Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-12-11, 21:56   #1
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kėrkesė pėr Adminėt e FD.Kam njė lutje pėr Adminėt!

A do tė ishte mundėsia qė neve si juri tė na e hapni njė temė tė veēantė nė tė cilėn vetėm ne si juri mund tė shkruajmė dhe tė cilėn temė nuk kanė mundėsi ta shohin anėtarėt tjerė.

Shkaku, juria duhet tė fillojė punėn dhe kjo temė do ti kontribonte nė hapjen e "kritereve", hapjen e mendimeve si juri sepse ne jemi nėpėr mesazheve private duke komunikuar por nuk shoh ndonjė rezultat efketiv.Artisti


__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-12-11, 13:52   #2
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Pėrshėndetje Artisti.

Po ėshtė e mundur tė bėhet njė nėnforum ku mund tė shkruaj vetėm njė grup anėtarėsh.

Vetėm se...

Mė duhet tė krijoj njė grup i cili do tė shfaqet tek Liderėt e Forumit. Ju lutem ju anėtarėve tė Juris qė tė vini me njė propozim pėr titullin e kėtij grupi dhe do ta keni njė temė ku mund tė shkruani vetėm ju, pa ndėrhyrjen e moderatorėve apo anėtarėve. Mė vie keq po adminėt jemi "tė priveligjuar" tė shofim shkrimet tuaja, por nuk do tė ketė ndėrhyrje nga na jonė!

P.s e barta shkrimin tėnd nė kėtė nėnforum dhe me njė titull vetėm pėr adminėt, ju kisha lutur tė gjithėve qė tė mos e shfrytėzoni kėtė temė, pėr ēdo imtėsirė qė ju bie nė mend!

Me nderime.

Murgesha!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-12-11, 14:01   #3
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.Shumė e nderuara Murgesha,

ndjehem i gėzuar dhe i kėnaqur pėr kėtė mundėsi.

Ju falenderoj shumė..
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-12, 00:35   #4
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Mirėmbrėma,

A do tė ishte e mundur tė hapni njė nėnforum vetėm per wahabistat? Ne tė tjerėt nuk duhet tė kemi casje nė tė, tjetėr gjė janė ata qė thyejnė kodin lol

Qėllimi i kėtij nėnforumi do tė ishte qė tė lartpėrmendurit tė kuptohen nė mes vete, para se tė dalin me mesazhe tė ndryshme nė publik.
Kėta kanė njė Zot, por mesazhet po u dalin tė ndryshme, po bien shpesh nė kundėrshtim me parafolėsin. Si tė tillė, nuk po u beson mė askush!
Bile dikush tha se nuk qenka vetėm njė Zot.
Tė rinjtė dhe tė rejat (sikur unė), do tmerrohen kur lexojnė, se Zoti ndryshon mendje cdo minut.

Paraprakisht
iu faleminderit

nė formė ndihme pėr wahabistėt,

e-uritura
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-12, 00:53   #5
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Mirėmbrėma,

A do tė ishte e mundur tė hapni njė nėnforum vetėm per wahabistat? Ne tė tjerėt nuk duhet tė kemi casje nė tė, tjetėr gjė janė ata qė thyejnė kodin lol

Qėllimi i kėtij nėnforumi do tė ishte qė tė lartpėrmendurit tė kuptohen nė mes vete, para se tė dalin me mesazhe tė ndryshme nė publik.
Kėta kanė njė Zot, por mesazhet po u dalin tė ndryshme, po bien shpesh nė kundėrshtim me parafolėsin. Si tė tillė, nuk po u beson mė askush!
Bile dikush tha se nuk qenka vetėm njė Zot.
Tė rinjtė dhe tė rejat (sikur unė), do tmerrohen kur lexojnė, se Zoti ndryshon mendje cdo minut.

Paraprakisht
iu faleminderit

nė formė ndihme pėr wahabistėt,

e-uritura
JO. Kėrkesa refuzohet .Edhe nuk kemi wehabist kėtu .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LOJETARI : 19-01-12 nė 00:54
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-01-12, 23:58   #6
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

...

Kam nje kerkese urgjente !


Ta lironi tarakun !


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-12, 14:14   #7
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Kam nje kerkese urgjente !


Ta lironi tarakun !


.

JO Alime,
As qė do ta diskutojmė kėtė qėshtje .Ndersa sa i pėrket tė tjereve, neve kemi amnistue nje numer te madh prej tyre qė kane qene tė penguar .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-12, 15:23   #8
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim Re: Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
JO Alime,
As qė do ta diskutojmė kėtė qėshtje .Ndersa sa i pėrket tė tjereve, neve kemi amnistue nje numer te madh prej tyre qė kane qene tė penguar .
Duket se ke humb orientimin nė net dhe ke marrė nė dorė punėt e shtetit;

Amnisti/Amnesti/Amnesty

Pėrkthyer nga greqishtja e vjetėr amnistia do tė thotė "harruar", "falje". Nė mėnyrė tė folurit e tė sotmes amnesti do tė thotė,qeveria e njė shteti e cilit vendos pėr tė mos i ndėshkuar njerėzit tė cilėt kanė kryer njė krim tė caktuar.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-12, 15:33   #9
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kercovari Shiko postimin
Duket se ke humb orientimin nė net dhe ke marrė nė dorė punėt e shtetit;

Amnisti/Amnesti/Amnesty

Pėrkthyer nga greqishtja e vjetėr amnistia do tė thotė "harruar", "falje". Nė mėnyrė tė folurit e tė sotmes amnesti do tė thotė,qeveria e njė shteti e cilit vendos pėr tė mos i ndėshkuar njerėzit tė cilėt kanė kryer njė krim tė caktuar.
hahahah...Kėrēovari,

mund tė ndodhė qė keni tė drejtė , ju keni pėrvojė nė kėtė drejtim ,ndėrsa neve disa i kemi falur ,mirėpo disa nuk mundė tė falen sepse do tė bėnim ne krim.
Nuk ėshtė pak ,me e mbrojtė tryezėn prej tereqėve ,pėrkunder dėshires se disava qė po thėrrasin "lėshona tarakun "
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-12, 15:41   #10
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Cool Titulli: Re: Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
hahahah...Kėrēovari,

mund tė ndodhė qė keni tė drejtė , ju keni pėrvojė nė kėtė drejtim ,ndėrsa neve disa i kemi falur ,mirėpo disa nuk mundė tė falen sepse do tė bėnim ne krim.
Nuk ėshtė pak ,me e mbrojtė tryezėn prej tereqėve ,pėrkunder dėshires se disava qė po thėrrasin "lėshona tarakun "

...


Shume je erotik !


....u leshofsh i zi ti , héh !Krimi me i madhe eshte tu ndalosh te drejtat tjereve !


hajt tash ! .... leshonae tarzanin pra ...


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-12, 15:47   #11
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


Shume je erotik !


....u leshofsh i zi ti , héh !Krimi me i madhe eshte tu ndalosh te drejtat tjereve !


hajt tash ! .... leshonae tarzanin pra ...


.
Alima ,
po ta them me sinēeritetin me tė madh ,qė nuk dua tė besoj qė ky forum ka nevojė pėr njerėz qė shfrytėzojnė Allahun si mburojė ,pėr tė fyer nė mėnyrėn mė banale (gojėn plotė organe gjenitale )secilin qė nuk mendon si ata .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-01-12, 16:06   #12
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Re: Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
Alima ,
po ta them me sinēeritetin me tė madh ,qė nuk dua tė besoj qė ky forum ka nevojė pėr njerėz qė shfrytėzojnė Allahun si mburojė ,pėr tė fyer nė mėnyrėn mė banale (gojėn plotė organe gjenitale )secilin qė nuk mendon si ata .
...

VAllahi Bilahi , be po te beje se djale ma i marrshem me u kuq me dy fjale , djale ma te sinqert edhe njo nana se bane ... e njohe personalisht !


M e sha ka sha gjithe , neper net , e kshu kurr ni se kom ... miliona here e kame keshillu mos me sha , po kur po i kcen nifar damari kush qe e nal s' ka !


Njeri si krejt tjert edhe ai e ka ni rreme , e mos me ja pa per te madhe , fshija ku te shane shlire bile Allahu te shperblefte qe ja fshin , po me largu mos e largo se nami s bahet ...

organe plot ketu kahe te sillesh , e ai pu bajka nami ...


fotot qe sillen kesajde , as porno site , as birmilet !


Gjykoni me drejtesi e jo me inate !


pra , ua le ne ndergjegjen e juje !


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-12, 17:01   #13
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

LOJETAR & MURGESHA,


Antari ACHILE, po fyen sic eshte me se ndyti emrin e Zotit ton, ēka antari me nofken Taraki, s'e ka fyer asnjehere besimin e achilit (ortodoks).

Kesaj nuk i thuhet drejtesi.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-12, 17:34   #14
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Makresh Shiko postimin
LOJETAR & MURGESHA,


Antari ACHILE, po fyen sic eshte me se ndyti emrin e Zotit ton, ēka antari me nofken Taraki, s'e ka fyer asnjehere besimin e achilit (ortodoks).

Kesaj nuk i thuhet drejtesi.
ky fare kavaleri markesh tere kohen duke me fyre edhe mua nejse per kete e dine keta kavalerat moderator........

Dua te theksoj ne lidhje me kete diqka....si eshte e mundur qe nje nofke me pak shkrime hyn e fyen antaret qe jane te rregullt ketu e nuk reagojn moderatoret ne lidhje me kete ....qka dmth me kete qe barazohen si ai qe shfrytzon nje nofke te re me sha dike qe smund ta beje me nofken aktive me antaret qe jane te rregullt ketu e hajde lojtar me jep spjegim per kete qka po me aludon ne lidhje me kete.....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-01-12, 21:43   #15
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Kėrkesė pėr Adminėt e FD.

Une mendoj qe ka antar qe mund te ju ipet shanci per permiresim, mirepo ka te till qe nuk ju ben pune kjo shance, prandej nuk duhet te kete amnisti, per njerz qe vazhdimisht vec fyej dhe fyejn te tjeret.

.


Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:50.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.