Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-07-13, 22:58   #511
Rizuana
 
Avatari i Rizuana
 
Anėtarėsuar: 01-07-08
Postime: 833
Rizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėmRizuana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Sikur nje dite te takoheshim do te rrefeja se sa te kam kerku...

Sme besohet se si me eshte fshi nga truri nr yt i telefonit, u ben 4 vite as me te voglin kontakt me ty.

Nr tend e pata fshi nga tel gabimisht kur shkrova ne Kosove, pas disa ditesh kur desha me te telefonu mbeta pa koment ishte e PAMUNDUR ta kujtoj nr tend, qe nga ajo dite KURRE ma nuk mu kujtu nr yt, provova disa nr qe ma merrke menja afersisht kot tjere njerze me lajmroheshin, ti me siguri prisje te te lajmrohem nga KS edhe ta them nr tim te ri.... Sdi qysh skam plas prej inati se qysh me eshte fshi nr yt prej menje njehere e pergjithmone.
Kam ba shume kilometra kam vizitu edhe 3 here qytetin tend me shprese se do te gjeje ama ke e kot deri sot, isha edhe ne lokalin ku ti punoje, ishte me rrezik te madh qe une te pyes per ty, vetem tinez ne nje raft te atij lokali qe tashme ishte shenderru ne barnatore aty lash nje cop te vogel letre, ku shkrova: [Te lutem, nese e njeh R... i cili ka punu para 2 vitesh ketu, jepja kete nr te tel eshte me rendesi{

Vetem kaq shkrova ne menyre qe mos te kuptohet kush te ka shkru... prita kot ato dite smu lajmrove, kush e di ne dore te kujt ra ajo cope letre.... kam fillu me humb shpresat qe do te takohemi naj dite, po kalun shume vite edhe po u takuam rastesisht ndoshta ma as nuk njohim njani tjetrin.... :(

kam shume e shume cka ama nuk e besoj qe te gjeje edhe te ti them drejtperdrejt
__________________
Krijesa mė e cuditshme nė Tokė: Njeriu!
Rizuana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-04-14, 19:25   #512
Le jardin des disparus
Bulevardi i muzave!
 
Avatari i Le jardin des disparus
 
Anėtarėsuar: 22-10-12
Vendndodhja: Nė kopshtin e t`pagjeturve!
Postime: 408
Le jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Sa tė ēuditshėm njerėzit janė
ata me sendet na pėrngjasin
i humbim kur i kemi pranė
dhe i kėrkojmė kur i humbasim...
__________________
Koha mė bėn tė harroj disa njerėz, disa njerėz mė bėjnė tė harroj kohėn, ndėrsa disa tė tjerė janė koha ime! http://dai.ly/x1971hq
Le jardin des disparus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-14, 22:40   #513
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Le jardin, shume mire e paske thane :)

A une erdha qitu me iu kallxu qe kur po vi ne dardani po me doket sikur me shku ne nje spital psikiatrik ku kam nejt ma heret me plot bashkepacienta, e tash o met spitali thate.. Keq.

Tang
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-14, 23:49   #514
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Sonte erdha ketu per te par se cka ka te re nga ju miq te dashur erdha per te ju thene se me mungoni dhe kam shume mall per ju e lus zotin qe te ju kem mir juve dhe familjet e juaja kudo qe I keni ,erdha ketu te kerkoj te falur qe nuk po mundem te jap kontributim tim ne forum por nuk eshte qe nuk po dua por nuk po kam mundesi nga shkrimet qe lexova mesova shume te reja qe kishin ndodhur por mesova qe edhe shume miq dhe mikesha te mija nuk kishin ardhur ksajde I kuptoj te gjith telashet e jetes e bejn te veten dhe nuk na lejojn te jetojm si duam ne dhe sa duam ne ....
Ka disa dit qe kyqem ne forum dhe lexoj ato cka jan shkruar kemi len shume gjurm ne ket forum kemi qar dhe kemi qesh kemi lozur dhe kemi ber mahi fejesa martesa lindje vdekje I kemi uruar dhe kemi ngushlluar por ajo qe me shume na ka len gjurm eshte humbja e disa miqve qe kemi njohur ketu .
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-04-14, 22:57   #515
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
Sonte erdha ketu per te par se cka ka te re nga ju miq te dashur erdha per te ju thene se me mungoni dhe kam shume mall per ju e lus zotin qe te ju kem mir juve dhe familjet e juaja kudo qe I keni ,erdha ketu te kerkoj te falur qe nuk po mundem te jap kontributim tim ne forum por nuk eshte qe nuk po dua por nuk po kam mundesi nga shkrimet qe lexova mesova shume te reja qe kishin ndodhur por mesova qe edhe shume miq dhe mikesha te mija nuk kishin ardhur ksajde I kuptoj te gjith telashet e jetes e bejn te veten dhe nuk na lejojn te jetojm si duam ne dhe sa duam ne ....
Ka disa dit qe kyqem ne forum dhe lexoj ato cka jan shkruar kemi len shume gjurm ne ket forum kemi qar dhe kemi qesh kemi lozur dhe kemi ber mahi fejesa martesa lindje vdekje I kemi uruar dhe kemi ngushlluar por ajo qe me shume na ka len gjurm eshte humbja e disa miqve qe kemi njohur ketu .
mike te falenderojm shume per ardhjen ketu e normal qe mungon e ndihet edhe mungesa jote ketu e shume te tjereve...uroj qe edhe ti te jehs mire e te kesh qene gjate tere kesaj kohe mire .........te perqafoj mike e nderuar....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-05-14, 00:38   #516
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
Sonte erdha ketu per te par se cka ka te re nga ju miq te dashur erdha per te ju thene se me mungoni dhe kam shume mall per ju e lus zotin qe te ju kem mir juve dhe familjet e juaja kudo qe I keni ,erdha ketu te kerkoj te falur qe nuk po mundem te jap kontributim tim ne forum por nuk eshte qe nuk po dua por nuk po kam mundesi nga shkrimet qe lexova mesova shume te reja qe kishin ndodhur por mesova qe edhe shume miq dhe mikesha te mija nuk kishin ardhur ksajde I kuptoj te gjith telashet e jetes e bejn te veten dhe nuk na lejojn te jetojm si duam ne dhe sa duam ne ....
Ka disa dit qe kyqem ne forum dhe lexoj ato cka jan shkruar kemi len shume gjurm ne ket forum kemi qar dhe kemi qesh kemi lozur dhe kemi ber mahi fejesa martesa lindje vdekje I kemi uruar dhe kemi ngushlluar por ajo qe me shume na ka len gjurm eshte humbja e disa miqve qe kemi njohur ketu .
Mikja ime e dashur sikur ta dija qe mesazhi yt i fundit ketu ishte ky ......ah me vete mendova e mendova a thua valle kaq shume e ke dashur forumin e miqet ketu qe gjithmone me pershendetjet e fjalet me te zgjedhura e me respektin e madh na vije ketu......erdhe per here te fundit edhe duke kerkuar falje per mungesen ketu ......duke lene gjurme e dashurine e madhe e respketin qe na le pas ........
E di mike qe nuk na tregove ketu qe ishe afer lamtumires se fundit........e di mike se nuk do te mund ta pranoja kete .....e dije edhe ti kete.......
Di edhe kam shume me thene per ty edhe me duket e paket kjo......respekti e mirsjellja dhe fjalet me te mira qe flisje me mua ishin dhe do mbesin nje shembull,nje virtyt i larte njerzor.......
Shpirti yt u preht ne paqe ....................do me mungosh shume mikja ime e dashur,dhe sa here do hyj ketu do te kujtoj edhe ty mikja ime.........
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-10-14, 22:15   #517
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Nuk e di se a te kujtohet? Mendoj qe po, sepse jam une ajo qe nuk e humbi rastin asnjehere qe te ta rikujtoj. Ta rikujtoj edhe tash.
Te kujtohet qe sahere e merreshe posten e gjeje nga nje drondofil ne kaseten postale? Dhe , qdo here qe lindnin skenat xhelozie nga ti? Te kujtohet edhe e qeshura ime kur e kuptuam qe postieri ishte homoseksual dhe drondafili ishte per ty? Nejse, pak u zhgenjeva . :(


:P :P :P
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-16, 09:51   #518
Artisti
 
Avatari i Artisti
 
Anėtarėsuar: 16-05-05
Postime: 6,480
Artisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėmArtisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta Shiko postimin
Nuk e di se a te kujtohet? Mendoj qe po, sepse jam une ajo qe nuk e humbi rastin asnjehere qe te ta rikujtoj. Ta rikujtoj edhe tash.
Te kujtohet qe sahere e merreshe posten e gjeje nga nje drondofil ne kaseten postale? Dhe , qdo here qe lindnin skenat xhelozie nga ti? Te kujtohet edhe e qeshura ime kur e kuptuam qe postieri ishte homoseksual dhe drondafili ishte per ty? Nejse, pak u zhgenjeva . :(


:P :P :P

Qesha me zė pėr atė kėtu me shkronja hahahahhahahahhahaahahhahaa

Simpatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


.
__________________
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq----
Artisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-09-16, 20:30   #519
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Artisti Shiko postimin
Qesha me zė pėr atė kėtu me shkronja hahahahhahahahhahaahahhahaa

Simpatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


.
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-12-18, 20:24   #520
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Naki Shiko postimin
Mikeshės ēė u largua pa u pėrshėndetur,Njeriut ēė i dhurojė forumit gjallėri dhe mbante pėr orė tė tera dritėn dhezur,ēė bashkojė anėtarėt e forumit nė njė anije ku gjithėqka lundronte nė ngrohtėsi ,argėtim,debatimė tė mirėfilltė.
Pa ty ndjehemi si pa gjymtyrė,kemi mbetur tė paralizuar nė dinamizėm,buzėqeshja ėshtė reduktuar dhe piskamat nga tastaturate Pc kanė mbetur tė pėrgjumėshme.
Kthehu sė paku pėr njė frymarrje tė freskėt,tė na intervjushė sikur dikur nė promenadė nate.
Unė nuk kamė nevojė tė ju indentifikojė,janė postimet ato ēė tregojnė.
Xhaxhi shkruan Totes!
Kaluan mbi 5 vite nga postimi imė i fundit ne kete medium.Duke shetitur me nostalgji nėper dritaret e dardanis shfletova kete temė dhe perzgjodha Lokomativen e dikursheme qe i dha gjalleri dhe frymarrje debatimeve ne kete Ode. Kujtoje me shume mallengjim antaret aktive nga 2003 deri 2013 dhe i pershendes te gjithe me respektin me te madhe . Faleminderit Stafit drejtus qe aktivizuat thesarin e shume temave te debatuara per gjate afer dy dekadave.

Naki
__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-19, 09:08   #521
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Ev sa shume me paska marre malle per kete popull ����
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-01-20, 11:42   #522
GURI SYLAJ
Moderator
 
Avatari i GURI SYLAJ
 
Anėtarėsuar: 21-03-05
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 10,671
GURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėmGURI SYLAJ i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Letėrkėmbim!

Pėr cilin ej !?? Shumė shnetje e shumė selame pėr dashnitė e moqme!


__________________
Shqiptaret,nese deshirojn qe te tjeret ti njohin, ata, duhet t'a njohin ,realisht,veteveten.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga GURI SYLAJ : 05-01-20 nė 11:43
GURI SYLAJ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.