Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Humori
Emri
Fjalėkalimi
Humori Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-11-14, 08:29   #301
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Barcoleta te zgjedhura

Kontraceptivėt

Shkon gjyshja te gjinekologu dhe kėrkon kontraceptivė.
- Gjyshe, ēfarė ju duhen kėto? – pyet mjeku.
- Kėto barna mė qetėsojnė shumė – pėrgjigjet gjyshja.
- Ju qetėsojnė?
- Po. Ēdo ditė nė mėngjes ia qes mbesės nė lėng dhe jam e qetė gjithė ditėn...

Po dal

- Babi, sonte po dal.
- Nuk do tė shkosh askund derisa ta heqėsh atė fund!
- E ēka tė vesh pastaj?
- Ēfarėdo tjetėr, biri im...

Shpenzimet – qėllimi

Gruaja: Ti tė gjitha paratė i harxhon nė raki. Vazhdimisht je i dehur!
Burri: Ēka je duke thėnė, ti shpenzon pa karar nė tesha dhe makijazh!
Gruaja: Unė shpenzoj qė tė bėhem e bukur pėr ty.
Burri: Edhe unė pi qė tė mė dukesh e bukur...

Fjalėt

Burri: A di se gratė thonė rreth 25 mijė fjalė nė ditė, kurse burrat sa gjysma e tyre?
Gruaja: Kjo ndodh sepse gjithēka duhet t’ua shpjegojmė nga dy herė.
Burri: Si?
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Ylli-1 : 14-11-14 nė 08:29
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 02-12-14, 16:03   #302
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Barcoleta te zgjedhura

Marrėdhėniet nė kompani

- Miku im, jam duke falimentuar. Nuk po arrij t’i paguaj rrogat, punėtorėt tė pakėnaqur... – ankohet pronari i njė kompanie.
- E si janė marrėdhėniet nė firmė?
- Marrėdhėniet... kush ėshtė mė i zoti...

Krimi i organizuar

- Babi, planifikoj tė merrem me krim tė organizuar.
- Nė sektorin privat apo atė shtetėror?
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-14, 07:48   #303
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Barcoleta te zgjedhura

Kastravecė

Tri zonja shkojnė nė treg pėr tė blerė kastravecė.
E para: Mė jepni dy kilogramė kastravecė, tė shkurtė, por tė trashė.
E dyta: Mua mė jepni njė kilogram, tė gjatė dhe tė hollė.
E treta: Mė jepni ju lutem dy kilogramė kastravecė, ēfarėdo lloji. Mua mė duhen pėr sallatė...

Gomari

Gruaja: Ti je njė gomar, tė mungojnė vetėm brirėt...
Burri: Ēfarė brirėsh? Gomari nuk ka brirė!
Gruaja: E atėherė nuk tė mungon asgjė!
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-12-14, 08:02   #304
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Barcoleta te zgjedhura

Tė rinjtė e sotėm

Gjeneratat e tashme mendojnė vetėm pėr seks.
Gjyshja ime ka lindur 14 fėmijė dhe nuk ka pasur kohė as tė mendojė pėr seks.


Festa

- Ku je pėr Vitin e Ri?
- Nė shtėpi.
- Mirė shumė. Unė gjithmonė them se nuk ka mė mirė se shtėpia.
- Ashtu ėshtė. E ti?
- Unė po shkoj nė Stamboll nja 10 ditė, ‘all inclusive’...
__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-01-15, 08:40   #305
Ylli-1
 
Avatari i Ylli-1
 
Anėtarėsuar: 04-12-13
Postime: 1,545
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Barcoleta te zgjedhura

Jetė mė tė mirė

A dėshironi jetė mė tė mirė nė vitin 2015?
Po, por me siguri do ta shohim nė televizion...


__________________
KOMBI MBI TĖ GJITHA
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.