Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-02-11, 16:33   #16
YanYan
➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱
 
Avatari i YanYan
 
Anėtarėsuar: 02-05-07
Vendndodhja: Shshshshshsh!
Postime: 3,443
YanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėmYanYan i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Sot dita sapo ka fillu per mu e skam pas hala noj blic simpati por po ju tregoj blic simpatine e djeshme...
Isha ne pune edhe po merresha me nje person. Pas ketij personi ishte nje cift i moshuar, tek te 70tat. Tash ai plaku mi kishte ngul syte. Thash me vete sa gjynah, kushedi me ke i ngjaj ose kushedi cfare hallit ka edhe kerkon ndihme. E nejse i therras edhe kryj pune me to. Tek po coheshin, plaku, qe i raft e mira jarabil, po fillon me ma lujt synin, jo nje here po nja tri a kater hahaha. Iher fillova me dyshu mas i ka hi gja n'sy po e kishte pas pas perimend Tobestak!
Sa per sqarim, un no simpati at all! haha
__________________
Quod me nutrit, me destruit!
YanYan Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 12-02-11, 16:56   #17
emine
 
Avatari i emine
 
Anėtarėsuar: 11-10-07
Postime: 37,439
emine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėmemine i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

qeni kujshis gadi me hoqi pendlat,aq shume me urren aj mistrec saqe sote kure me pa qe i keshja me ironi i iku te zotit dhe mu versul si gjithmone te me bente samune me qyfte,,,sa patbardh jam qe pata nje hekure ne dore dhe i theva pak hunen
__________________
"Nuk ėshtė koha qė ka rėndėsi, por vetvetja".
emine Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-02-11, 21:44   #18
Breshka
 
Avatari i Breshka
 
Anėtarėsuar: 06-12-07
Vendndodhja: N'gji t'Lovely
Postime: 5,175
Breshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

o Zot kam qesh me biseden e HAJRES EDHE TE LOVELOQKES QE ISHA SHUM E MERZITUN NKTO MOMENTE HAHAHAHA TLUMT LOVELY
__________________
Fal,...por mos harro kurr
Breshka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 00:42   #19
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

...ncuk ... s'po ka simpati hiq ..nima s'di ka shkun bre hahahahhahahaha
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 12:28   #20
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
Shpesh na ndodhe qe ne rruge ose gjetiu te takoim njerez ku perjetoim nje simpati te dyanshme por nuk kemi guximin te ndalemi dhe te ia themi.

A kishe ti nje rast te tille?
Blic simpati mund te kete ne shume raste, por qe jan momente sekondash, se a eshte e dyanshme aty nuk i dihet?!
Te ndalosh dhe ta thuash eshte e arsyeshme vetem ne at moment ne qofte se deshiron ta njoftosh at person...

PS: Hajro pse nuk e thirre ne kafe at simpatin
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 12:29   #21
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina Shiko postimin
Blic simpati mund te kete ne shume raste, por qe jan momente sekondash, se a eshte e dyanshme aty nuk i dihet?!
Te ndalosh dhe ta thuash eshte e arsyeshme vetem ne at moment ne qofte se deshiron ta njoftosh at person...

PS: Hajro pse nuk e thirre ne kafe at simpatin


qyqja as me kqyr mire s ka guxu e po ta thrret n kafe hahahahahahahahahaahahha:P
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 12:41   #22
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina Shiko postimin
Blic simpati mund te kete ne shume raste, por qe jan momente sekondash, se a eshte e dyanshme aty nuk i dihet?!
Te ndalosh dhe ta thuash eshte e arsyeshme vetem ne at moment ne qofte se deshiron ta njoftosh at person...

PS: Hajro pse nuk e thirre ne kafe at simpatin

valla drejt me te thane veq se nuk qellova i pit dru per qata nuk e thirra hahahaha....ti a po e sheh sa veshtire eshte ketu me e ftu dikend ne kafe, ka ni here rezil te bajn hahahahah...

klm Amina
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 12:42   #23
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
qyqja as me kqyr mire s ka guxu e po ta thrret n kafe hahahahahahahahahaahahha:P

kqyre kete melaqen teme qe me percjell gjdo hap sa mire e dine hahahahaha...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 18:11   #24
Breshka
 
Avatari i Breshka
 
Anėtarėsuar: 06-12-07
Vendndodhja: N'gji t'Lovely
Postime: 5,175
Breshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėmBreshka i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Kurgjo hiq kqyr me sy e sosht per ty :p
__________________
Fal,...por mos harro kurr
Breshka Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 18:24   #25
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
valla drejt me te thane veq se nuk qellova i pit dru per qata nuk e thirra hahahaha....ti a po e sheh sa veshtire eshte ketu me e ftu dikend ne kafe, ka ni here rezil te bajn hahahahah...

klm Amina
Jo me interesant me kan i qpit e me dit pse e thirr ne kafe hahaha
__________________
"Someone like You....."
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 18:30   #26
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Amina Shiko postimin
Jo me interesant me kan i qpit e me dit pse e thirr ne kafe hahaha

Amina po me duket ti pak hajgare po ban me mu, une po e di qysh ashte ma mire po ku me marr ate guxim dhe ate force, mos ke ndoj ide qe do te me ndihmonte hahaha...
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 22:27   #27
Amina
Miss Buzeqeshja
 
Avatari i Amina
 
Anėtarėsuar: 16-10-06
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 4,846
Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
Amina po me duket ti pak hajgare po ban me mu, une po e di qysh ashte ma mire po ku me marr ate guxim dhe ate force, mos ke ndoj ide qe do te me ndihmonte hahaha...
Hmm mendova qe e pate "blic simpati",ende se ke harru a?

Perndryshe: guxim per ti folur
__________________
"Someone like You....."

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Amina : 13-02-11 nė 22:29
Amina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 23:03   #28
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Av, av full tramvaja me simpatia, aq shume qe as nge nuk po ka njeriu ciles me i fole te pares, se fill next Station zbriten ato tjerat qe i pashe me heret!

Ev, qe e e kane be punen e simpatise sikur me i pa vremqat tu flitirue
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 23:19   #29
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
kadhxo qitu kon e zatete n tren
tuj shku, nje moderator te radio Metz..e ka kesh kthy nje student nga Amerika qe kish ardhe vizite Evropese paramendoni sa romantizem a . ....i pari mu duk tip avanturieri e i dyti shance pa perspektive..keshtu qe edhe ajo simpati me tha te thash ..pat ikur bashke me eren..afer te mbet vetem ndjesia ..weh..sa e mire kokem una...
..
p.s.
temen qe ma pasket hape...!
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-02-11, 23:27   #30
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Sot kisha nje Blic Simpati..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jadore Shiko postimin
tuj shku, nje moderator te radio Metz..e ka kesh kthy nje student nga Amerika qe kish ardhe vizite Evropese paramendoni sa romantizem a . ....i pari mu duk tip avanturieri e i dyti shance pa perspektive..keshtu qe edhe ajo simpati me tha te thash ..pat ikur bashke me eren..afer te mbet vetem ndjesia ..weh..sa e mire kokem una...
..
p.s.
temen qe ma pasket hape...!
shihe tash, ev Jadore pse be naj trembe simpatiat qitash prej qitushit ? sa u gezuam shyqyr qe ra qikjo teme e po del fare simpatie kur shih tash

Leje, leje kurre s`ta boj hallall per qita


__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:32.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.