Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-02-06, 13:03   #16
ninnela
 
Avatari i ninnela
 
Anėtarėsuar: 07-09-05
Postime: 7,858
ninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėmninnela i pazėvėndėsueshėm
Gabim

ALBAN SKENDERAJ i pazevendesueshem deri me tani NUMBER ONE
ninnela Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 10-02-06, 08:33   #17
Marigona-KS
 
Anėtarėsuar: 06-07-05
Vendndodhja: perendin
Postime: 226
Marigona-KS e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Marigona-KS Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Marigona-KS Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Marigona-KS
Gabim

Lojtari dhe jador


Une pajtohem plotėsisht me juve, se me te vertet keta kėngetaret e ri me apo paqellim jan duke na lenduar,nuk e di se si ju duket vetja atyre ku mendojn qė mund te manipullojn me popull,ku mendojn se ne nuk kemi vesh per muzik thėn shkurt me vret shumė sepse nuk e di me qfare syre e shikojn ata vetveten dhe popllin,vetja ju duket STAR apo ku ta di une qka edhe me shume, e ne disa njerz qe nuk i njohim vlerat dhe siq thon ata "keshtu po i han pazari sot" e ne pra vemi blersit, ne jemi ndihma a e tyre, ne me parat tona jemi duke i ngritur dhe jemi duke i bėrė "yje"!
Unė mbes me shpres se ndoshta njė ditė institucionet kompetente tona do tė ndermarrin diqka kunder tyre,dhe le te dihet se nuk edhte muzika PAZAR por duhet te kesh talent, se talenti nu blihet ose ke lindur per muzik ose nuk ke me qen kurr muzikante.
E dhashtė Zoti e ju qilen sytė atyre kengetareve tonė e gjejn vendin e vet,sepse ketu nuk kan humbur asgjė.
Une mendoj se diku 90% e "kengetareve/ė" tanė duhet larguar nga skena, se eshte marri qe ata me e vlersu muziken ton.

Flm per mirkuptim
Marigona-KS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-02-06, 11:26   #18
adhuruesi
AdelinaFan
 
Avatari i adhuruesi
 
Anėtarėsuar: 21-01-06
Vendndodhja: Mars
Postime: 129
adhuruesi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek adhuruesi
Gabim

Me i hjek nga skena por si < nuk mundemi ne me i hjeke sepse ne jemi ato qe ua blejme albumet e tyre .
Une per vete bleje albumet e atyne kengetareve qe me pelqejne , dhe kaq .
Eshte e vertet se shumica e kengetareve mundehen me ekstravagance e sende tjera me perfitu publikun po skemi qka bojme . Tonet jane ato qe jane nuk kemi te tjere...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
__________________
Pse aq shume provon kur gjithmone deshton
Pse aq shume e imiton kur vetem nje Adeline ekziston
adhuruesi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-03-06, 19:18   #19
Dea IS
 
Anėtarėsuar: 24-01-06
Vendndodhja: Aty ku dua
Postime: 103
Dea IS e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ka shume kengetare te rinj qe ne fakt as nuk e meritojne te quhen kengetare por ka edhe shume te tjere qe jane shume te mire, p.sh. Leonora Poloska, Adelina Thaqi, Alban Skenderaj e plot te tjere qe tani nuk po me kujtohen por qe kane ze te mrekullueshem.
__________________
Po u tregoj vetem juve, mbajeni sekret
Dea IS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-06-07, 23:52   #20
elenora
 
Anėtarėsuar: 09-06-07
Postime: 20
elenora i vlerėsuar jo keq
Thumbs up

aaaaaaaaa BLERO bre shum e du


elenora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.