Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-06-12, 17:03   #16
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bajlozi i Zi Shiko postimin
halla,

Problemi i dijes eshte problem "llogarie". Perafersisht njejte sikur liqeni i hidrocentralit.
E matė miiiiirė sa prurje ke, edhe sa derdhje bėn. E kam fjalen per "llogaritjen e truve", sigurisht.

Psh, eshte mjaft evidente ne kete forum qe disa derdhin me shume tru sesa qe kane prurje prej jashte. E tani normal qe nje dite kaplloqja shterret krejt.

E atehere duhet me ia nisė prap nga fillimi: mbyllen digat, mbyllen krejt skutat, edhe lihet truri qe te mbushet sadopak.
Ka asi tipa qe jane te ngutshem: sapo t'iu kete shkuar mbushja deri tek kocka e kembes, i hapin digat prape.
Por, ndonje i rralle tek-tuk i mbyllė vrimat deri ne mbushje te plote dhe pastaj i hap digat kur s'ka kah me shku ma, ose e hap digen ose pelcet koka.
Ē'lidhje ka kjo me problemin e synetit, xhanem ti halla? Kurrfar lidhje. Une po flas gjithnje per dukurine e ashtuquajtur te Llomo Titjes se tipit "jam ne ngjarje".

Nė cilėn ngjarje bre?
Cilėn ngjarje?

Sa herė lexove bre ti qe filani vdiē ose u sėmur ose jetoi shkurt, veē pse nuk u ba synet???
A na tregon?

Sa vjet jeton muslimani, sa vjet jeton i krishteri?

Ēfarė niveli medicine ka muslimani, ēfare i krishteri?

Ne cilen ngjarje je?
Bajloz_me qene ne ngjarje nuk do te thote t'i lexoj tregimet tua perverse!!!
Me qene ne ngjarje nuk do thote qe nuk lexoj ,jam e informuar fort mire, sa jeton njeriu, qellimet fetare,..praaaaaa nuk do zhytem une sikur ti me mencurit e tua,une jame ajo qe lexoj me vemendje mendimet e juaja,e mos gabo te me provokosh sepse nuk di ku i del fundi synetise!

ps:spo kam nevoje forte te lodhi trurin kur googla po me informon ne cdo rast,prandaj nese ndihesh i ngacmuar nga ritualet e synetise ,shko kqyr qysh dhe kur asht e njohur synetija si ritual fetar dhe si operacion i medicines!!!..mos u frigo se nuk e kam njet te beje pytje ty ashtu siq e bere ti me larte..sepse nuk me intereson fare se cfar je!!!!..me nejt pak me urte me hallen do te falenderoja per keto dite vape,ok?..mirembetsh
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 30-06-12, 17:15   #17
Bajlozi i Zi
 
Anėtarėsuar: 22-02-12
Postime: 952
Bajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
Bajloz_me qene ne ngjarje nuk do te thote t'i lexoj tregimet tua perverse!!!
Me qene ne ngjarje nuk do thote qe nuk lexoj ,jam e informuar fort mire, sa jeton njeriu, qellimet fetare,..praaaaaa nuk do zhytem une sikur ti me mencurit e tua,une jame ajo qe lexoj me vemendje mendimet e juaja,e mos gabo te me provokosh sepse nuk di ku i del fundi synetise!

ps:spo kam nevoje forte te lodhi trurin kur googla po me informon ne cdo rast,prandaj nese ndihesh i ngacmuar nga ritualet e synetise ,shko kqyr qysh dhe kur asht e njohur synetija si ritual fetar dhe si operacion i medicines!!!..mos u frigo se nuk e kam njet te beje pytje ty ashtu siq e bere ti me larte..sepse nuk me intereson fare se cfar je!!!!..me nejt pak me urte me hallen do te falenderoja per keto dite vape,ok?..mirembetsh
hallė,
ti shumė e fortė, a!!! halla e forumit.

Ēka kanė lidhje tregimet perverse?
qe per inati edhe njo kam me e tregu, qitash e qitu:

Ėshtė njė tip barkaēok. Dmth me bark tė madh. Krenaria e tij ma e madhe ne jete eshte barku i tij i madh.
Kur ndodhe qe ky barkaēoku e takon ndonje person, menjehere i thote: O ti, a po ma sheh qet bark?
Ky personi, nese qellon i ndrojtur, i pergjigjet: Po, po e shoh.
Hec pra baju prej ktuhit tash, shpejt!!! i thote barkaēoku.

Ndodhe nje dite qe ky barjaēoku e takon nje person jo te ndrojtur, edhe i thote: A po ma sheh qet bark? ky ia kthen: JO. Heejjj, qyyysh jo, kqyre mirė barkun!!! Jo bre, kot e ki se kurrfare barku s'po shoh. Fryje sa t'dush.

Atehere ky barkaēoku largohet duke thene vetmeveti "m'u dh* edhe qikjo puna me bark".

hajt turqeta
Bajlozi i Zi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 17:19   #18
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

...

Hahahaha....
ps.Halle hiqu tij ,se veē dreqi vo/ve ( voe ) ku ban ky e din se qatje i lshon edhe te vetat ... tjerat duhet me ja mesu !

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 17:32   #19
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bajlozi i Zi Shiko postimin
hallė,
ti shumė e fortė, a!!! halla e forumit.

Ēka kanė lidhje tregimet perverse?
qe per inati edhe njo kam me e tregu, qitash e qitu:

Ėshtė njė tip barkaēok. Dmth me bark tė madh. Krenaria e tij ma e madhe ne jete eshte barku i tij i madh.
Kur ndodhe qe ky barkaēoku e takon ndonje person, menjehere i thote: O ti, a po ma sheh qet bark?
Ky personi, nese qellon i ndrojtur, i pergjigjet: Po, po e shoh.
Hec pra baju prej ktuhit tash, shpejt!!! i thote barkaēoku.

Ndodhe nje dite qe ky barjaēoku e takon nje person jo te ndrojtur, edhe i thote: A po ma sheh qet bark? ky ia kthen: JO. Heejjj, qyyysh jo, kqyre mirė barkun!!! Jo bre, kot e ki se kurrfare barku s'po shoh. Fryje sa t'dush.

Atehere ky barkaēoku largohet duke thene vetmeveti "m'u dh* edhe qikjo puna me bark".

hajt turqeta
Shkon njoni te mulla Sherifi e i thote;_Mulla Sherif,me m'u shkrue kijeve,se po vriten nerveti.
Mulla Sherifi ja shkrujti nje hajmali per dy kite e,kur ja dha i tha;_Qyre,kah t'shkojsh,shko n'sheher e blej dy kerrpesha t'ri e t'forte e nguli largas, edhe lidhi kiite me ata kerpesha t'forte e ngjitja keto hajmali se tybe s'kan mu vra ma nerveti

ps:distanca me vend s'ka te paguar!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 17:36   #20
Bajlozi i Zi
 
Anėtarėsuar: 22-02-12
Postime: 952
Bajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
Shkon njoni te mulla Sherifi e i thote;_Mulla Sherif,me m'u shkrue kijeve,se po vriten nerveti.
Mulla Sherifi ja shkrujti nje hajmali per dy kite e,kur ja dha i tha;_Qyre,kah t'shkojsh,shko n'sheher e blej dy kerrpesha t'ri e t'forte e nguli largas, edhe lidhi kiite me ata kerpesha t'forte e ngjitja keto hajmali se tybe s'kan mu vra ma nerveti

ps:distanca me vend s'ka te paguar!
Distanca???!!!

Po ti shkove dam duke u mundu me i zbulu anetaret e forumit se cka hajne neper shpija te veta, bre hallė.
Bajlozi i Zi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 17:52   #21
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bajlozi i Zi Shiko postimin
Distanca???!!!

Po ti shkove dam duke u mundu me i zbulu anetaret e forumit se cka hajne neper shpija te veta, bre hallė.

...vetem nje te keqe e kam,nuk i duroj dallaveret!(une nuk te bena pytje ty siq pyete ti pa pike marifeti)

ps: cka pate per dreke sote?..une pata gjize me speca,ufffff zhege o Bjaloz!
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 18:48   #22
Bajlozi i Zi
 
Anėtarėsuar: 22-02-12
Postime: 952
Bajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe Shiko postimin
...vetem nje te keqe e kam,nuk i duroj dallaveret!(une nuk te bena pytje ty siq pyete ti pa pike marifeti)

ps: cka pate per dreke sote?..une pata gjize me speca,ufffff zhege o Bjaloz!
te gjiza me speca rri. t'bafshin mirė. qaty e ki nivelin, tekefundit.
Bajlozi i Zi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 18:58   #23
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

Mos hani gjize me speca tu synetia qitu.

E pashe ni dite n tv , shkrujke; Synetia MASIVE. Kom kesh tibe.

Thashe zahere i paskan hie ni katuni, e paskan boe synet t mall e t vogel.


Nejse, edhe ne Skandinavi o ndalu kjo far operacioni , per te miturit.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga lovely : 30-06-12 nė 19:02
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 19:39   #24
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

Bajloz

Pash Zotin tregom , a ėshtė higjijena e rėndėsishem pėr ty??

tybe edhe mos tė pastrohesh(lahėsh ) njė muaj nuk des .
po edhe Japonezėt qė nuk e kryejnė synetimin nuk desin , por qėshtja ėshtė pastertinė nuk po adhurojshin. Japonezi a Kinezi nje race melcie .
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 19:43   #25
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
Eshte vertetu edhe me mjeksi se femijet qe nuk behen synet kane shume gjasa te kene infeksion ne traktin urinar.
..Qashu eshte bile tash shum pak edhe te krishter ka qe sjan te bon synet ...se kushtet hixhenike jan shum te mira kur nje mashkull eshte i bon Synet...

Une djalit tem e kam bo synet brenda nje dit mbasi ka lind dhe eshte sheru per 3 dit ...eshte shum ma leht me u bo foshnje synet se sdin sene dhe sherohet shum shum shpejt...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 19:52   #26
Bajlozi i Zi
 
Anėtarėsuar: 22-02-12
Postime: 952
Bajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
Bajloz

Pash Zotin tregom , a ėshtė higjijena e rėndėsishem pėr ty??

tybe edhe mos tė pastrohesh(lahėsh ) njė muaj nuk des .
po edhe Japonezėt qė nuk e kryejnė synetimin nuk desin , por qėshtja ėshtė pastertinė nuk po adhurojshin. Japonezi a Kinezi nje race melcie .
premium,

nuk besoj qe japonezet, kinezet e evropianet, duhet te jene subjekti i ketij diskutimi. sepse, nuk kane pase kurre probleme me mungesen e ujit. lexo: uji > pastertia.

arabėt, muslimanėt, PO. edhe synetine edhe mishin e derrit, e kane si nevoje jetesore, temperaturat e shkretetires, mungesa e kontaktit me ujin e rrjedhshem ka 2-3 muaj, normal qe ia nisė edhe me u krimbė njeri, t'bahet mjekrra si arushė (sepse, ku n'hamam me u rru???), etj etj. pra, mos ia fut kot. janė ēėshtje praktike. ēdo veprim ka kuptim. edhe jahudite, qe ju i urreni mbi gjithcka ne kete bote, sikur ju, bahen synet. ju i keni kopju jahuditė nė 99% te traditave te tyre mijavjeqare. edhe ata njejte, sepse jetojne ne kushte shkretetire, ose kanė jetuar.


edhe, qe po te pergjigjem direkt:

JO, aspak nuk eshte higjiena e rendesishme per mu.

so what?
Bajlozi i Zi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 20:03   #27
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

...jaaaa sha ska en kit dyje ...pash ni Zot sha ju ka kap derit kush e pren e kush se pren K... e vet ....ncncncncnncc.....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 20:08   #28
Bajlozi i Zi
 
Anėtarėsuar: 22-02-12
Postime: 952
Bajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėmBajlozi i Zi i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Titulli: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
...jaaaa sha ska en kit dyje ...pash ni Zot sha ju ka kap derit kush e pren e kush se pren K... e vet ....ncncncncnncc.....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin

Une djalit tem e kam bo synet brenda nje dit mbasi ka lind dhe eshte sheru per 3 dit ...eshte shum ma leht me u bo foshnje synet se sdin sene dhe sherohet shum shum shpejt...
jana,

djali yt, a e prejti vet, a t'i ia prejte?
Bajlozi i Zi Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 20:22   #29
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Ligji kundėr synetit

Kesh ka te thirri ty me ja pres se pi sho se fort t'ka kap derti i sunetis...

Djai jem e ka pre midis New York-it edhe se diskuton kush kete pun ..thjesht deshir e secilit ...
Djali jem ka me ma dit per nder ket pun....se ja dojn qikat ma shum kur te rritet

Bile ti Bajlzo edhe doket ma buker Penisi kur eshte i bon synet ...edhe fort mir e din se ka plot e perplot katolik qe e bojn kete pun ....sot so mo pun feje synetia po pun qefi ....sdi pse se kuptoni kete pun po hini llugave ....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-06-12, 20:34   #30
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Ligji kundėr synetit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bajlozi i Zi Shiko postimin
te gjiza me speca rri. t'bafshin mirė. qaty e ki nivelin, tekefundit.

.qe,mos e vete se t'kallxon vete! masi s'ke tjeter argument po ta uroj nje vikend te bukur me kengen;

do ti kallim fitilat e llomes
bojm synet bajlozin e nones
djal ma te mecmin e ka nona nje
ja prejm zhongen e lojm pa asnje!...ihaaaaaaa,cfar atmosfereeeeee


__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.