Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Video > Video
Emri
Fjalėkalimi
Video Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-04-12, 21:02   #1
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Rugova Mountains..Bukurite natyrore te saj...

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

http://www.facebook.com/RugovaMountains2

Nga: rugovase-Natyra..

Ja dhe disa nga "Lojerat Tradicionale" rugovase..te mbajtura me 01 Prillin 2012 te kenaqet syri se shiquarii...:))))))))))(besoi te mos e kam temen e gabuar) te nderuar Moderatore...

Falemnderitt!Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 04-04-12 nė 21:06
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-04-12, 23:09   #2
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Rugova Mountains..Bukurite natyrore te saj...

Ja dhe nga pjesa e 2 fillo me lojen e kapuqave(ku mshefin plumin nen qorape) te punuara nga pej i leshit te deleve... keshtu eshte quajtur ne viset "Tradicionale rugovase" MALSORVE...me pas fillo Dasma ne martesen e Djalit.Tradicional!...duke e rrafur shqelma(te gjorin) gjeja qe te behet me i degjueshem per nusen..LolPrandaj,TVSH TE NDERUAR...(bera pak shaka)..Perndryshe gjithe juve "BashkAatdhetar" te FD.E te te gjitha trojeve Etnike...Ju deshiroi shikim te kendshem...E veqmas juve dashamires rugovasve te mij...

Mbremje te mire ju deshiron..Natyra!


natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-12, 20:57   #3
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Titulli: Rugova Mountains..Bukurite natyrore te saj...

Natyra kam qen e kam percjell edhe Live se krejt mahallen e kom en Ansambel hahahahahha.... Flm per keto postime kaq te bukura qe ke bo !!!!
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-12, 04:11   #4
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Titulli: Rugova Mountains..Bukurite natyrore te saj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Peja-Boy Shiko postimin
Natyra kam qen e kam percjell edhe Live se krejt mahallen e kom en Ansambel hahahahahha.... Flm per keto postime kaq te bukura qe ke bo !!!!
Faleminderit dhe nga gjithe ju vendas te mij per kenaqesin qe na keni afrua mu permes video-ve.. E qe te ndjehemi dhe ne ne mesin tuaj...

P.s.(e kisha parasyshe moti) qe je i asaj ane.. Pa me thuaj, ciles mahall konkret?..asaj Nikqi apo Lajqi..meqe me te dyat lidhna ngusht...

Gjithsesi te pergezoi....
FLM

Natyra.


natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.