Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 27-11-03, 20:26   #16
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

valla python ti the "ja mbylli femres gojen me qarap" edhe kjo me preki ...

nejse se kohen e fundit spo kom koh shum mu perqendu ne komente keshtu na fal ok

tung
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 04-12-03, 01:28   #17
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

mija shum falje po kerkon hahahha ske nevoj
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-03, 00:47   #18
mija
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Vendndodhja: Mitrovica
Postime: 287
mija e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mija Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek mija
Gabim

po neqofte se thom diqka te padrejt ather un e pranoj at gabim dhe per ket arsye kerkoj falje!!!
__________________
Me jetu derisa nuk vdes por me dit si me jetu!!!
mija Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-03, 13:19   #19
jehona
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Postime: 224
jehona e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga python
mija shum falje po kerkon hahahha ske nevoj


kuku python qysh more po i thu dikujt nuk ki nevoj me kerku falje, ej a din qka zihet ketu me nis askush mos me kerku falje, bile bile mija po mundohet me e mbajt pak rregull, te lumt mija se na knaqe hehehe
jehona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-03, 18:03   #20
Burimi
 
Anėtarėsuar: 06-12-03
Vendndodhja: Stuttgart-GER
Postime: 4
Burimi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Esht shum veshtir te them diqka per ket tem,por po them keshtu sekreti duhet te jet sekret,e problemet mes dy dashnoreve duhet te zgjidhen mes veti e jo te flitet me gjith ken per problemet e tua qe i ke me te dashurin apo te dashuren.
Burimi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-03, 01:42   #21
python
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: nga llapi une jam
Postime: 111
python e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek python
Gabim

jehona per ata duhet te mendojm pak (2sec) para se te shkruajm :D
python Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-04-04, 18:59   #22
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
I lexova te gjitha komentet qe i kishit berene ket teme dhe dasht e padashte po inkuadrohem.

Fakt eshte se femra i rrefen shoqes deri ne imtesira raportet e saja me partnerin. Mos mendoni ju djem se vetem kur ka probleme e dashura juaj rrefehet te shoqja e saj. Ne femrat flasim mesvete edhe kur jemi te lumtura edhe kur ndjehemi keq. Kjo me teper ndodh ngaqe bota femerore ka nevoje te flas rreth ndjenjave te veta cdo moment ta shpreh dhimbjen dhe gezimin me dikend. Egziston gjithashtu mendimi i gabuar se partneri nuk duhet te dij te gjitha, pse ndodh kjo ju pyes?

Ka raste kur femra ndihet e lodhur apo e merzitur apo ja ka nje problem apo nje stres te vogel, é ndjen veten shume te pasigurte qe te vij e ta ndaj ate breng me partnerin se ka frige qe ai nuk e kupton (do ta kuptonit ju djemt?) ateher mbetet shoqja ajo qe duhet te ndegjoj dhe mundesisht te jape ndonje keshille te vlefshme.

Me respekt Murgesha.
Ah Bota e femrave :D
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-04, 12:45   #23
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une mendoj se eshte plotesisht e arsyeshme kur ia hap zemren shokut ose shoqes per nje problem qe ke me te dashurin.Por,kujdes,duhet zgjedhur edhe shoqja qe te keshillon si te veprosh!!!
Une per vete do te bisedoja shume natyrshem me nje shoqe per problemet e mia ne dashuri,pse jo?!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-04-04, 18:13   #24
yllka
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: Australien-Vicktoria
Postime: 1,013
yllka e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
I lexova te gjitha komentet qe i kishit berene ket teme dhe dasht e padashte po inkuadrohem.

Fakt eshte se femra i rrefen shoqes deri ne imtesira raportet e saja me partnerin. Mos mendoni ju djem se vetem kur ka probleme e dashura juaj rrefehet te shoqja e saj. Ne femrat flasim mesvete edhe kur jemi te lumtura edhe kur ndjehemi keq. Kjo me teper ndodh ngaqe bota femerore ka nevoje te flas rreth ndjenjave te veta cdo moment ta shpreh dhimbjen dhe gezimin me dikend. Egziston gjithashtu mendimi i gabuar se partneri nuk duhet te dij te gjitha, pse ndodh kjo ju pyes?

Ka raste kur femra ndihet e lodhur apo e merzitur apo ja ka nje problem apo nje stres te vogel, é ndjen veten shume te pasigurte qe te vij e ta ndaj ate breng me partnerin se ka frige qe ai nuk e kupton (do ta kuptonit ju djemt?) ateher mbetet shoqja ajo qe duhet te ndegjoj dhe mundesisht te jape ndonje keshille te vlefshme.

Me respekt Murgesha.
Ah Bota e femrave :D
Lazdran po nuk ka te keq kety edhe une flase per gjithcka me Arditen dhe e kunderta :P
__________________
I EM FOR YOU
YOU ARE FOR ME
yllka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-04-04, 10:00   #25
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim haaaaaaaaaaaaaaaa

ej njerez ideja eshte qe femrat nuk flasin me shume por degjohen me shume apo respektohen nga ne me shume............e nese doni qe tu degjohet zeri me shume ejani ne gjermani se ketu vlla bota veq per femra ..........zot bre zot ketu jan femrat
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-05-04, 19:12   #26
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Eshte shum e vertet se femrat flasin shum me shum se djemet per nje lidhje
Une per vete e kam nje shoqe qe di shum sene per mua edhe une per te por jan disa gjera qe nuk i tregoj askuj edhe i diskutoj vetem me te dashurin time,shoqja ime zakonishte me kerkon ndonje keshill per ndonje problem shum intim une kurr nuk do e beja
Ndoshta jam pak me e mbyllur edhe intimiteti edhe per shoqen mbetet intimitet
Edhe djemet flasin per problemet e tyre
I dashuri ime me flet per problemet e tij dhe deshiron te mbes vetem ne mes nesh edhe jete sepse ai na takon vetem neve
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-04, 17:46   #27
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

une mendoj qe meshkutj vallla blujn ma shume llomatin sdin me u ndal :P
__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-04-11, 18:10   #28
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Femnat folin pak ma shum ...?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jehona Shiko postimin
ju pershendes, dashnori jem gjith thot se na femnat folim pak per se tepri me shoqen per dashnin qe e kalojm me te dashurin, kur te kem psh probleme me te etj....ky gjith me pyet se pse, pse ja hapim zemren shoqes kaq shum per dashni, kurse kjo pun esht secrete mbes atyne dy personave. me pyet pse, kurse as ai nuk shkon tek shoki vet dhe ja tregon naj problem qe e kem ne te dy......une mendoj keshtu: mashkujt nuk folin me shokun per probleme me femnen, sepse ju vjen inati, e kan mendimin "burri duhet me u kan burr, e jo burrec"....po bash te kjart hala nuk e kam.....qka mendoni ju per kete.....
Mendoj qe mashqit nuk mund te flasin njer me tjetrin per disa pun intime ne lidhje me femrat ... s'mendoj qe e lojn qe s'kan burrni por mendoj qe mund te jet nje lloj gjelozie ... ose inati ..

Ndersa ne femrat folim bile edhe ne detale ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-11, 21:33   #29
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Femnat folin pak ma shum ...?!

ku po e din ti moj qka flaisn meshkujt hahahahah ai ne sy te femnava qka nuk flasin jo kur te jene vet ani me ba e me ba me i pas shiku perpara tuj prashit ne ara veq llafin e.......se ndryshe qysh me shku dita....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-04-13, 13:06   #30
Kaqanikasja
 
Avatari i Kaqanikasja
 
Anėtarėsuar: 06-04-09
Vendndodhja: ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
Postime: 9,533
Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Kaqanikasja Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Kaqanikasja Send a message via Skype™ to Kaqanikasja
Gabim Titulli: Femnat folin pak ma shum ...?!

hahahha flasin me shum po flasin kur eshte vendi


__________________
Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..
Kaqanikasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.