Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 06-02-05, 23:51   #16
prishtinasja
 
Anėtarėsuar: 28-12-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 224
prishtinasja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Perse puthja e pare nuk harrohet kurr?

Po nuk harrohet kurr se eshte e para
:) :) :) :) :) :) :)
__________________
thelbi i jetes eshte ndryshimi
prishtinasja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 07-02-05, 00:21   #17
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim

...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 11:58   #18
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Domira
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 12:01   #19
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Domira
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

valla edhe mua.........
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-02-05, 12:05   #20
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kaltrushi
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Domira
...pikerisht sepse esht e para e jo se eshte me e mira :)
ma morre fjalen nga goja :lol: :lol:

valla edhe mua.........

:P :P :P :P :P
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-02-05, 18:29   #21
NobodysFool
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Postime: 73
NobodysFool e ka pezulluar reputacionin
Gabim no?

Per mue, kur nuk haroj kur kam lyp ni puthja pre shoqe ma ngusht kur kam qen 6 vjecar. Ajo me deshte edhe une ajo. Na dy bashk te shpia edhe ne at moment, kam pas shum deshir me bashku buzet me ajo. Kelly Seaholmes ka pas emri. Kelly me majte durt kur jan ken ftoft. Ajo ka piskat tjeter djemt kur ma ken nguc pse kam emri e shqiptarve. Shum amerikanja mir. Kur lypja une puthja e par per mu, ajo ka thon, "No, my brother will hear us!" Vlain ka pas mbas deres. :( Kur nuk haroj.
NobodysFool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-03-05, 15:44   #22
Toni_4Ever
 
Anėtarėsuar: 13-03-05
Postime: 98
Toni_4Ever e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ju pershendes te gjidhve

Esht e vertet qe nuk harohet puthja e par kur,
po e tregoj si mua me ka ndodhur puthja e par dhe qe nuk mundem ta haroj kur. dola ne qytet me ate vajz biseduam per gjithcka. edhe erdhi koha per te shkuar ne shtepi dhe vendosa ta percjelli ate dhe tere rrugen bojsha plane si ta puthi si tja filloja dhe nga nje her kisha frik athua cka do te ndodh nese e puthi. gjith rrugen fol fol fol thuajse nuk lam njerz qe nuk i morem ne goj,
por edhe ajo kishte menduar si une kishte ber plane si un por gjithashtu kishte pasur frik ket e kam kuptuar me von, dhe pasi vendosi te ike ajo ne shtepi me erdhi vetbesimi dhe e putha vetem pak ne puz dhe e prisja nje shuplak nga ajo por nuk ndodhi as gje super, ta them te drejten nuk ne shqiptaret nuk dim si puthen ket e dijn vajza mir apo?
kjo esht puthja e par qe nuk mundem me haruar kur por edhe puthja e dyt ajo ka qen dicka me interesante se e para pasi qe u mesova pak nga e para dhe nuk kisha problem.

Tung nga Toni
Toni_4Ever Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-04-05, 08:47   #23
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

mendoj se ateher ja fillon nje bote e re ma ndryshe e ndien veten
__________________
the rest is silence
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-05, 14:15   #24
Fleta
 
Anėtarėsuar: 11-04-05
Vendndodhja: Ne natyre
Postime: 1,014
Fleta e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga prishtinasja
Perse puthja e pare nuk harrohet kurr?

Po nuk harrohet kurr se eshte e para
:) :) :) :) :) :) :)
- Pershendetje Prishtinase

Edhe une jame e ketij mendimi,dhe mendoje se ke plotesisht te drejte...
Puthja e pare nuk harrohet kurre,sepse eshte e para qe ke shijuar ndonjehere......... Pa e marre parasyshe si jeni ndier ne ato momente, qfare keni ndier,ajo mbetet e para edhe nuk harrohet kurre......
Te pakten ky ishte mendimi im.......
__________________
[url]http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=4780[/url]
E verteta ju bene te lire!
Fleta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-05, 15:00   #25
Dilingjia
 
Avatari i Dilingjia
 
Anėtarėsuar: 04-05-05
Vendndodhja: Baghdad
Postime: 3,224
Dilingjia e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dilingjia Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dilingjia Send a message via Skype™ to Dilingjia
Gabim

perpara u kane qashtu mos me harrue puthjen e pare...tash e kane nderrue: PUTHJA E FUNDIT KURR S'HARROHET
Dilingjia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 04-05-05, 17:39   #26
Qyrrani
 
Anėtarėsuar: 14-03-05
Vendndodhja: Prizren - Kosovė
Postime: 76
Qyrrani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Qyrrani
Gabim

Puthja e pare a? ha ha ha, ajo ashte si autoshkolla e jo qe ka diqka ma shum :roll:

Dilingi, ***********more burre se bash ja paske zanat kete biznes :roll:
__________________
Aty ku nuk ka dashuri, jeta eshte shume e merzitshme.
[img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif[/img]
[b]Shnet[/b]
Qyrrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-07-05, 20:12   #27
Gjumashja
 
Avatari i Gjumashja
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 24,044
Gjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėmGjumashja i pazėvėndėsueshėm
Gabim

sepse merr edhe nje pervoj e mson ni send qe se ke dite edhe qe se ke perjetu kurr ma par edhe normal ske dit me puth kaniher e kujton tu qeshet thu ahh qyshskom dit em puth si sot e kshtu
Gjumashja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-07-05, 08:35   #28
Krokodilli
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Australia-Prishtine
Postime: 3,019
Krokodilli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Krokodilli
Gabim

puthja e par nuk harrohet kurr: e putha nje vajz ne shkollen fillore,, lotet filluan ti dalin,,,, nuk e disha a ja kom kafshu gjuhen e kom lan pa gjuh,, apo pese po qan... e vetmja gje qe me shkonte ndermend ishte se ajo vajz pa gjuh nuk do te mund te flas me kurr.,, :o


nga frika smund ta harroj ende,,, tmerri sme len ta harroj :lol:
__________________
Get Rich Or Die Trying
Krokodilli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-12, 21:41   #29
Denim
Banned
 
Anėtarėsuar: 02-02-12
Postime: 1,102
Denim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėmDenim i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: perse puthja e par nuk harrohet kurr????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atdhetare Shiko postimin
te pakten un nuk e harroj megjithse ishte vetem nji puthje

Spo leni ju me harru me kėto tema
Denim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-08-12, 23:11   #30
Elina
DAHA-SUPERADMYNISTRATORE
 
Avatari i Elina
 
Anėtarėsuar: 14-03-07
Vendndodhja: Fairytopia
Postime: 14,093
Elina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėmElina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: perse puthja e par nuk harrohet kurr????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Qyrrani Shiko postimin
Puthja e pare a? ha ha ha, ajo ashte si autoshkolla e jo qe ka diqka ma shum :roll:

Dilingi, ***********more burre se bash ja paske zanat kete biznes :roll:

Po ku nuk qeshe njeri me ksi nofke.................


__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Dr. Ibrahim Rugova
Elina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:17.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.