Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-05-13, 16:55   #1
dr.Dugi
Revolucionist
 
Avatari i dr.Dugi
 
Anėtarėsuar: 30-07-11
Vendndodhja: Aty ku vendi e kerkon !
Postime: 7
dr.Dugi i vlerėsuar jo keq
Gabim Forum Mjekesor

Me lejoni qe te prezantoj para jush forumin e pare me tematik mjekesore. Forumi do te permbaj tema nga me te ndryshme rreth mjekesise, qellimi eshte te mblidhen gjithe studentet dhe doktorret shqipetar ne nje vend, me te vetmin qellim qe ti ndihmojm atyre qe kane nevoj, qe ti shpalosim ato qe kemi me koleget tone. Regjistrimi eshte i hapur per gjithe te interesuarit.

Forum Mjekesor


__________________
Te gjitha femrat jane Imorale edhe nena ime eshte femer N.P

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Zero Cool : 05-05-13 nė 18:58 Arsyeja: Nuk lejohet reklamimi i faqeve tjera pa pėlqimin e stafit
dr.Dugi Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.