Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-02-12, 11:15   #16
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Alima, pėrveq se shtėpia mund tė vjetrohet, dhe tė shembet, si jet njeriu pa kulm mbi kokė pėrndryshe? Po mendoj nė Kosovė.
...

PO jet , se .... ēka m'vete edhe njihere ?.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-02-12, 11:19   #17
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Po de po, askush deri me sot s'ka vdek urie ne Kosove. Mire eshte qe gjithesecili te i shtrije kembet aq sa ka jorgan, kurse ata qe kane mundesi, te ndihmojne mrenda mundsive te tyre, te tjeret qe s'kan mundesi mjafton te solidarizohen...
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 11:29   #18
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SAGITARIUS Shiko postimin
uuu qyqeee e paske zemren katran .-)))))))

Faleminderit pėr komplimentin.

Tento tė shohėsh pak mė larg.

Nisur nga logjika e shėndoshė, ti je pėrgjegjės pėr njė krijesė qė sjell nė kėtė botė.

Kėta tė patrurėt, renditin nga 10 fėmijė, duart pėrpjetė, dhe; O Zot ndihmo!
Bile kam dėgjuar; Zoti nuk e len insanin pa bereqet.

Kėsaj i thonė;

Unė u luta pėr 20 vite, por asnjėherė nuk morra pėrgjegjje, derisa fillova tė lutem me kėmbėt e mia! F.D.

Jo Zoti i ka lėnė, dhe do tė vazhdojė t`i lė, derisa t`i hapin sytė, tė qojnė b*thėn, tė marrin pėrgjegjsinė pėr ato pjella tė veta.

Ja njė rast;


Dy familje, dy shtėpija, tė ardhurat e njėjta i kanė.

Njėra zonjė e shtėpisė,s`bashku me tė shoqin, tėrė verėn, mbjellin bashqe, kujdesen pėr tė, e ujisin, punojnė me knaqėsi, dhe nė fund korrin frytet.
Tė gjitha llojet e pemėve dhe tė perimeve i gjen nė kopshtin e saj. Syri tė kėnaqet po t`a shohėsh.
Mbush frizin plot, dhe ka mjaftueshėm deri nė verėn tjetėr.

Tjetra zonjė e shtėpisė, rrin brenda tėrė verėn, dhe tėrė dimrin "cokllon".


Pėrgjegja ėshtė; PUNA!

Nėse nuk e don punėn, ke dėshtuar si njeri. Pikė.

Mė tutje dihet, se truri i njė familjeje ėshtė nėna.
Ke njė burrė qyqan? Papuntor?

Grahi! Si kalit! Dili pėrpara, prij, mėsoje, puno bashkė me tė. Gjej zgjidhje!
Mėsoji edhe fėmijėt, qysh nė vegjėli. Mėsoji t`a duan punėn.
Pa punė nuk ka asgjė. Pikėcuditėse!
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 11:32   #19
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii Shiko postimin
Mire e ke ti... Me kqyre holl e holl, po mendoje me ja shti kalemin edhe nje femije i vetem po te del kapuē me mange. Jo pampersa, hippa jo duhet me qu te gabelica me ja hjek krymbat prej vesheve e ne fund po t'pohet nje dreē e gjysem, kshtu qe ma mire mos me bo femije hiē... Me marr me rrite far mace ose ndonje qen. Taman sistem "progresiv" perendimor !!!

Ti mundohesh, ke tė drejtė edhe njė fėmijė

Nėse ke vetėm njė, mos e lė vetėm nė jetė.
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 11:46   #20
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Ti mundohesh, ke tė drejtė edhe njė fėmijė

Nėse ke vetėm njė, mos e lė vetėm nė jetė.
Po lehte e ke ti te flasesh... Me dijte qe ma "kap" djale ja kisha nis valla, se vajzen e kam... Tani qysh me lane ēiken pa moter, nisja edhe nje... Ta "kap" edhe tjetrin djal tani "kuku" ose munet me t'rrshit pahiri ... Tona mule me "spirale" e me mjete tjera parandaluese se s'ki t'nalme e bon nje ekip t'futbollit...

e di qe i ke merzi pyetjet personale ama s'ki qare pa mu pergjegje... Allahile sa femije e ke plan mi bo?
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 11:52   #21
SAGITARIUS
 
Anėtarėsuar: 02-02-12
Vendndodhja: PLANET SAGITARIUS
Postime: 88
SAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėmSAGITARIUS i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

E cte ben ajo grua psh .pa burre(psh burrin e vrare ne lufte-uck) qe ka mbet me nje femije (qe nuk i ka 10) sipas teje cduhet bere ajo??? kur as shteti as kerkush nuk i ndihmon--A ka faj ajo se eshte gjalle a???
Lehte eshte te paragjykosh!!!
Paramendo vetem njehere veten ne vend te saj,ne kete kohe dimri te jetosh ne ndonje cader???
SAGITARIUS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 12:01   #22
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga valiii Shiko postimin
Po lehte e ke ti te flasesh... Me dijte qe ma "kap" djale ja kisha nis valla, se vajzen e kam... Tani qysh me lane ēiken pa moter, nisja edhe nje... Ta "kap" edhe tjetrin djal tani "kuku" ose munet me t'rrshit pahiri ... Tona mule me "spirale" e me mjete tjera parandaluese se s'ki t'nalme e bon nje ekip t'futbollit...

e di qe i ke merzi pyetjet personale ama s'ki qare pa mu pergjegje... Allahile sa femije e ke plan mi bo?

2-3

Ps; Selmon, ato raste janė tė rralla.
Mesa e di unė, familjet e dėshmorėve janė ndihmuar dhe ndihmohen!
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 12:49   #23
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Para dy vite,dola nė treg tė gjelbėrt ne Podujeve .Bleva ma tepėr se qė kisha mundesi me i bart me dorė .Aty ke vazhdimisht ēuna tė rinjė qė bartin me karroca dore .Pėr 50 cent me duket ,ku tė dush ta bart mallin .I thash njerit prej tyre;
- a po me ndihmon ?
-Po zotni, qysh jo , ku ki me i que ?
-Qe 300 m prej ketu i thash ,
E ngarkum mallin ,
-Prit se une po e shtyj i thash ,
-Jo pėr besė , shuj se kurrė jo , ma ktheu ,
-Pashė zotin me lenė , se po kam qejf .Pranoi .
-Ja krisėm llafit pėr futboll , folke me gjithė zemėr ."Unė jam pėr Hysin" tha , na e paguan autobusin edhe kur ka lojė jashtė ,...Bisedum gjatė para shtėpisė time , edhe pėr politikė ...krejt i dike ....
-Sa tė kam borxh , e pyeta
-Asnjė cent , se me ke kėnaq llaf , tha
- Ia dhashė 30 euro ,
-Pasha zotin nuk i marr tha ,
-Pasha zotin po i thash , dhe me zor ia futa ne xhep , i rrodhen lotė ....

po ai nuk ishte i varfer , vetem se punonte shume , pėr shumė pak .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 13:04   #24
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Pėr kėta edhe unė e pata fjalėn.

Kėta vet duhet tė ndihmojnė veten, duke filluar psh. tė pėrdorin "llastika" dhe tė ndalojnė prodhimin e qenieve tė pafajshme -fėmijėve.

Si sjell njeriu fėmijė nė jetė, pėr vjet nga njė, i renditin 10-15 copa, duke e ditur qė nuk ka bukė pėr veti?

Kėtė e bėn vetėm ai qė nuk ka logjikė.

edhe baba jem i ngrati , shume i palogjikė ka qenė , edhe ai dhjetė i bani si bilbila dhe ne fund tha merri se tė tut janė , falė tė kofshin , i mora ēka me ba , babės nuk i kthehet fjala .Kur tė dush njė ta fali .
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 13:09   #25
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
edhe baba jem i ngrati , shume i palogjikė ka qenė , edhe ai dhjetė i bani si bilbila dhe ne fund tha merri se tė tut janė , falė tė kofshin , i mora ēka me ba , babės nuk i kthehet fjala .Kur tė dush njė ta fali .

Atėherė nuk kishte "llastika".

Edhe babgjyshi im, 10 i bėri.

Ne jemi 8 fėmijė Pastaj, i blejtėm babit "llastikė"!

Nuk jam akoma gati pėr fėmijė, pėrndryshe do t`i merrja 3 nga duart.

Vetėm nė formė ndihme pėr Lojtarin

katastrofa
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 13:20   #26
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga e-uritura Shiko postimin
Atėherė nuk kishte "llastika".

Edhe babgjyshi im, 10 i bėri.

Ne jemi 8 fėmijė Pastaj, i blejtėm babit "llastikė"!

Nuk jam akoma gati pėr fėmijė, pėrndryshe do t`i merrja 3 nga duart.

Vetėm nė formė ndihme pėr Lojtarin

katastrofa
atehre ka pasė llastika , por materiali ka qenė i dobėt .Mirėpo kėtu nuk qėndron esenca .Atėherė fėmijėt kanė qenė pasuri .Sa ma shume , ma i pasur ke qenė .Edhe "atėherė" nuk ėshtė shumė largė !
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga LOJETARI : 02-02-12 nė 13:20
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 13:21   #27
valiii
 
Anėtarėsuar: 24-12-06
Postime: 3,777
valiii e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
Para dy vite,dola nė treg tė gjelbėrt ne Podujeve .Bleva ma tepėr se qė kisha mundesi me i bart me dorė .Aty ke vazhdimisht ēuna tė rinjė qė bartin me karroca dore .Pėr 50 cent me duket ,ku tė dush ta bart mallin .I thash njerit prej tyre;
- a po me ndihmon ?
-Po zotni, qysh jo , ku ki me i que ?
-Qe 300 m prej ketu i thash ,
E ngarkum mallin ,
-Prit se une po e shtyj i thash ,
-Jo pėr besė , shuj se kurrė jo , ma ktheu ,
-Pashė zotin me lenė , se po kam qejf .Pranoi .
-Ja krisėm llafit pėr futboll , folke me gjithė zemėr ."Unė jam pėr Hysin" tha , na e paguan autobusin edhe kur ka lojė jashtė ,...Bisedum gjatė para shtėpisė time , edhe pėr politikė ...krejt i dike ....
-Sa tė kam borxh , e pyeta
-Asnjė cent , se me ke kėnaq llaf , tha
- Ia dhashė 30 euro ,
-Pasha zotin nuk i marr tha ,
-Pasha zotin po i thash , dhe me zor ia futa ne xhep , i rrodhen lotė ....

po ai nuk ishte i varfer , vetem se punonte shume , pėr shumė pak .
Lojtar shpirti huj je... Bravo per gjestin.

Isha duke lexu me vemendje, me ē'lodhe me kete shkrim por aty ka fundi ma prishe tripin edhe pse e ke thene nje te vertete te madhe...
perjetoje keso situata te pakten 1 here ne muaj.
ata qe jane lazem/nevojli nuk e zgjasin doren, veshtire eshte t'i dallosh... Skene e dhimbshme ato lotet e tifozit te Hysit. Zoti mire e bofte!
valiii Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 13:42   #28
mentor*
Der mit dem Wolf tanzt*
 
Avatari i mentor*
 
Anėtarėsuar: 29-11-07
Vendndodhja: europa center
Postime: 2,504
mentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėmmentor* i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

skem nevoj te cekim (ketu) se cka dhe kend e ndihmum, ndihmo sipas mundsive tua .....ti po ndihmon dike per shpirtin tend e jo per kapuc t“madhe...
__________________
Ajo qė s'tė pėlqen ty tė ta bėjnė, mos ua bėj tė tjerėve
mentor* Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 14:02   #29
e-uritura
 
Avatari i e-uritura
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Postime: 1,893
e-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėme-uritura i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: AW: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI Shiko postimin
atehre ka pasė llastika , por materiali ka qenė i dobėt .Mirėpo kėtu nuk qėndron esenca .Atėherė fėmijėt kanė qenė pasuri .Sa ma shume , ma i pasur ke qenė .Edhe "atėherė" nuk ėshtė shumė largė !

Lojtari, nuk ėshtė moti qė bota ėshtė prishur.

E vėrtetė qė shumė fėmijė kanė qenė pasuri. Por, prindi nuk ka lejuar kurrė, qė fėmiu i tij, tė jetė i uritur.
I ka bėrė 10 fėmijė edhe babgjyshi im, por ėshtė kujdesur pėr te gjithė.
Ka qenė kohė kur njė ka punuar, 10 kanė ngrėnė prej tij.

Sot ka hyrė dreqi, lexo- demokracia dhe qeveria e Kosovės, e populli mbaroi. Popullit i ka humbur vullneti pėr punė.

Unė i kam parė nė televizion, dalin me 8-10 fėmije; valla s`po kem. Jam i smut.
Edhe presin dikush me ua servu tė gatshėm nė tavolinė.
Nėse je i sėmurė, STOP sex-it!

Ti pjell sa tė mundesh, edhe dil nė tv, kėrko lėmoshė!

N`hamom!

Vetdijėsohu, kujtoje dhimbjen qė ndien kur nuk ke mundėsi tė ua plotėsosh kushtet fėmijėve qė ke, dhe sakrifiko ata 3 sekonda knaqėsi, e nxirre jashtė...
__________________
e-uritura Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-02-12, 14:21   #30
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Keni ndihmuar ndonjehere ndonje te varfer???

A ja nisėt me kallxu se cka keni nimue a ?

Nuk besoj qe ka njeri qe s'ka ndihmuar 1 here ne jete,...edhe ata qe s'kan mundesi te ndihmojn, boll qe e kan deshiren per t'ndihmuar.

Bamirėsia eshte nje gjest fisnik, qe finalisht, shuma e dhen ka pak rendesi, sa ka vlere dhe rendesi dore qe jep.


__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.