Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 01-08-15, 21:05   #1
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Tė nderuar lexues,

dardania gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i tė rinjve,tė rriturve, grave dhe burrave shqiptar.

P.sh. unė kam hyrė pėr herė tė fundit kėtu nė muajin 10.2014.
Pse kaq gjatė nuk kam vizituar dardanin?

Ishin rrethanat tė cilat na bėnė shumėkėnd prej nesh, tė tėrhiqemi pak nga kjo vatėr jona.
Ishin kacafytjet nė mes anėtarėsh, sidomos me ata pėr tė cilėt njerėzimi nuk kishte vlerė.

Ka ardhur koha qė dardanin ta gjallėrojm prapė.

Ju pėrshėndes dhe shpresoj nė pjesmarrjen e shumtė


Si gjithmonė

Artisti


.


__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-08-15, 01:04   #2
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin
Tė nderuar lexues,
-I nderuari Simpati

dardania gjithmonė ka qenė, ėshtė dhe do tė jetė pikėtakimi i tė rinjve,tė rriturve, grave dhe burrave shqiptar.
-Dardania. ka qene, nuk eshte, se a do t'jete... Mbetet ne forcen e vullnetit te antarve

P.sh. unė kam hyrė pėr herė tė fundit kėtu nė muajin 10.2014.
-Mu po m'figurojka me 5.05.2015

-Pse kaq gjatė nuk kam vizituar dardanin?
-Jo edhe aq, 3 muaj.

Ishin rrethanat tė cilat na bėnė shumėkėnd prej nesh, tė tėrhiqemi pak nga kjo vatėr jona.
-Personalisht, jam e knaqur me rrethanen qe eshte kriju, qe e kam kriju.

Ishin kacafytjet nė mes anėtarėsh, sidomos me ata pėr tė cilėt njerėzimi nuk kishte vlerė.
-Gjate jetes do ti hasesh gjithemon kete lloj njerzish, Qka pas? Ikje prape?!

Ka ardhur koha qė dardanin ta gjallėrojm prapė.
-Bujrum kush do, paqefiste kam qene dhe jam .:D

Ju pėrshėndes dhe shpresoj nė pjesmarrjen e shumtė
-Te pershendes edhe une! Pjesmarrjen, mos ma permend njehere. :D


Si gjithmonė
-...dhe, pergjithemon,

Artisti
-Vjeshta!


.
Dokuni, dokuni...
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-15, 15:53   #3
Paradox_13
 
Avatari i Paradox_13
 
Anėtarėsuar: 06-02-06
Postime: 13,727
Paradox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėmParadox_13 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Dokuni, dokuni...
....patjeter .....dhe ate me nje respekt shume te veqante per dy postuesit paraprak....
Me shprese dhe deshire qe te jeni mire ju pershendes....

Paradox_13 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-15, 09:18   #4
Xuki
Moderator
 
Avatari i Xuki
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 11,038
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Qe, erdha edhe unė, por mos mė pyetni ku isha e pse nuk jam lajmėru kėtu qė jam gjallė.......as vet nuk e di. Qishtu bre dalshin do punė palidhje....

Ju pėrshėndes me shpresė qė jeni shnosch e mirė :)
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-15, 09:53   #5
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

PRO
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-15, 19:45   #6
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-15, 14:40   #7
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Z.C c'bllokoma haverin
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-15, 10:15   #8
Dardanesha
 
Avatari i Dardanesha
 
Anėtarėsuar: 09-07-12
Postime: 3,813
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Fylymy :*
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-15, 10:04   #9
Uragani_99
 
Anėtarėsuar: 17-02-09
Vendndodhja: Ne Oceanus Procellarum
Postime: 202
Uragani_99 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

"Po more", "e bėne zoti mirė".........keshtu thuhet se paku kur humbasin shpresat .........Me nderime : Uragani_99
Uragani_99 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-08-15, 21:04   #10
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,357
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Artist me siguri kjo ftes vlen edhe per ne ...FLM
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-15, 18:10   #11
Idila
Larguar
 
Anėtarėsuar: 10-11-08
Vendndodhja: Iliridė!
Postime: 11,049
Idila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėmIdila i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch Shiko postimin
Artist me siguri kjo ftes vlen edhe per ne ...FLM
Kush pyet pėr ne moj Buqe aman :P
Dhe ne si pėr 'inat' erdhėm pa ftuar :-D
__________________
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.
Idila Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-15, 19:28   #12
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,357
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Idila Shiko postimin
Kush pyet pėr ne moj Buqe aman :P
Dhe ne si pėr 'inat' erdhėm pa ftuar :-D


ahh sa e embel je Ti edhe ne shkronja,as nje here nuk e harruam kete shtepi te madhe,ketu u bashkuam per te mos u ndar kurr ...
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-15, 19:51   #13
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,112
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buqja_ch Shiko postimin
ahh sa e embel je Ti edhe ne shkronja,as nje here nuk e harruam kete shtepi te madhe,ketu u bashkuam per te mos u ndar kurr ...
Sa po ju lakmoj juve qe u knaqen ne realitet,,
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-08-15, 12:50   #14
4peace
m'su's "Pėrvoja"
 
Anėtarėsuar: 01-10-03
Vendndodhja: drejt dritės
Postime: 2,626
4peace e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

*

Jo more Artist,

me gjithe vullnetin e mire (dashamiresine), deshiren (e zjarrte) ...


ate qe po e kerkon ti eshte sikur ta kerkosh ringjalljen e nje njeriu i cili tashme eshte kalbur.


Kete forum e kane mbytur pikerisht ata te cilet e kane "dashur" me se shumti. Ata te cilet gjthe diten krenoheshin me "dardanine tone idilike" (jo "Idila" anetarja, sepse ajo ka merita te shumta e te cilat vlera i kam kuptuar me vone.)

Prapseprap Artistit i deshiroj jetesimin e idese/deshires per "ringjallje" :D


Me ne fund pershendetje per te gjithe, duke filluar nga A-ja (Artisti) e deri tek ZH-ja (kush ishte me ZH?)


*
__________________
!!! E vetmja shkėndijė shprese nė Kosovė: Lėvizja VETĖVENDOSJE!!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga 4peace : 28-08-15 nė 12:51
4peace Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-08-15, 23:22   #15
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Do kthehem me nje kusht;
S'bashku me m'su'sin!
Dhe thesin!


__________________

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga e-uritura : 28-08-15 nė 23:23
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.