Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-10-12, 08:24   #2716
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ēfarė jeni duke bėrė pėr momentin?

.....nje kafe sa perbeti edhe po i numroi shkronjat e Dallendyshes 700 e fiu,

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Hajra : 20-10-12 nė 08:25
 
Nyje Interesante
Vjetėr 20-10-12, 09:45   #2717
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Ēfarė jeni duke bėrė pėr momentin?

....po kqyri seri se qysh po mi cungoin te drejtat moderatoret zero cool edhe Lojtari, pa pike asyeje, hmm...kjo eshte vertet per tu habitur.


 
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.