Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Lojra zbavitėse
Emri
Fjalėkalimi
Lojra zbavitėse Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-12-12, 12:27   #1
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Skenderman

Skenderman ėshtė aplikacion, pėrkatėsisht lojė e cila mund tė luhet nė dy platformat e telefonave tė menēur, iOS dhe Android. Ideja e kėtij aplikacioni u konkretizua pėr herė tė parė nė AppCamp ku edhe ishte njėri prej fituesve nė kėtė garė.

Loja ėshtė e pėrshtatur pėr madhėsi tė ekraneve tė ndryshme tė iPhone, dhe nė thelb nuk do tė ketė animacione 3D, por ēdo gjė ėshtė e krijuar nė formė tė ilustrimeve dhe skicave. Lojtari do tė ketė mundėsi ta luaj lojėn duke manovruar me Skendermenin nėpėr ekran dhe duke ikur prej shpatave qė vijnė drejt tij dhe duke ngrėnė mish pėr tu bėrė mė i fuqishėm. Sa mė shumė qė tė jetė aktiv lojtari, nė prapaskenė do tė ndėrrohen ilustrimet tė cilat i kemi ndėrlidhur me betejat historike tė Skenderbeut.

Skenderman pėr hėrė tė parė u lansua online me datė 28 Nėntor nė platformėn Android, dhe tė nesėrmen, mė 29 Nėntor, ėshtė lansuar nė iOS. Lojėn tashmė mund ta shkarkoni dhe ta luani nė dyja platformat. Mė poshtė i keni linkat direkt pėr App Store dhe Play Store ku mund ta shkarkoni lojėn.
Loja ėshtė realizuar nga Graphsix Studio.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 09-12-12, 19:08   #2
Zanzi/M
mire ....
 
Avatari i Zanzi/M
 
Anėtarėsuar: 12-01-10
Vendndodhja: Prishtine
Postime: 1,776
Zanzi/M e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Skenderman

E instalova edhe e qlyva ZC. Sme pelqej, une mendova tuj pre turqi me ken loja, jo tuj hanger kaqika t brazilit ahhahahah


__________________
Shėlbimi i Hyjit u ėshtė dėrguar popujve joēifutė. Ata do ta dėgjojnė.
Zanzi/M Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.