Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Dashuria
Emri
Fjalėkalimi
Dashuria A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 25-11-04, 22:32   #46
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Tė duhėt nje minut pėr me vrejt njė person special, njė or pėr
me tė pelqy, njė dit pėr me dasht, por pastaj kem nevoj njė jet
pėr me harru.

Pėrher kam pėrjetuar kėt me njerzit qė i du.

Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 26-11-04, 01:12   #47
skender
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 25
skender e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek skender Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek skender Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek skender
Gabim dashuria

dashuria eshte gjeja me e bukur qe zoti ia ka dhurue njerzimit..ata duhet te kujdesn per te se me dashuri mundesh me arrite gjithqka ne jeten tende.dashuria nuk blehet,po ajo falet ,falet personin qe e dashuron po me dashuri te paster.dashuria eshte qiell,hene ,toke ,uje ,etj etj.
__________________
pershendetje te gjithve qe te regjistruar ne kete forum.
skender Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-04, 01:17   #48
skender
 
Anėtarėsuar: 18-09-04
Vendndodhja: prishtine
Postime: 25
skender e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek skender Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek skender Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek skender
Gabim dashuria

dashuria dashuria .ata qe jane te dashuruar e dine se qka eshte dashuria .
__________________
pershendetje te gjithve qe te regjistruar ne kete forum.
skender Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-04, 15:43   #49
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: dashuria

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skender
dashuria eshte gjeja me e bukur qe zoti ia ka dhurue njerzimit..ata duhet te kujdesn per te se me dashuri mundesh me arrite gjithqka ne jeten tende.dashuria nuk blehet,po ajo falet ,falet personin qe e dashuron po me dashuri te paster.dashuria eshte qiell,hene ,toke ,uje ,etj etj.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-04, 23:00   #50
Mafiozi
 
Anėtarėsuar: 27-10-04
Vendndodhja: Geneve
Postime: 4,586
Mafiozi e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: dashuria

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skender
dashuria eshte gjeja me e bukur qe zoti ia ka dhurue njerzimit..ata duhet te kujdesn per te se me dashuri mundesh me arrite gjithqka ne jeten tende.dashuria nuk blehet,po ajo falet ,falet personin qe e dashuron po me dashuri te paster.dashuria eshte qiell,hene ,toke ,uje ,etj etj.
Fjal qe meritojn respekt, skender

:P :P :P
Mafiozi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-04, 17:23   #51
KriSTaL
 
Anėtarėsuar: 30-11-04
Vendndodhja: Akoma Ne Planetin Toke !!
Postime: 257
KriSTaL e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: dashuria

Per dashuri nuk eshte veshtir te flitet.
Kush e ka shijuar mund ta thot se , ka uri prap eshte qe nuk ngopesh me te dhe nuk te , behet e merziteshme....
__________________
Sa Mė Shumė, Qe Rrij Me Njerez , Aq Mė Shumė Me Pelqejn \" KAFSHĖT\"
KriSTaL Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-01-05, 12:46   #52
QAli
 
Anėtarėsuar: 09-01-05
Vendndodhja: Austri
Postime: 5
QAli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek QAli
Gabim fat ne dashuri

deshta veq tju pershendes nga zemra dhe fat ne dashuri se dashuria esht mbi te gjitha tung[/b]
__________________
LARG VENDLINDJES
QAli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-05, 19:57   #53
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: dashuria

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga skender
dashuria eshte gjeja me e bukur qe zoti ia ka dhurue njerzimit..ata duhet te kujdesn per te se me dashuri mundesh me arrite gjithqka ne jeten tende.dashuria nuk blehet,po ajo falet ,falet personin qe e dashuron po me dashuri te paster.dashuria eshte qiell,hene ,toke ,uje ,etj etj.
Tamam!
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-05, 20:03   #54
Mentos
 
Anėtarėsuar: 06-12-04
Vendndodhja: qetu dikun
Postime: 48
Mentos e ka pezulluar reputacionin
Gabim

DAshuria eshte nje gje e cila budallenjet i bon te menqur e te menqurit i tranon krejt
__________________
Jeto pėr tė Dashuruar dhe Dashuro pėr tė Jetuar
Mentos Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-01-05, 23:06   #55
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

a ben nje pyetje:
qka kuptoni ju me fjalen dashuri?un mendoj qe te dashurosh nuk eshte leht,sikur qe po shkruajn disa ketu,
qe te dashurosh nje mashkull/femer me gjithe shpirt te duhet shume kohe me kete person qe t'a njoftosh mire dhe qe te dashurohesh ne Karakterin e jo ne bukurine dhe per kete arsye sot dashuria nuk eshte dhe nuk ka me shume rendesi te madhe dhe ata/ato qe dashurojn me te vertet me zemer duhet qe sa me shume te luftojn qe mos ta humbin atė Dashuri ...........__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-01-05, 23:17   #56
Drenicaki
 
Anėtarėsuar: 01-12-04
Vendndodhja: Franca
Postime: 1,379
Drenicaki e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aferdita
a ben nje pyetje:
qka kuptoni ju me fjalen dashuri?un mendoj qe te dashurosh nuk eshte leht,sikur qe po shkruajn disa ketu,
qe te dashurosh nje mashkull/femer me gjithe shpirt te duhet shume kohe me kete person qe t'a njoftosh mire dhe qe te dashurohesh ne Karakterin e jo ne bukurine dhe per kete arsye sot dashuria nuk eshte dhe nuk ka me shume rendesi te madhe dhe ata/ato qe dashurojn me te vertet me zemer duhet qe sa me shume te luftojn qe mos ta humbin atė Dashuri ...........pajtoi plotėsisht me ty, dashuria e shpejt ,perfundim i shpejt!
Drenicaki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-01-05, 23:53   #57
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aferdita
a ben nje pyetje:
qka kuptoni ju me fjalen dashuri?un mendoj qe te dashurosh nuk eshte leht,sikur qe po shkruajn disa ketu,
qe te dashurosh nje mashkull/femer me gjithe shpirt te duhet shume kohe me kete person qe t'a njoftosh mire dhe qe te dashurohesh ne Karakterin e jo ne bukurine dhe per kete arsye sot dashuria nuk eshte dhe nuk ka me shume rendesi te madhe dhe ata/ato qe dashurojn me te vertet me zemer duhet qe sa me shume te luftojn qe mos ta humbin atė Dashuri ...........
Pranoi Komplimentet e mia E nderuar

Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-01-05, 00:29   #58
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga aferdita
a ben nje pyetje:
qka kuptoni ju me fjalen dashuri?un mendoj qe te dashurosh nuk eshte leht,sikur qe po shkruajn disa ketu,
qe te dashurosh nje mashkull/femer me gjithe shpirt te duhet shume kohe me kete person qe t'a njoftosh mire dhe qe te dashurohesh ne Karakterin e jo ne bukurine dhe per kete arsye sot dashuria nuk eshte dhe nuk ka me shume rendesi te madhe dhe ata/ato qe dashurojn me te vertet me zemer duhet qe sa me shume te luftojn qe mos ta humbin atė Dashuri ...........
Pranoi Komplimentet e mia E nderuar

Honesty


flm shume i nderuar
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-05, 20:16   #59
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ku eshte dashuria ne pyetje:

Ne shtepine e dembelave,shumohen vetem ENDERRAT.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-01-05, 21:20   #60
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Ku eshte dashuria ne pyetje:

Ne shtepine e dembelave,shumohen vetem ENDERRAT.
Tamam!


__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:03.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.