Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diaspora Shqiptare
Emri
Fjalėkalimi
Diaspora Shqiptare Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu! 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 30-08-07, 18:18   #1
aroza
 
Avatari i aroza
 
Anėtarėsuar: 28-06-07
Postime: 523
aroza i dashuraroza i dashuraroza i dashur
Gabim Pagesa kufitare (pėr makina)!

Njoftim
Pėr krejt shqiptarėt e diaspores tė cilėt me makin i kalojnė pushimet ne Kosovė.
Ndoshta shumica e dijnė por pėr ata qė s'e dijnė ėshtė me rėndėsi tė informohen se pagesa prej 50, 70, apo 110 euro qė bėhet pėr tė hyrė nė Kosovė, nuk janė para tė humbura.
Ato para kthehen nga sigurimi i automjetit, nė vendin pėrkatės ku jetoni...
PS nėse njė njoftim i ngjashėm gjendet nė FD, at'here ju lus tė mos e botoni./aroza


aroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:21.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.