Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 23-08-11, 17:08   #31
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
.....mire se te pruni zoti Alima, uroi te kalosh qaste te bukura ketu
...


miresetegjeje i nderuari Hajra ,

te faleminderit per pershendetjen dhe urimin ( mu duk sikur nje program pershendetje&urime hahaha... ...... cilen kojk me lishu tonaj ? )


te shnet,
Alima

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 23-08-11, 17:10   #32
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapjani_HH Shiko postimin
Ska pėrse Alima.
Po i njėjti jam.
...


mire ,
a po e din hiē cila jame une .????........ (mos u qel ketu ) !

A po vjen vlla ne iftar , se kush s'po vjen ni nom harq e kam ba ...s' po dojn me ardh vetem se duhet me hanger prej nje tepsie , ēka s'ndin njeri :(

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 17:20   #33
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


mire ,
a po e din hiē cila jame une .????........ (mos u qel ketu ) !

A po vjen vlla ne iftar , se kush s'po vjen ni nom harq e kam ba ...s' po dojn me ardh vetem se duhet me hanger prej nje tepsie , ēka s'ndin njeri :(

.
Hiqe feregjen t'kqyri niher , 99% pe di kush je
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 17:24   #34
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapjani_HH Shiko postimin
Hiqe feregjen t'kqyri niher , 99% pe di kush je

...

... e n' iftar a po vjen a jo , se meta s po di ēka me ba ?! ( iftar virtual Llapian, mos e merr ngat zemre hahaha...)
.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-08-11, 17:33   #35
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

... e n' iftar a po vjen a jo , se meta s po di ēka me ba ?! ( iftar virtual Llapian, mos e merr ngat zemre hahaha...)
.
Kysmet po

Mos u bo kahre me qit shum sene pėr Iftar masi kish edhe mish kingji
Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-08-11, 02:33   #36
Besi:)
 
Anėtarėsuar: 08-11-10
Postime: 451
Besi:) e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Alima

Pershendetje !!!!!
Shume rrall kaloj nga temat urimet dhe pershendetjet, ama ket her kam kerku drejtperdrejt me gjet ket tem...
Edhe pse pak me vones po prap te Deshiroj argetim ne mesin e Dardanve...! Besi:)
Besi:) Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-08-11, 11:39   #37
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapjani_HH Shiko postimin
Kysmet po

Mos u bo kahre me qit shum sene pėr Iftar masi kish edhe mish kingji
...

Allahu te shperblefte per nderimin .


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-08-11, 11:41   #38
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Besi:) Shiko postimin
Pershendetje !!!!!
Shume rrall kaloj nga temat urimet dhe pershendetjet, ama ket her kam kerku drejtperdrejt me gjet ket tem...
Edhe pse pak me vones po prap te Deshiroj argetim ne mesin e Dardanve...! Besi:)

...


Pershendetje gjithashtu Besi ,
shume te faleminderit per pershendetjen dhe deshiren .

Allahu te ruajt e te dashte !

selam alejkum,
Alima


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-08-11, 13:43   #39
Dushku
Game Over
 
Avatari i Dushku
 
Anėtarėsuar: 29-11-08
Postime: 3,537
Dushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėmDushku i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

te prezntohem pasi te kerkoni ju , apo vullnetarisht?

.
Mir se erdhet!
Uroj disponim dhe argetim te kendshem per ju ne kete forum,njeherit ju deshiroj debat konstruktiv.Me respekt
Dushku
Dushku Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-08-11, 15:53   #40
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dushku Shiko postimin
Mir se erdhet!
Uroj disponim dhe argetim te kendshem per ju ne kete forum,njeherit ju deshiroj debat konstruktiv.Me respekt

Dushku

...

miresejugjej i nderuari ,


mos me uro asgje , ngase po te soskan ketu duke ti largu postimet !... debat konstruktiv a jo s' di , krejt ne gjymse po ti lejkan ! Hajr inshAllah !


respekt reciprok,
Alima


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-08-11, 10:05   #41
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Halime,, dje kesh te vietnamezt, bleva fiqa edhe hurme, e thojt i prisha tu hjek thelba i shtina n tamel deri n fyt, me bo vakia e mos me mu qkri n goje kur ti ha n akshom, kom me t ardhe atje me t lyp kompenzim hahahahahaha

by the way, mire se ke ardhe, e rri mire
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-08-11, 11:03   #42
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Halime,, dje kesh te vietnamezt, bleva fiqa edhe hurme, e thojt i prisha tu hjek thelba i shtina n tamel deri n fyt, me bo vakia e mos me mu qkri n goje kur ti ha n akshom, kom me t ardhe atje me t lyp kompenzim hahahahahaha

by the way, mire se ke ardhe, e rri mire

...

hahaha...pse a nuk ke thike , a ?

hiē pa dert ke me u knaq kah ti hajsh e te pijsh.... qumshti ne veēanti e merr nje embelsi te pabesushme ! Si ja bane me proporcione , sa qite qumesht sa hurma dhe sa fiqa ?miresetegjeje , mire jam mire flm , ti qysh je ?


.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Alima : 27-08-11 nė 11:03
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-08-11, 11:26   #43
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Alime e theva cdo kriter te dembelise e erdha me te uru Mireseardhje ..
Uroj qe te jesh femer pas keti nicku , sepse me behet zemra mal kur numroj nje femer me shume te ngritur te formuar e komunikative ..
shpresoj dhe te keshilloj qe cdo postim i juaj ketu do te kete vlere te larte e te jete nje perl me shume ne te thenen virtuale shqiptare ..te mos kete primesa, te mos kete ...te mos kete ..
p.s.
te lutem ne kete drejtim mos me zhgenje , sepse idhnohem keq kur parashikimet me mashtrojne ..haha

dhe nje here mireseardhe dhe cdo te mire ne vazhdim ..
__________________
--------------------------------------------------------------------------------

Vendlindje, ti ėndėrr qė mė ftofesh

lėshoma njė zė, pash' Hirin tėnd!

Shėtita pash' mė pash' (edhe Ferrin),

por Prushin tėnd s'ma dogj dot, asnjė vend!

[ e vodha, nga Panta_rhei ]

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga jadore : 27-08-11 nė 11:27
jadore Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-08-11, 11:30   #44
jEtA_1
My Eye
 
Avatari i jEtA_1
 
Anėtarėsuar: 01-01-07
Vendndodhja: Londer
Postime: 3,564
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Mir se erdhe e nderuara Alima uroj te kalosh mir ne mesin ton
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 27-08-11, 11:51   #45
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

hahaha...pse a nuk ke thike , a ?

hiē pa dert ke me u knaq kah ti hajsh e te pijsh.... qumshti ne veēanti e merr nje embelsi te pabesushme ! Si ja bane me proporcione , sa qite qumesht sa hurma dhe sa fiqa ?miresetegjeje , mire jam mire flm , ti qysh je ?


.
paj tybe ne qet far tepsine e xhamit i qita me ni kille tamel

kshtu pernime, i perziva fiqa e hurme t grine, i qita ne nje ene te thelle, edhe iu qita tamel qaq sa me u mlu krejt fiqat e hurmet.. a ia kam bo nejqysh a jo?


__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.