Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-02-04, 23:20   #1
Auberoni
 
Anėtarėsuar: 17-10-03
Postime: 471
Auberoni i dashurAuberoni i dashurAuberoni i dashur
Gabim Kredibiliteti i Moderatorve

Te qenit Moderatore,nuk percjell medeomos me vete privilegjin e te vendosurit se cfare eshte mire apo keq.

Cdo njeri ketu qe poston dic, pajtohem kur pohoni se tregon edukaten apo premisat tjera te personalitetit te tije, mirpo, keni harruar te nderuar Moderatore, se kjo vlene edhe per juve. Edhe ju, me cdo veprim te juajin manifestoni ketu edukaten apo mosedukaten e juaj. Bile, e juaja vie ne shprehje me teper.


Auberoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-10-04, 15:09   #2
MaLoK_Presheva
 
Anėtarėsuar: 04-04-04
Vendndodhja: Preshev
Postime: 31
MaLoK_Presheva e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Auberoni

Pershendetje te perzemerta i nderuar dhe pjesmarres i temave te shumta ne forumin e faqes www.Dardania.de ....Je plotesisht i drejt me ket qa e thuani ju po edhe nje duhet te keni parasysh se Moderatori si Moderator ne ket Forum nuk eshte asgje vetem se Sherbetor i vizitoreve te keti forumi me rrespekt shum te madh shfletojm edhe lexojm mendimet e vizitorve te keti forumi po kuptohet se ndodh qe edhe ndonje person te keqperdor ket forum e ajo eshte patjeter te shlyhet e ndrrohet ne te mir te vizitorit...besoj se asnjeri nga Moderatoret nuk vepron kunder rregullave qe i ka ky forum...Jemi shum komunikativ edhe jemi ne te mir te Popullit ne te mir te Atyre qe flasin gjuhen Shqipe kudo qe jan ne ter boten.... JEmi per ju edhe gjith do jemi kuptohet pranojm edhe Komplimentet edhe akuzat e juaja se pa ju nuk do ishte e bukur si eshte sot Www.Dardania.de
__________________
Ju Dua Gjithve...!
MaLoK_Presheva Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 15:55   #3
Bond
 
Avatari i Bond
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 269
Bond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I nderuari Auberoni, jemi duke u perpjekur qe tė jemi nė nivel tė duhur, por vėshtirė apo mė mirė te themi nuk mund tė gjen njeri tė persosur, pa lėshime a gabime, e duke u nisur nga kjo mund tė them se as ne moderatorėt nuk jemi tė persosur.

Frekuentimi i faqes ėshtė tejet i lartė, numri i diskutuesve dukshėm ėshtė rritur, gjithashtu edhe numri i afishimeve, me rritjen e afishimeve patjetėr se janė rrit edhe mendime e ide ideologji e metoda tė ndryshme tė shprehurit tė tyre.

Ne nuk e preferojmė shum qe tė ja imponojmė ndonjenit nga diskutuesit se si tė mendoj apo tė shprehet, pra nuk e preferojmė edhe aq censurėn deri nė raste ekstreme apo thjeshtė kur ofendohen e fyhen diskutuesit nė mes vete e ngjashėm, nė ato raste kemi intervenuar.

Kemi marr parasysh ankesėn tuaj qe prej fillimit tė hapjes sė kesaj faqe dhe unė personalisht jam angazhuar qe ju si Auberon tė jeni i kėnaqur me punėn tonė duke i marrė parasysh disa ankesa tuaja.

Tani nė ketė shkrimin tuaj tė fundit nuk ju kam kuptuar se ku e keni fjalėn pėr kend dhe pėr qfar, ju kam shkruar mė heret edhe nė privat por nuk mė jeni pergjigjur.

Ju kisha preferuar tė jeni mė i qartė, pėrndryshe........????
Bond Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 16:14   #4
Auberoni
 
Anėtarėsuar: 17-10-03
Postime: 471
Auberoni i dashurAuberoni i dashurAuberoni i dashur
Gabim

Tani nė ketė shkrimin tuaj tė fundit nuk ju kam kuptuar se ku e keni fjalėn pėr kend dhe pėr qfar, ju kam shkruar mė heret edhe nė privat por nuk mė jeni pergjigjur.

Ne cilin shkrim te fundit?
Auberoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 17:34   #5
Bond
 
Avatari i Bond
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Postime: 269
Bond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėmBond i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Kredibiliteti i Moderatorve

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Auberoni
Te qenit Moderatore,nuk percjell medeomos me vete privilegjin e te vendosurit se cfare eshte mire apo keq.

Cdo njeri ketu qe poston dic, pajtohem kur pohoni se tregon edukaten apo premisat tjera te personalitetit te tije, mirpo, keni harruar te nderuar Moderatore, se kjo vlene edhe per juve. Edhe ju, me cdo veprim te juajin manifestoni ketu edukaten apo mosedukaten e juaj. Bile, e juaja vie ne shprehje me teper.
Bond Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-10-04, 20:20   #6
Auberoni
 
Anėtarėsuar: 17-10-03
Postime: 471
Auberoni i dashurAuberoni i dashurAuberoni i dashur
Gabim

Postuar: Sun Feb 15, 2004 11:20 pm Titulli i mesazhit: Kredibiliteti i Moderatorve
--------------------------------------------------------------------------------

Te qenit Moderatore,nuk percjell medeomos me vete privilegjin e te vendosurit se cfare eshte mire apo keq.

Cdo njeri ketu qe poston dic, pajtohem kur pohoni se tregon edukaten apo premisat tjera te personalitetit te tije, mirpo, keni harruar te nderuar Moderatore, se kjo vlene edhe per juve. Edhe ju, me cdo veprim te juajin manifestoni ketu edukaten apo mosedukaten e juaj. Bile, e juaja vie ne shprehje me teper.
__________________________________________________ __________

Sunday-E Diele, February-Shkurt, 15 2004.

Sot, Tuesday-E Marte, October-Tetor, 12 2004.

Pak sa jeni vonuar dhe tani edhe po te ju them fajet qe i keni pasur ate kohe; jam i bindur se i kemi harruar.

Sidoqetejete, kete mendim e kam pasur ne Shkurt. E sot, ne Tetor, mendoj se keni ngritur nivelin e objektivitetit.
Auberoni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:34.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.