Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-03-07, 23:22   #1
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim LuLjaa

Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra


LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-03-07, 23:28   #2
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra
Lule mire se paske ardh. Skam care pa e pershendet kete nick name Lule Por une te pershendeta sikur antar jo si stuff. Shpresoj se do kalosh mire ne kete mes.
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 00:22   #3
rilinda
 
Avatari i rilinda
 
Anėtarėsuar: 29-06-04
Postime: 15,640
rilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėmrilinda i pazėvėndėsueshėm
Gabim

__________________
Guximi, kurreshtja,forca, vullneti dhe dėshira janė armėt kryesore dhe triumfuese nė duart e atij qė dėshiron ta braktis duhanin.
rilinda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 08:08   #4
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Avatari i Buqja_ch
 
Anėtarėsuar: 03-03-07
Vendndodhja: Zh _ Pr
Postime: 21,195
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire Se Erdhe Lule...ne Mesin E Me Te Mirve..
Nuk Do Te Pendohesh...
Dot Ndihesh Shume Mire.....
Buqja_ch ėshtė nė linjė tani   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 09:36   #5
Arkza
Ne shpirt te Birit tim.
 
Avatari i Arkza
 
Anėtarėsuar: 09-03-07
Vendndodhja: F.K
Postime: 15,271
Arkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėmArkza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

LuLja Mir se erdhe ne mesin ton besoj se dote kanqum se bashku e din ti se qysh hahahahahhaa pra te Pershndtes nga zemra
Arkza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 11:13   #6
Linka_pz
E pandryshueshme
 
Avatari i Linka_pz
 
Anėtarėsuar: 08-03-07
Vendndodhja: Ne Qytetin Historik
Postime: 12,347
Linka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėmLinka_pz i pazėvėndėsueshėm
Gabim Pershendetje

Pershendetje Lulja mire se erdhe ne mesin tone ......shpresoj t`ja kalojme sa me mire.
__________________
Thjeshtesia dhe modestia i ben njerezit me te perparuar.
.....................................
“Nė jetė, duhet pasur vullnet e durim – tė mirat vijnė pastaj”
...................................
Happiness in intelliggent people is the rarest thing I know!
Linka_pz Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 11:19   #7
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra

Mire se na gjejte e nderuar,por mė mirė se na erdhe !
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 17:27   #8
Penesti
 
Anėtarėsuar: 15-02-07
Postime: 379
Penesti me shokė shumePenesti me shokė shume
Gabim mirseardhej

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra
Erdhe para pranveres lule. Dhe , i ben mire forumit nje lule qe reflekton arome miqsie , sinqeriteti dhe bashkepunimi skajshmerisht dashamires. Uroj qe kto fjale te jene pak per te vlersuar perpjekjen e juaj ne shtimin e familjes dardane.
Penesti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 18:45   #9
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim

TE deshiroj mirseardhje Luljaa ne u shtue edhe nje shoqe deshiroj argetim te kendshem ne mesin shoqror..

ja nje lulje te perngjan ty...
selvija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 20:00   #10
XONI
 
Anėtarėsuar: 19-09-04
Vendndodhja: SHQIPERI
Postime: 30
XONI e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek XONI Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek XONI
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LuLjaa
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra
PERSHENDETJE Lulja dhe mir se erdhe ne dardania dhe ishalla nuk je ajo lulja qe njoh un se ku ku per ty pastaj ehehhe pershendetje nga un kalo bukur,,,, Uh se harrova pershendetje dhe juve gjitheve ktu sa jeni ju deshiroj te kaloni sa ma bukur tung tung...
__________________
Shoket me kan than ka dhe me keq mendja don me me lan???
XONI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 20:12   #11
ssara
 
Avatari i ssara
 
Anėtarėsuar: 13-02-07
Postime: 13,228
ssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėmssara i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje per ty Lule mire se na erdhe
__________________
Koha ndryshon shume gjera , por nuk fshin asgje...
ssara Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 22:30   #12
Penesti
 
Anėtarėsuar: 15-02-07
Postime: 379
Penesti me shokė shumePenesti me shokė shume
Gabim Perzgjedhje

[quote=selvija]TE deshiroj mirseardhje Luljaa ne u shtue edhe nje shoqe deshiroj argetim te kendshem ne mesin shoqror..

ja nje lulje te perngjan ty...E nderuar!
Se si e keni nje shije te veqante me rastin e perzgjedhjeve per te uruar mirseardhej antareve te ri. Lulja dhe te tjeret qe kan pranuar fjaluratat tuaja do ju mbeten borxhlij te perhershem per ndjenjen qe ju keni shkaktuar kur surprizohen me kete lloj uratash.
Pra edhe perzgjedhjet iu shkojne me me nofken taman selvike
Penesti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-03-07, 23:33   #13
SoKoLi-i-Maleve
 
Anėtarėsuar: 18-08-06
Postime: 1,199
SoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėmSoKoLi-i-Maleve i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire ardhje motla!
SoKoLi-i-Maleve Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-03-07, 15:54   #14
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31-jr.
Lule mire se paske ardh. Skam care pa e pershendet kete nick name Lule Por une te pershendeta sikur antar jo si stuff. Shpresoj se do kalosh mire ne kete mes.
uliksi31-jr , flm. shume gjithashtu pershendetje edhe per ty, ku do qe te jesh ne keto momente.
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-03-07, 15:56   #15
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rilinda
rilinda Kiss For You.. thnxx shume ty per kete Pershendetje.


LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.