Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Kafja e Forumit
Emri
Fjalėkalimi
Kafja e Forumit Tema tė ndryshmePėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-09-11, 08:24   #1
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Tani...

Tani... po pi kaffe dhe po iku.

Tani ju pershendes te gjithve juve qe jeni ON kaloni mire!


AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-09-11, 09:31   #2
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Tani...

tani, e kisha pi ni kafe tybeh
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 09:50   #3
ritta
 
Anėtarėsuar: 02-09-08
Vendndodhja: dikund ne tok
Postime: 2,675
ritta e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Tani...

Tani Zc vec gati po pret
urdhero kafen , tani sa e pregadita :)))

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga ritta : 22-09-11 nė 09:50
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 09:54   #4
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Tani...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ritta Shiko postimin
Tani Zc vec gati po pret
urdhero kafen , tani sa e pregadita :)))
He ty tu rrit rroga hooo, shum flm se engjell je tybeh, lumi ai qe tka fat
__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 09:58   #5
ritta
 
Anėtarėsuar: 02-09-08
Vendndodhja: dikund ne tok
Postime: 2,675
ritta e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Tani...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zero Cool Shiko postimin
He ty tu rrit rroga hooo, shum flm se engjell je tybeh, lumi ai qe tka fat

Tani mos ma rrit mendjen shumm :)))

Te beft mir kafja se pasna harru me te than ..:P :P
ritta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 10:37   #6
winona
 
Avatari i winona
 
Anėtarėsuar: 19-06-11
Vendndodhja: Ne boten time.
Postime: 1,794
winona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėmwinona i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Tani...

...po dua me dal pak...koha e mire...
winona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 10:42   #7
Giovanni
I pa pune
 
Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Postime: 11,784
Giovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėmGiovanni i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Tani...

Tani edhe pak e kam pausen e drekes .. kush po vjen ne dreke ..?
Giovanni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 12:03   #8
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Titulli: Tani...

Tani e falnderoi AliSia per ket tem..ce ma ka mungua shume ce po i mbyllin pa , pas shenime shumeeeee.....

Tan ika nga ketu ce po me thrasin Qanenaj
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Albonita : 22-09-11 nė 12:04
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 18:30   #9
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,389
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Tani...

****dola.
Artisti me kenaqesi ju lexoj
iken ora kur me ty postoj
tashme te falenderoj!!

Elvio
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 18:48   #10
AliSia
 
Anėtarėsuar: 05-08-10
Postime: 6,856
AliSia e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Tani...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita Shiko postimin
Tani e falnderoi AliSia per ket tem..ce ma ka mungua shume ce po i mbyllin pa , pas shenime shumeeeee.....

Tan ika nga ketu ce po me thrasin Qanenaj
Tani gjithe ashtu edhe tyyy nje Flm

Tani Albonita kur te mungon ndonje Tem veq tregoi AliSSiA..

Tani po pergatiti darken edhe nga njehere ktu.!
AliSia Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 20:22   #11
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Tani...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AliSia Shiko postimin
Tani gjithe ashtu edhe tyyy nje Flm

Tani Albonita kur te mungon ndonje Tem veq tregoi AliSSiA..

Tani po pergatiti darken edhe nga njehere ktu.!

Tani sa her ce mua me mungon donje tem te dreitohem ty.

Se kjo tem vertet me ka mungua.

__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 20:27   #12
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Tani...

....dua ta pershendes Alboniten,

je e madhe.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 20:32   #13
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Tani...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
....dua ta pershendes Alboniten,

je e madhe.
Dua ta pranoi me zemer pershndetijen tende sepse je person shum i mire

Paq nje mbremje te mrekullushmee... oh Hajrush Rrespket per ty
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 20:33   #14
Fshatari
 
Anėtarėsuar: 12-07-05
Postime: 7,962
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Tani...

... nje cigare t'holle se pa tym qe m'i mjegullon syte dhe nikotine qe me turbullon mendjen, tani nuk ka kurfare sharmi !
__________________
Vėrejtjet, sugjerimet,mesazhet i vė nė kėtė adresė :
http://fshatari.perso.neuf.fr/index.php?skeda=libri
Fshatari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-09-11, 20:35   #15
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: AW: Tani...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
... nje cigare t'holle se pa tym qe m'i mjegullon syte dhe nikotine qe me turbullon mendjen, tani nuk ka kurfare sharmi !

....mos na lasht zoti pa tym pa endrra dhe pa njerez te mire,


  Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.