Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-08-12, 16:31   #16
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Mire se vjen Sulltan efendi
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 01-09-12, 23:15   #17
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Mire se te gjej Premium.
 
Vjetėr 01-09-12, 23:50   #18
LuLjaa
Ferizajlike
 
Avatari i LuLjaa
 
Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: Ngat Kojshive..
Postime: 32,348
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Mire se ke ardh, kalofsh mire Sulltan
__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-09-12, 00:10   #19
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Mire se te gjej LuLjaa, poashtu edhe ti kalo mire.
 
Vjetėr 02-09-12, 16:27   #20
selvija
N'kopshtin lulishteve!!!
 
Avatari i selvija
 
Anėtarėsuar: 21-07-06
Vendndodhja: Suomi
Postime: 28,070
selvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėmselvija i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Sulltan alim mir se vjen,,ama mos harro se ketu krejt jan te nxome..
selvija Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-09-12, 21:05   #21
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija Shiko postimin
Sulltan alim mir se vjen,,ama mos harro se ketu krejt jan te nxome..
...

Mos pergjitheso Selvije, une per shembull jame single,dhe kjo absolut nuk do te thote se duhet te jeme e tille gjithemon,njeherit nuk do te thote se sulltani do i del pres singelitetit tim ,apo larte qofte shpreses time per singelitet ,apo edhe per mossingelitet...,pastaj Lovelie eshte gjithashtu single,pas parasysh se ai eshte ne burg ...te perkohshem ,ndoshta te perhershem dhe kjo perhershem nuk potencon edhe shpresen psh!

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-09-12, 21:08   #22
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Mos pergjitheso Selvije, une per shembull jame single,dhe kjo absolut nuk do te thote se duhet te jeme e tille gjithemon,njeherit nuk do te thote se sulltani do i del pres singelitetit tim ,apo larte qofte shpreses time per singelitet ,apo edhe per mossingelitet...,pastaj Lovelie eshte gjithashtu single,pas parasysh se ai eshte ne burg ...te perkohshem ,ndoshta te perhershem dhe kjo perhershem nuk potencon edhe shpresen psh!

.

Kallxoni njerit drejt qe une jam e vetmja single n`qit forum
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-09-12, 21:26   #23
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Talking Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Kallxoni njerit drejt qe une jam e vetmja single n`qit forum
...

Perkohesisht !

.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 02-09-12, 22:12   #24
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga selvija Shiko postimin
Sulltan alim mir se vjen,,ama mos harro se ketu krejt jan te nxome..
Mire se te gjej Selvija. Hajt se bahet mire, s`koka bash qaq zajf ketu jo sic po e dramatizon.
 
Vjetėr 03-09-12, 22:33   #25
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Kallxoni njerit drejt qe une jam e vetmja single n`qit forum
Lovely , a je mobilizu a?

PO PO singlla je
me ty cirkuz hesapi mo ?!
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 23-12-12, 13:22   #26
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

...

Merhaba SulltanBej ,
nasellsen ejmisen ... shte sen nasellsen ,shte hiq bishe !


Ēka kesh tuj dasht me t'thon se nuk di turqisht ma anej ... ruju po t'hane gjinja e eger ishin lshu prej maleve teposht anej pe di ti :D ... po get ua kan kall malin e tash yrysh e anej posht :D :D :D


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Alima : 23-12-12 nė 13:23
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-12-12, 00:48   #27
Sulltan-Alim
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Re: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Akşam saygı ve ekledi: D

Sultan iēin saygı yetiştirmek iēin daha fazla zaman gösterir.

Do e kem parasysh ..., gjerat e vogla nuk duhet bere te medha; por as asgje mos me i zene.

Ēocuğun bakımı iēin teşekkürler

Saygı Sultan ile!
 
Vjetėr 24-12-12, 00:52   #28
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

...


Lovelie ēka tha?

.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-12-12, 23:57   #29
lovely
SuperAdmunininistratore
 
Avatari i lovely
 
Anėtarėsuar: 04-12-07
Postime: 33,890
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


Lovelie ēka tha?

.

Mramje t respektune dhe t dashtun

Kijameti kysmet Allah ka me ardh edhe 7000 mije vjet.

Une jam Sudhtani, po ti kush je?

Falemineres qi je e kujdesshme ndaj Sulltanit

Allahu ta sherbleft n`dy dynjate.Nime ti gjali me mbiemen si emni i Alimes, pse po na trudhav qishtu? Qi je i intresun un kit qiken, karxa qishti, une e Kalimera per ni komplet voe ta nrequm punen hohohohohoooo
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 26-12-12, 20:41   #30
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Une jam Sulltani! Po ti kush je?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lovely Shiko postimin
Mramje t respektune dhe t dashtun

Kijameti kysmet Allah ka me ardh edhe 7000 mije vjet.

Une jam Sudhtani, po ti kush je?

Falemineres qi je e kujdesshme ndaj Sulltanit

Allahu ta sherbleft n`dy dynjate.Nime ti gjali me mbiemen si emni i Alimes, pse po na trudhav qishtu? Qi je i intresun un kit qiken, karxa qishti, une e Kalimera per ni komplet voe ta nrequm punen hohohohohoooo

...


Jo Lovelie ,jo!

Qe ēka ka thene :

Mbrėmje respektuar dhe tė dashur atė: D

Trego mė shumė kohė pėr tė kultivuar respektin pėr tė sulltanit.

Parasysh pėr tė bėrė tė keqen ..., gjerat e vogla NUC duhet Medha nė beretė, por mua si unė ment Zen asgje
.Ben miyim ... küēük şeyler büyük olmamalıdır; ne bir şey meşgul değil.


Ju falėnderoj pėr kujdesin tuaj

Nė lidhje me Sulltanit!

..

Qeshtu ka thene Lovelie ..., e tjera here konsultou me dikon para se me gabu!


SulltanBej,
boll marak jame ba sebep i gjine t'eger ..:(

.


__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.