Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-01-12, 18:02   #46
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Aeroporti i Kosoves turpi i Kosoves

Qka keni mirė, mirė e keni ,
shkurt disa tregojnė gjestet e kulturės kur arin punėn nė dy shkallė ma lartė priton edhe me ta kthy pėrgjegjen nga mendjemadhesia , thua se papare don me fluturu apo tė pin diēka.
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-01-14, 22:39   #47
bletaZZ
 
Anėtarėsuar: 16-01-14
Postime: 3
bletaZZ i vlerėsuar jo keq
Gabim Re: Aeroporti i Kosoves turpi i Kosoves

tash o pak ma mire
bletaZZ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-14, 23:03   #48
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Aeroporti i Kosoves turpi i Kosoves

Kur zbrita ne Sdhatine, thashe mos na qoj shofer aga ne shtete t jashtme.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-01-14, 00:29   #49
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Aeroporti i Kosoves turpi i Kosoves

Vallahin po qudina me shum me disa postimet nga ju thu ti se Kosova ubo SHBA !!!
Piksepari o ne Kosove o kudo ne bot ndodhin keto gjanash so vetem ne Kosove dhe me duket disi sikur ofentuse keto fjalet pikrishjt per Kosovart po ashtu edhe per juve vlen kjo sikur Ofendim !
Me keqyr holl e holl as ju qe jeni kudo ne bot qai Shpitari i Kosoves jeni nejsoj sikurse Vendaset te juve qe po e theksoni mendje madh= madhe ! Une per veti kam shum Respekt nga ata qe jan Mergim bile bile kur vin kur eshten koha qe po vin Mergimtart me bohet Zemra mal por kohesisht edhe mushem me vaj , d.m.th se jan lot Gezimi dhe pikllimi !!! Me vjen keq shum se si i kan maltertu ne kohen te sllavis dhe tani e kan lirin kan drejt si pas meje qe te knaqin maksimum nuk jemi kunder ndaj askuj dhe nuk kemi te drejten per nje gje te till dhe te shemtuar !!!
E pra merrni pak ma afer se as ju nuk po sillni si duhet e as me mersjellje e as me asgje hiq , Pak a shum kjo dikuri negative eshte dukur pikrisht past lufte .
Sicili le te mendojn pak per gjestet e tyreve dhe sjellet e tyreve .

P.S Sdi kush tha neper dyqanet e prishtines e as Mirdita e as diten e mir sdi ku paska hi ai veq ne koft hi aty qe ka GJITHQKA NGA 1 EURO !!!
Per qudi kjo sme ka ndodhe mua kurr dhe nuk besoj kete une hiq ama hiq so e Vertet .
__________________
Bac ! Krejt Kosova Krenohet me ty !
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-01-14, 00:37   #50
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Aeroporti i Kosoves turpi i Kosoves

nje gje iu them qe u ndertuar nje terminal i ri e moderrn tash ...kuptohet firma turke e ndertoi e isha nje dite ....ishte shume mire......


tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.