Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-11-12, 22:58   #46
Guri i madh
Kafir Arrnaut
 
Avatari i Guri i madh
 
Anėtarėsuar: 28-08-05
Vendndodhja: nė klysyr
Postime: 14,638
Guri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėmGuri i madh i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Guri i madh
Gabim Titulli: Gėzuar 100 vjetorin e pavarėsisė

e msim per hera tjera festat me i mbajt pa torte
Guri i madh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-11-12, 23:15   #47
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,417
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gėzuar 100 vjetorin e pavarėsisė

Tema eshte per urimin,edhe per debate besoj se ka tjera,e argumentime por gjithsesi,,,,,,,,admin ka thene!
Kurre me shume se sot shqiptaret nuk ishin me te bashkuar asnjehere!
Festa i perket shpalljes se pavaresise,edhe jo me legenat,por s'mohohet qe keshtu jemi!

Nje gje jam i bind!
Jo gjithkush i percjell me entuziazem pamjen e sotme te atmosferes festive.

Per kete ta gezojne!

Edhe njehere gezuar 100 vjetorin,,,,,,,,,,, Shqiptaret qe jane bir shqiptari,edhe e ndiejne veten SHQIPETAR.(PIKE)
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-11-12, 15:15   #48
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Gėzuar 100 vjetorin e pavarėsisė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga elvio Shiko postimin
Tema eshte per urimin,edhe per debate besoj se ka tjera,e argumentime por gjithsesi,,,,,,,,admin ka thene!
Kurre me shume se sot shqiptaret nuk ishin me te bashkuar asnjehere!
Festa i perket shpalljes se pavaresise,edhe jo me legenat,por s'mohohet qe keshtu jemi!

Nje gje jam i bind!
Jo gjithkush i percjell me entuziazem pamjen e sotme te atmosferes festive.

Per kete ta gezojne!

Edhe njehere gezuar 100 vjetorin,,,,,,,,,,, Shqiptaret qe jane bir shqiptari,edhe e ndiejne veten SHQIPETAR.(PIKE)
Ska vend per emocione, fjalia e fundit, e yte i thote te gjitha, ndoshta duhet shtu:

Urime pavarėsia & pafajėsia!


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.