Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 02-08-04, 17:25   #1
MS
 
Anėtarėsuar: 17-07-04
Vendndodhja: Slovakia
Postime: 2
MS e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek MS Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek MS Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MS Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek MS
Gabim Kokforte

Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?


__________________
MS - ATLAS
MS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-08-04, 17:33   #2
MS
 
Anėtarėsuar: 17-07-04
Vendndodhja: Slovakia
Postime: 2
MS e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek MS Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek MS Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek MS Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek MS
Gabim Re: Kokforte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MS
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
__________________
MS - ATLAS
MS Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 20:29   #3
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 21:40   #4
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P
Turist komplimente per ket pergjigje.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-08-04, 23:19   #5
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P
Turist komplimente per ket pergjigje.
Murgesha edhe unė i bashkangjitna Komplimentit tande ,se shumė pėrgjegjje me vendė!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-04, 07:39   #6
Musa Selmani
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: Slovakia
Postime: 3
Musa Selmani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Musa Selmani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P
Turist komplimente per ket pergjigje.
Murgesha edhe unė i bashkangjitna Komplimentit tande ,se shumė pėrgjegjje me vendė!
O ju kerkoj falje se mete vertet nuk pata me shum koh. Jo nuk besoj se jan te pa marrun vesh por femrat nuk din me ba me burrat pak politik,
vetem kan deshir ta tregojn pavarsin e tyre.
Musa Selmani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-04, 07:41   #7
Musa Selmani
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: Slovakia
Postime: 3
Musa Selmani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Musa Selmani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ShEjToNkA
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Te pershendes MS. Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. :P :P :P :P
Turist komplimente per ket pergjigje.
Murgesha edhe unė i bashkangjitna Komplimentit tande ,se shumė pėrgjegjje me vendė!
MS :arrow: O ju kerkoj falje se mete vertet nuk pata me shum koh. Jo nuk besoj se jan te pa marrun vesh por femrat nuk din me ba me burrat pak politik,
vetem kan deshir ta tregojn pavarsin e tyre.
Musa Selmani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-04, 07:43   #8
Musa Selmani
 
Anėtarėsuar: 03-08-04
Vendndodhja: Slovakia
Postime: 3
Musa Selmani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Musa Selmani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Musa Selmani
Gabim

MS :arrow: Nuk besoj se meshkujt jan te pa marrun vesh por femrat kan deshir ta tregojn pavarsin e tyre. :twisted:
Musa Selmani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-04, 08:15   #9
Loloku
 
Anėtarėsuar: 06-01-04
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 1,707
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Loloku
Gabim Re: Kokforte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MS
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
Gjithmonė njeriu e dėshiron atė qė nuk e ka! Dhe mirė qė se ka femra kokėfortėsinė, por vetėm e dėshiron si diēka qė nuk e ka, sepse kjo nuk ėshtė as natyrė femrore, as vyrtyt njerėzor! Kokėfortėsia, zakonisht, shprehė dobėsinė e menēurisė!
Femra ėshtė natyrė e butė dhe brishtėsia e saj reflekton bukurinė.
__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-04, 08:52   #10
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Kokforte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MS
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
Gjithmonė njeriu e dėshiron atė qė nuk e ka! Dhe mirė qė se ka femra kokėfortėsinė, por vetėm e dėshiron si diēka qė nuk e ka, sepse kjo nuk ėshtė as natyrė femrore, as vyrtyt njerėzor! Kokėfortėsia, zakonisht, shprehė dobėsinė e menēurisė!
Femra ėshtė natyrė e butė dhe brishtėsia e saj reflekton bukurinė.
Perfekt i nderuari Loloku Pajtohem plotesisht me mendimin tende
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 03-08-04, 11:23   #11
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim Re: Kokforte

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Loloku
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MS
Deshta te pyes pse femrat kan deshir te jen kokforte?
Gjithmonė njeriu e dėshiron atė qė nuk e ka! Dhe mirė qė se ka femra kokėfortėsinė, por vetėm e dėshiron si diēka qė nuk e ka, sepse kjo nuk ėshtė as natyrė femrore, as vyrtyt njerėzor! Kokėfortėsia, zakonisht, shprehė dobėsinė e menēurisė!
Femra ėshtė natyrė e butė dhe brishtėsia e saj reflekton bukurinė.
Perfekt i nderuari Loloku Pajtohem plotesisht me mendimin tende
edhe un jam i mendimit tuaj
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-04, 12:04   #12
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une mendoj se asnje femer nu ka deshire te jete kokeforte sepse ne njefare menyre kjo nuk u shkon natyres se tyre, por,vete fakti se ka shume femra qe nga natyra duan te jene te pavarura per gjerat qe mendojne se kane te drejte,te mos jene nje loder qe nje mashkull te mund te dirigjoje me to,atehere te ky numer i femrave lind nje nevoje qe te jene me kembengulese per gjerat qe mendojne ato se kane te drejte.Dhe une hyj ne grupin e te tillave!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-04, 13:55   #13
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Barbaroza
Une mendoj se asnje femer nu ka deshire te jete kokeforte sepse ne njefare menyre kjo nuk u shkon natyres se tyre, por,vete fakti se ka shume femra qe nga natyra duan te jene te pavarura per gjerat qe mendojne se kane te drejte,te mos jene nje loder qe nje mashkull te mund te dirigjoje me to,atehere te ky numer i femrave lind nje nevoje qe te jene me kembengulese per gjerat qe mendojne ato se kane te drejte.Dhe une hyj ne grupin e te tillave!

Me mir nuk kisha ditur ta spjegoj, dhe kam mendim te njejt si Barbaroza....
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-04, 20:47   #14
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Peshendetje

Citim:
Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. Razz Razz Razz Razz
Valla kjo pergjigje qe shum e mir por une kisha me shtu dicka

bonu kokeforte per gjerat qe i doni po me shum se kokefortesin perdoreni diplomacin,meshkujt e marrin me ndryshe kete

:lol:
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-08-04, 20:54   #15
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga qika_pr
Peshendetje

Citim:
Fermat kan deshire te jen kokeforte sepse : MASHKUJT JANE TE PA MARUN VESH. Razz Razz Razz Razz
Valla kjo pergjigje qe shum e mir por une kisha me shtu dicka

bonu kokeforte per gjerat qe i doni po me shum se kokefortesin perdoreni diplomacin,meshkujt e marrin me ndryshe kete

:lol:
Ke te drejte qika_pr. :lol: :lol:

Jam shume kurreshtare te dij se a ka na“j te re ne jeten tende???
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.