Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 28-08-04, 15:47   #1
swet_beni
 
Anėtarėsuar: 27-08-04
Postime: 16
swet_beni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek swet_beni Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek swet_beni
Gabim qka mendoni,q"ėsht Dashurija?

tung ju pershendet Beni


__________________
tung une jam Beni ju pershendes te gjithve
swet_beni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 28-08-04, 16:25   #2
swet_beni
 
Anėtarėsuar: 27-08-04
Postime: 16
swet_beni e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek swet_beni Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek swet_beni
Gabim
mendimi im pėr dashurin ėsht :

1)Dhimbje pėrė stomakun.
2)Shkatrrim pėrė nervat.
3) Dhe ilaqė pėrė zemrėn.kaq...
__________________
tung une jam Beni ju pershendes te gjithve
swet_beni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-04, 08:39   #3
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

kopsht me pipilija :P
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-09-04, 22:35   #4
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Po e tani vetem fishkllon ............

Dashuri ooooooooo dashuri kush ta vuri emrin Ty ...???
Pleqt e plaka bejn sefa kurse Rinia n sevda hahahahaha

Dashuria esht....... se pari e madhe dhe ka ngjyr t kuqe pastaj.........................


Mė e rėndė se toka
Mė e lehtė se hija
E vjeter sa lindja
Pafund sa gjithėsia

E ėmbėl sa fjala
E hidhur sa pikėllimi
E ngrohėt sa falja
E fortė sa qėndrimi

Rrėnon edhe atje
Ku fare ska ndėrtuar
Ep fryte nė atė vend
Ku rrėnjė ska lėshuar

E-ndrit errėsirėn
Errėson ndriqimin
I pasuron ėndrrat
Dhe ndalon ėndrrimin

Ujitet dhe jeton
Edhe nė shkretėtirė
Pėrballon acarin
Dhe nuk ka tė ngrirė

Rrallė kthehet aty
Qe njėherė del
Ėshtė fuqi e fort
Kur pushton s`pari herė

Pastron ēdo plagė
Dhe njė ofshamė liron
Sa do t`jetė e dhimbshme
Plagėn e shėron

Vajin e kthen nė kėngė
Ngushllimin nė urim
Ndryshk unazat ne gisht
Kur nuk ka bashkim

Kur ndizet t`parėn herė
Flaka e saj pėrjetohet
Vetėm prushi nėse mbetet
Ėshtė e para dhe nuk harrohet

Syri nuk e shef
Veshi nuk e dėgjon
Zemra ėshtė folea
Qė nė tė banon
__________________
Do te fleni shum Rahat
Dhe nese jan minuta apo me sahat
Rahjen e zemrės do ta keni normale
Nėqoftėse jeni t“Sinqert dhe mbaheni pėr fjale..
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-04, 01:24   #5
Mirlind-Kosova
 
Anėtarėsuar: 24-04-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 118
Mirlind-Kosova e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Mirlind-Kosova Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Mirlind-Kosova
Gabim

Keté pyetje nuk kan mundur akoma japanet me e zbuluar pergjigjéjen e sakt se nga rrjedh kjo fjal qe jané me teknik shumé larg nesh se jo ne qe nuk kemi asgje...vetem qe kemi ndegjuar nga kojshit fjalen dashuri dhe po ja trusim prej stomit koté ashtu shllup shllup shllup e hajt bac...! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
__________________
Nderim dhe respekt per te gjithé
Mirlind-Kosova Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-04, 02:42   #6
AK^47
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: n`Palabardh Afer Sapotit
Postime: 441
AK^47 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek AK^47 Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek AK^47
Gabim HuH

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mirlind-Kosova
Keté pyetje nuk kan mundur akoma japanet me e zbuluar pergjigjéjen e sakt se nga rrjedh kjo fjal qe jané me teknik shumé larg nesh se jo ne qe nuk kemi asgje...vetem qe kemi ndegjuar nga kojshit fjalen dashuri dhe po ja trusim prej stomit koté ashtu shllup shllup shllup e hajt bac...! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E Kam Zbulu un pergjigjen Mirlind-Kosova ;)
Dashurija Ėshtė Njė Urė Ku Takohen Dy Budall ;););););););)
AK^47 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-12-04, 18:31   #7
arTanibb
Guest
 
Postime: n/a
Gabim

Une zdi qka osht :shock:
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-04, 21:20   #8
spirl_girls
 
Anėtarėsuar: 19-04-04
Vendndodhja: Nė Kolib !!
Postime: 2,636
spirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėm
Gabim

arTanibb eu qka ke thon qitash sdi qka osht edhe ti mos e difsh kush ka me dite
spirl_girls Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-12-04, 21:20   #9
spirl_girls
 
Anėtarėsuar: 19-04-04
Vendndodhja: Nė Kolib !!
Postime: 2,636
spirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėmspirl_girls i pazėvėndėsueshėm
Gabim

arTanibb eu qka ke thon qitash sdi qka osht edhe ti mos e difsh kush ka me dite
spirl_girls Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-12-04, 09:41   #10
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

semundje e pasherushmee :P :P
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-12-04, 09:59   #11
Kercovari
 
Anėtarėsuar: 20-09-04
Vendndodhja: Zuerich/ch
Postime: 15,792
Kercovari e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kercovari
Gabim

Hapi i pare drejt burgut te perjetshem,sa spektakular aq edhe misterioz.
Ndjenje e veqant qe te vret dhe te ben te lumtur.
__________________
Diellin,vetėm tė marrėt mundohen
tė mbulojn me shoshė....
Kercovari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-05, 01:18   #12
artani_style
 
Anėtarėsuar: 07-04-05
Postime: 23
artani_style e ka pezulluar reputacionin
Gabim

dashurija asht vet zoti dhe nese smundesh me u dashuru dije se sje i gatshem te kthehesh te allahu(zoti)
artani_style Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-04-05, 19:37   #13
Drenicaki
 
Anėtarėsuar: 01-12-04
Vendndodhja: Franca
Postime: 1,379
Drenicaki e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dashurija ėshtė humbje kohe dhe shkatrrim shpirtėror,
__________________
Jeto! edhe kur jeta ėshtė e veshtirė,kjo ėshtė njė provė pastai jeta e mirė!
Drenicaki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-09-05, 00:27   #14
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim

besa s'di...
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-09-05, 09:14   #15
Zana_ch
"Mistrece Gjakovare"
 
Avatari i Zana_ch
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: n'shtepi
Postime: 8,179
Zana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim

dashuri te qorron te helmon dhe te shkatrron
__________________
Kėrkoje vetė fatin, me jetėn mos u grind, urrejtja fitohet ... Dashuria lind !
Zana_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.