Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Bota Shpirtėrore > Mėsime nga Kurani
Emri
Fjalėkalimi
Mėsime nga Kurani Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-04-05, 22:11   #1
mehas murtezani
 
Anėtarėsuar: 30-07-04
Vendndodhja: GOSTIVAR MAQEDONI
Postime: 21
mehas murtezani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mehas murtezani Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mehas murtezani Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mehas murtezani
Gabim ME FAT FESTEN E ISLAME SE LINDJES SE MUHAMEDIT S.A.V.S

URIME FESTEN E LINDJES SE PEJNGAMBERIT MUHAMED S.A.V.S TE CILEN ALLAHU XH.SH NAJ SOLLI DRITEN E ISLAMIZMIT DHE TE MBAR NJERZIS DHE ISHALLA KET DIT MADHESHTORE TE FES ISLAME ALLAHU XH.SHNA BASHKOFT DHE NA BEFT ME TE FORT NE FEN ISLAME DHE NA MBRFOFT NGA MEKATET E BERA DHE NAJ FAJ XHHNETIN


__________________
me pelqen kjo faqe
mehas murtezani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 21-04-05, 03:31   #2
Arb
 
Avatari i Arb
 
Anėtarėsuar: 09-10-04
Vendndodhja: Little Dardania, NEW YORK
Postime: 11,439
Arb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėmArb i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: ME FAT FESTEN E ISLAME SE LINDJES SE MUHAMEDIT S.A.V.S

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mehas murtezani
URIME FESTEN E LINDJES SE PEJNGAMBERIT MUHAMED S.A.V.S TE CILEN ALLAHU XH.SH NAJ SOLLI DRITEN E ISLAMIZMIT DHE TE MBAR NJERZIS DHE ISHALLA KET DIT MADHESHTORE TE FES ISLAME ALLAHU XH.SHNA BASHKOFT DHE NA BEFT ME TE FORT NE FEN ISLAME DHE NA MBRFOFT NGA MEKATET E BERA DHE NAJ FAJ XHHNETIN
Arab Arabtezani!

urime te kofte ditelindja edhe ty!
Arb Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-04-05, 11:00   #3
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: ME FAT FESTEN E ISLAME SE LINDJES SE MUHAMEDIT S.A.V.S

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mehas murtezani
URIME FESTEN E LINDJES SE PEJNGAMBERIT MUHAMED S.A.V.S TE CILEN ALLAHU XH.SH NAJ SOLLI DRITEN E ISLAMIZMIT DHE TE MBAR NJERZIS DHE ISHALLA KET DIT MADHESHTORE TE FES ISLAME ALLAHU XH.SHNA BASHKOFT DHE NA BEFT ME TE FORT NE FEN ISLAME DHE NA MBRFOFT NGA MEKATET E BERA DHE NAJ FAJ XHHNETIN
-URIME URIME URIME FESTA E LINDJES SE PEJGAMBERIT TE GJIDHE NJERZISE MUHAMED S.A.V.S QE NA SOLLI DRITEN E FES SE VERTETE ISLAMIN,,,,
-ISHALLA ALLAHU XH.SHNA NA BASHKOFT NA BEN TE FORTE NEN FLAMURIN ISLAM...
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.