Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 04-12-13, 11:14   #1
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Dua te them vetem disa fjale, ngase nuk ia kam doren per lavderime.

Jam ketu qe te njihem me bashkeatdhetaret e mije neper bote dhe te kembejme pervojat tona jetesore.

Jam Ylli...kete numrin 1 e vura se kishte edhe nje yll tjeter ne forum...

Pershendetje per te gjithe


Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-12-13, 20:58   #2
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Mire ardhesh Ylli 1.Shyqyr qe paske qillua Yll te pakten,na zdrite Forumin Dardan...(se krejt u pat ba terr disi koheve te fundit),lol, e ti ardhsh si vera ho,po nga na vjen O i uruar?nga Ks,Shp,apo viseve tjera na thuaj te pakten...

gjithsesi,respekt per ardhjen ia kalofsh sa ma bukur ne mesin ton

Natyra.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 04-12-13 nė 20:59
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-13, 07:16   #3
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Mire ardhesh Ylli 1.Shyqyr qe paske qillua Yll te pakten,na zdrite Forumin Dardan...(se krejt u pat ba terr disi koheve te fundit),lol, e ti ardhsh si vera ho,po nga na vjen O i uruar?nga Ks,Shp,apo viseve tjera na thuaj te pakten...

gjithsesi,respekt per ardhjen ia kalofsh sa ma bukur ne mesin ton

Natyra.
Natyra, te flm per mikpritjen e ngrohte ne kete dimer te ftohet hahhaa

Vij nga Kosova Dardane
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-13, 07:49   #4
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Re: Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Natyra, te flm per mikpritjen e ngrohte ne kete dimer te ftohet hahhaa

Vij nga Kosova Dardane
Dhe,aqe ma mire qe vjen nga Kosova Dardane i nderuar...sikur jem ba bajat me qesi qka jem jashte Kosoves Dardane.lol.veq mos na gjyko te lutem,se njerez jemi dhe na me zemer e shpirt per Atedheun dhe njerzit atje. prandaj,

te uroim qaste te mira ne vazhdim i nderuar Ylli 1 Ks Dardan (!) mcs,kam fillua, me dyshua (sipas shkrimeve te fundit) ne dika qe kam njohur mes vargut,do t'thote pa doni eksese te medhaja,(se per pak te vogla)slun rrol,hahah po,nese jam drejt me mendim,mund te jetet,para ni kohe te gjate diku ne ni forum,se di a ketu a po tjeter,sjam e sigurt?

gjithsesi,mbeteni i pershendetur,Ylli nr 1.

klb..
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-13, 07:56   #5
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Ashtu mu duk ne fillim dhe mua bazuar ne postimet e juaja, mirepo nuk e di, nuk jam i sigurte qe ti je ajo qe po mendoj qe je....Sa per ne kete forum, nuk e besoj...kam qene dikur moti, mirepo e kam harruar edhe emrin edhe fjalekalimin...Sa per ne tjeter forum...nuk di...aty ku jam une aktiv...nuk besoj qe je edhe ti...sidoqofte, ketu me bere pershtypje.

Pse ku je ti ne diaspore, ne c'vend?

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Ylli-1 : 05-12-13 nė 07:57
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-13, 16:20   #6
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
Avatari i LaCoStA
 
Anėtarėsuar: 28-12-07
Vendndodhja: N'katun t'moēėm :P
Postime: 14,144
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Pershendetje Ylli.

Mire se ke ardhe, e uroj te kalosh momente te mira ne mesin tone.

P.S - Kur e pash emrin, menova qe je veq me nje yll, po ma vone e kuptova pse e ke qit kete "1".

Hajt kallzona me sa yje je?
__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-13, 22:58   #7
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LaCoStA Shiko postimin
Pershendetje Ylli.

Mire se ke ardhe, e uroj te kalosh momente te mira ne mesin tone.

P.S - Kur e pash emrin, menova qe je veq me nje yll, po ma vone e kuptova pse e ke qit kete "1".

Hajt kallzona me sa yje je?
Jam nje - Ylli polar hahhahahhaa

Te falemnderit per mireserdhjen
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-13, 07:23   #8
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Ashtu mu duk ne fillim dhe mua bazuar ne postimet e juaja, mirepo nuk e di, nuk jam i sigurte qe ti je ajo qe po mendoj qe je....Sa per ne kete forum, nuk e besoj...kam qene dikur moti, mirepo e kam harruar edhe emrin edhe fjalekalimin...Sa per ne tjeter forum...nuk di...aty ku jam une aktiv...nuk besoj qe je edhe ti...sidoqofte, ketu me bere pershtypje.

Pse ku je ti ne diaspore, ne c'vend?

Ne Diaspor...qaty,"mes Brazilit dhe Ameriks".lol.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 09-12-13 nė 07:25
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-13, 07:37   #9
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
Ne Diaspor...qaty,"mes Brazilit dhe Ameriks".lol.
Epo mire shume, vij te vizitoj kur te fillon kampionati boteror ne Brazil 2014 hahhahhahahaa
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-13, 00:14   #10
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

mire se keni ardhe....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-13, 15:21   #11
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tipi engjellor Shiko postimin
mire se keni ardhe....
Mire se ju gjeta!
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-12-13, 20:06   #12
natyra
 
Anėtarėsuar: 19-01-08
Postime: 2,067
natyra e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Re: Titulli: Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ylli-1 Shiko postimin
Epo mire shume, vij te vizitoj kur te fillon kampionati boteror ne Brazil 2014 hahhahhahahaa
nuk ma di shpin tybe, mire se te bjen zoti po te duhet prap me fluturu me Airoplan tybe,e te kushton shumm.


Tpershende,dhe te uroi mbremje te hareshme familjare...:)))

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga natyra : 11-12-13 nė 20:08
natyra Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-13, 00:46   #13
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Mire se ke ardhe Ylli-1. Te uroj shoqerim te kendshem ketu.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-13, 10:27   #14
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Re: Titulli: Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga natyra Shiko postimin
nuk ma di shpin tybe, mire se te bjen zoti po te duhet prap me fluturu me Airoplan tybe,e te kushton shumm.


Tpershende,dhe te uroi mbremje te hareshme familjare...:)))
Sa per fluturime me aeroplan mos ma baj gajlen se jam mesuar une...fundja e kam aeroplanin tim privat hahhahhaha. Shtepine ta gjej me GPS hahhaa
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-12-13, 10:29   #15
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Edhe nje Yll ne mesin tuaj

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Domira Shiko postimin
Mire se ke ardhe Ylli-1. Te uroj shoqerim te kendshem ketu.
Mire se te gjeta Domira dhe te falemnderit per mireseardhjen dhe urimet.

Paske nje avatar shume domethenes!


Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.