Kosovė ka bo vakih fėmija tė ngjan njerit tė Cubės Afrikan i zi katran .

-----------------
kaq larg paskan shkue tue mendue edhe ne afrike
s kan faj po i shohin ne televizor pa tesha
veq me nji harren ne prapanice s kan faj

qe disave ju shkon medja per keq
duhet me u vesh ata thi jo me lan ashtu ma

se dikuj po i shkojka mendja

qka s po qet edhe televizori e bardha e zeza
po thojne demek kontrasti esht i mire
i lezetshem
i ziu me te bardhen
po qafr te miri bre propaganda jan kto hahhahhhahaa
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-11, 00:06   #27
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga taraku Shiko postimin
Lirik, pasha Zotin tutna u dashurue kush en ty en kete forum kto poetet e prozave e poezive... me bo me i ga djali i saj ty ka me fil... prej fletoreve lapsave ngjyrave kimikave hahahaha

Lirik, pak hajgare ... muj me paramendue sa fletorja e lapsi e kimiku e ngjyra te kish shkueeee deri sa ke diplomue hahahahahahahha

qitash me kit te ren, komplet nje shkolle te mesme qka ka me ngjyra me fletore e lapsa paq i kishe lan nxansat

pak hajgare... mos mu idhno

Ke fillu edhe ti mu bo si elhemja !!!

pak hajgare... mos mu idhno


Prej teje e prita nje pyetje ma direkte !!

Nejse lirik, une po ta boj pyetjen se taraku ka fillu me u bo si inxhet ...edhe s'ke qka me u idhnu mbasi je vet hapes i kesaj teme dhe po bajme muhabet !

Po fėmija e tu ne kend ngjajne ?lol
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-11, 12:09   #28
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
ke fillu edhe ti mu bo si elhemja !!!

pak hajgare... Mos mu idhno


prej teje e prita nje pyetje ma direkte !!

Nejse lirik, une po ta boj pyetjen se taraku ka fillu me u bo si inxhet ...edhe s'ke qka me u idhnu mbasi je vet hapes i kesaj teme dhe po bajme muhabet !

Po fėmija e tu ne kend ngjajne ?lol
-----------------------------------------

pyetje kjo nga ti vjeshta pyetje e veshtire per tu pergjegjur
qka di un moj ne ken mendon gruaja nes e ka mendue veq ne mua me ngjajne mua ajo ka bė be ka thene veq ne mua ka mendue
gjithmone
me be e ka thene ket dhe be sė duhet me i besue
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-11, 12:10   #29
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,506
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Tash meqense un tu pergjegja ty vjeshta me thuaj ti tash kujt i ke ngja
e kujt mund ti ngjajne fmijt e tu
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-11, 16:05   #30
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ėsht e vertetė se fmija i ngjanė atij ose asaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lirik Shiko postimin
-----------------------------------------

pyetje kjo nga ti vjeshta pyetje e veshtire per tu pergjegjur
qka di un moj ne ken mendon gruaja nes e ka mendue veq ne mua me ngjajne mua ajo ka bė be ka thene veq ne mua ka mendue
gjithmone
me be e ka thene ket dhe be sė duhet me i besue

Po femijet a te ngjajne ty o Lirik?


__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:33.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.