Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-08-07, 18:18   #1
aroza
 
Avatari i aroza
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Postime: 523
aroza i dashuraroza i dashuraroza i dashur
Gabim Pagesa kufitare (pėr makina)!

Njoftim
Pėr krejt shqiptarėt e diaspores tė cilėt me makin i kalojnė pushimet ne Kosovė.
Ndoshta shumica e dijnė por pėr ata qė s'e dijnė ėshtė me rėndėsi tė informohen se pagesa prej 50, 70, apo 110 euro qė bėhet pėr tė hyrė nė Kosovė, nuk janė para tė humbura.
Ato para kthehen nga sigurimi i automjetit, nė vendin pėrkatės ku jetoni...
PS nėse njė njoftim i ngjashėm gjendet nė FD, at'here ju lus tė mos e botoni./aroza


aroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 31-08-07, 09:37   #2
sherri
J.H.N.K.SH
 
Avatari i sherri
 
Anėtarėsuar: 13-06-05
Vendndodhja: Rruga e qumshtit Nr- 3
Postime: 4,740
sherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėmsherri i pazėvėndėsueshėm
Gabim

aroza.se di per cilin shtet e keni fjalen konkretisht,pore ne Gjermani,nuk kthehen:(:(
__________________
Thuaje tė pa shkruarėn,shkruaj tė pa thėnėn!

Toleranca, ka kuptimin e pėrafėrt me durimin. (Dilaver Kosova)
sherri Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-07, 14:37   #3
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim

Po kesh ne sigurim Aroza kom pyt, ty flm per informim por sigurimi i im e pyta ksi ski eshte puna kom ni qe pi ktheni keta le qe po pagujm ne kufi te kosoves ata ma kthyn pergjegjjen po tha si jo ta kthejm trasht e sules hahahahahahahahhaahahahahahahaahahahaha
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-07, 15:39   #4
Preshevar
Banned
 
Anėtarėsuar: 13-12-05
Postime: 7,844
Preshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėmPreshevar i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb

As nė CH, nuk e di qė kthehėn..... se n'koft ashtu, pasna me mar nje rrog tė mir
Preshevar Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-08-07, 18:56   #5
aroza
 
Avatari i aroza
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Postime: 523
aroza i dashuraroza i dashuraroza i dashur
Gabim

Eshtė fjala pėr CH respektivisht pėr Basler Versicherungen, por kam dėgjuar se edhe sigurimet tjera e akceptojn kthimin e parave. Realisht dhe logjikisht kjo duhet tė vlej edhe pėr shtetet tjera.
aroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.