Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-10-13, 12:41   #1
Brilliant
 
Anėtarėsuar: 24-09-05
Vendndodhja: Benelux
Postime: 24
Brilliant e ka pezulluar reputacionin
Gabim A kemi dike nga ana Kumanoves& Presheves ne Londer

Te dashur bashkeatdhetar,


Une ka nje kohe qe jam ne Londer dhe do te doja te dije sepaku a kemi dike nga Kumanova ,Presheva me rrethin ketej ???nese po do te ishte mire te takoheshim dhe te bashkebisedojm ne lidhje me disa aktivitetete qe mund ti bejme bashk.Mendoj se eshte e dobishme per dy trevat dhe te nderrmarim dicka ne favor tonin...

Nese me lexon ndonje Preshevar, apo Kumanovar qe jeton ne Londer me lajmroni

me nderime

Brilliant


__________________
Raca njerezore eshte krijuar permes nje lufte te perjeteshme, dhe paqja e perjeteshme do ta coje ate drejt vdekjes
Brilliant Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.