Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Politika & Shtypi > Politika
Emri
Fjalėkalimi
Politika Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 03-05-20, 18:53   #1
power8
 
Anėtarėsuar: 22-08-13
Vendndodhja: Republika e Kosoves
Postime: 272
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Nėse ėshtė e vertetė se Presidenti i njė shteti trafikon qenie njerėzore me eskortė z

Shkruan: Reshat Nurboja

TRAFIKIMI….!

Nėse ėshtė e vertetė se Presidenti i njė shteti trafikon qenie njerėzore me eskortė zyrtare tė shtetit nga njė shtet nė njė shtet tjetėr, kjo, jo vetem se ėshtė veper penale por ėshtė edhe krim diplomatik dhe ndėrkombėtar e posaqerisht nėse kjo ėshtė bėrė nė marrėveshje nė mes dy shteteve…
Pasojat ndėrkombėtare do tė jenė mė shumė se sfiduese pėr tė dy shtetet organizatore tė trsfikimit me qenie njerėzore pėr ēfarėdo arsye…!
Poashtu, nėse ėshtė e vertetė se njė pėrfaqėsues i njė populli dhe ate miliarder e nė moshė tė shtyer pranon qė nė shtetin e Tij tė hyn ilegalisht dhe ate i kontabanduar nė mėnyrė ofenduese jo vetėm pėr Te e familjen e tij por edhe pėr tėrė popullin ėshtė mė teper se problem… Njė trafikim i tillė pasqyron nė mėnyren mė simptomatike se nė ēfarė niveli politik e shtetror ėshtė katandisur shteti nė fjalė…!
Ruaje ZOT popullin e shtetin e tillė “badihava” se sa i pėrket sjelljės dhe punės sė tyre ata janė duke i “larė duart”…!
__________________________
https://kosovapost.net/nese-eshte-e-...im-diplomatik/


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:16.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.