Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-05-05, 06:42   #1
experti_lu
 
Avatari i experti_lu
 
Anėtarėsuar: 17-01-05
Vendndodhja: lindur ne SHQIPERI,deshiroj te vdes ne SHQIPERI.
Postime: 628
experti_lu e ka pezulluar reputacionin
Gabim kush di per pjeter maloten?

nuk kam shume iformacione,vetem e di se PJETER MALOTA.
eshte nje maister i karatese ne u.s.a.
ne nje interviu jean claud van dame.ke deklaru se shume perej
atyre se i ban ne film,jan merite e PJETER MALOTES?
nese dikush din ma shume me inereson te di per kete karatist.


ju falemnderit.


__________________
armiku me i madh i njeriut eshte njeriu.
experti_lu Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-07-05, 20:26   #2
SPARTAKU
 
Avatari i SPARTAKU
 
Anėtarėsuar: 15-10-03
Postime: 63
SPARTAKU e ka pezulluar reputacionin
Gabim

E more expert, po bash qashtu si po thua ti ėshtė, bile edhe pak ma shum.

Jem kon pa prish niher me te edhe erdhi deri te shkembimi i grushtave e kom pas rreh e knaq, por mos i trego ti ati se i vjen shum marre e ska kush si e qet ma para kamerave, pra po du me than mos ja merr ftyren se ne besim te trgova.

Qe qetu hin e gjen ma shum se me ba me tregua une nuk beson

http://sq.wikipedia.org/w/index.php?...ta&oldid=13968
SPARTAKU Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-08-05, 21:54   #3
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: kush di per pjeter maloten?

:lol: :lol: prej se filloi Enver Idrizi tė xhiroj filma me Malotėn e Jean Claude Van Damme i dėrgoi dytė nė anonimitet :lol: :lol: shumė herė na ka pas lodhur nė emisione e diku edhe nė shtyp si ka xhiruar Enver Idrizi filma me kėta dy nė SHBA. Ka pas rastin dikush nga ju tė shikoj kėta tre nė njė xhirim tė ndonjė filmi tė karatesė?. :roll:
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.