Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-10-12, 10:09   #136
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

.....ne shumicen e rasteve sjelljet, per ndryshe jemi te njeit ju jeni te pa kenaqur atje dhe ne jemi te pa kenaqur ne mergim, kjo eshte e gjitha.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-10-12, 16:14   #137
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

..asnje ndryshim, pos marifeti shifet kur je njeri si ne gurbet ashtu edhe ne Kosove
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-10-12, 17:17   #138
Oqeani
 
Avatari i Oqeani
 
Anėtarėsuar: 03-02-08
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 24,578
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Po me ben diē, shume, kur ulem me ish koleget e mi dhe shpesh humbi mendjen ne ate : Eh perse une nuk jam ēdoher ne ket rreth, ēfar me gelltiti!
( Shpesh ne biseda "humbem" sikur nuk jam aty !!!! )
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-14, 09:21   #139
Jazzcaffe
 
Anėtarėsuar: 29-05-07
Postime: 13
Jazzcaffe i vlerėsuar jo keq
Gabim Titulli: Ēka ju ben te veqant nga ne kur vini ne vendlindje?

Njė e veēantė qė mė bėn kur shkoj nė vendlindje, ėshtė se nga malli , unė shlirohem dhe i dorzohem botės sė emocioneve dhe tė sinqeritetit, por ata nė vendlindje, pikėrisht familjarėt, ata tė shohin dy ditė nė sy e me mallė e pastaj t'i shohin xhepat.... ! Kjo aromė hipokrizie mė bėn tė ndjehem i tradhėtuar .


Jazzcaffe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.