Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 24-05-13, 16:12   #46
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
Urime Alima u trashegofsh
...

Te faleminderit shume e nderuara Jeta.
...ēdo te mire ne kete dhe ne boten tjeter ty dhe gjithe te dashurve te tu ,


motra yte,
Alima:)


.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 24-05-13, 19:54   #47
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

...Urimeee....
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 24-05-13, 20:44   #48
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Avatari i Diana007
 
Anėtarėsuar: 04-10-04
Vendndodhja: Ne Zemer Te Gazit ♥
Postime: 39,454
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Alime pak von por jo qe nuk kam dasht me te uru por me ka ik nga mendja ,,, njher ne fillim kam mendu se eshte vetem shaka ... mandej isha disa dite ne Kosove e keshtu ,,,

Urime paq lumturi e dashuri gjith jetes e me shum femij ( nejse sa doni )
Ju pershendes perzemersisht e me shum respekt.

__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-05-13, 11:18   #49
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jana Shiko postimin
...Urimeee....
...


Te faleminderit Jana :) ...


... sapo lexoja (koha e shkuar) titullin tende :"te dua loqke" " te kam xhan loqke" "te kam gjan loqke" ...edhe perkry frikes , anktheve ,etj etj qaso simptomesh vendosa me ne fund : pro,...inshAllah s'me ke mashtru me asosh propagandash Amin !....
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-05-13, 11:20   #50
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Diana007 Shiko postimin
Alime pak von por jo qe nuk kam dasht me te uru por me ka ik nga mendja ,,, njher ne fillim kam mendu se eshte vetem shaka ... mandej isha disa dite ne Kosove e keshtu ,,,

Urime paq lumturi e dashuri gjith jetes e me shum femij ( nejse sa doni )
Ju pershendes perzemersisht e me shum respekt.


...Qy, nuk po besoj as vet ,s'ka lidhje nese s'beson edhe ti ... sidoqofte, shuume te faleminderit per uraten dhe dhuraten Diana :)


Respekt dhe pershendetje reciproke, mikja yte,
Alima :)

ps.bebat indigo qasi qysh i tha Kalimeri atij njerit me qifteli,nuk e dij a e njeh ti Kalimerin dhe edhe ate njerin me qifteli dhe edhe me indigo ?! Qasi kismet ,ndoshta ,..to be continued ...
.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Alima : 25-05-13 nė 11:23
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-05-13, 13:52   #51
Jana
Full LoVe...
 
Avatari i Jana
 
Anėtarėsuar: 23-04-08
Vendndodhja: ...n'LOQK t'LOQK-ės...
Postime: 31,045
Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...


Te faleminderit Jana :) ...


... sapo lexoja (koha e shkuar) titullin tende :"te dua loqke" " te kam xhan loqke" "te kam gjan loqke" ...edhe perkry frikes , anktheve ,etj etj qaso simptomesh vendosa me ne fund : pro,...inshAllah s'me ke mashtru me asosh propagandash Amin !....

...c'do gje qe buron nga shpirti dhe qe eshte me sinqeritet mos ja kie friken kurr....
..te pershendes ...
__________________
LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA
Jana Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 25-05-13, 14:34   #52
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Urime martesa Sulltan-Alimit&Sulltaneshes-Alima

[QUOTE=Diana007;2283503]Alime pak von por jo qe nuk kam dasht me te uru por me ka ik nga mendja ,,, njher ne fillim kam mendu se eshte vetem shaka ... mandej isha disa dite ne Kosove e keshtu ,,,

Urime paq lumturi e dashuri gjith jetes e me shum femij ( nejse sa doni )
Ju pershendes perzemersisht e me shum respekt.
A bon me ju bashkangjite ceti urimi , se kto ce jan martua po din me gjet fjalt te bukra.
Ce une thash ce jam ber hore amo vertet disi e cyditshme bre mu ka doke

Paci, vec te mira ne jeten tuaj!!

Sincerishte AlbonitA

Ce nga nje cai jav sjella e ju befshin mire!
.
.


__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.