Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 09-07-13, 18:42   #1
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,548
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Si u bojkotova ne temen time dhe nga kush

Ne temen time ketu jam bojkotuar dhe nuk mund te shkruaj
-te tema ime ku kam shkruar qe shum kohe tani po me del gjithnji diqka pengues e
qe nuk ma mundson ma te shkruaj
dhe me del diqka ne gjuhen angleze si pengese
qysh sot e dje nuk po arrij te shkruaj ma ne temen time pse a e din kush pse
dhe a mund te me thot dfikish pse dhe ku jan shkaqet

qka po ndodhe ne forum dhe pse u paraqqit kjo dukuri


lirik Nuk ėshtė nė linjė  
Nyje Interesante
Vjetėr 09-07-13, 22:18   #2
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si u bojkotova ne temen time dhe nga kush

hade lirik , ishti mun me qkrujten
shkova i bona purshesh qata qi ta kishin bdhoku, qishti qkruj sa dush dekterna t'lollesh :)
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-07-13, 13:23   #3
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,548
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si u bojkotova ne temen time dhe nga kush

ok mire ja ke ba se ata qe me bllokojne mu jan armiq te vatanit e te miltetit -flm kalimero -je i famshem -por me ka marr malli per spongebobin bani shujm selam spongit legjende e forumit ishte ai edhe tybe jaran djale po
lirik Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-07-13, 13:35   #4
Kalimero
SUPERMUDERATOR;)
 
Avatari i Kalimero
 
Anėtarėsuar: 28-02-09
Postime: 3,319
Kalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėmKalimero i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si u bojkotova ne temen time dhe nga kush

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lirik Shiko postimin
ok mire ja ke ba se ata qe me bllokojne mu jan armiq te vatanit e te miltetit -flm kalimero -je i famshem -por me ka marr malli per spongebobin bani shujm selam spongit legjende e forumit ishte ai edhe tybe jaran djale po
jo anmiq ,po jon dijuza e dilidipsuza e krimdhaj e bishareta e hakareta. Mus i kurse t'shamet put thom, ose thujem mu, se tibe 700 tibe qiki gjiks ka mja u shajten ere mit un tavan


le be spongin po qa put vin aj dilidipsuz, a t thahs qi e kish egjeten i nuse e ajo ja kish shti di komt un ni kunder, e s'pu guxojke CIIUUU me bo , he qishtutne tibe
__________________
iK mUs U dAshUroNi ,s' kom qKa jU bOj tIBe :D
Kalimero Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 10-07-13, 20:40   #5
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Si u bojkotova ne temen time dhe nga kush

lirik, pengesat teknike skan te bejne me ty e as me asnje anetare.

Luteni te keni durim ne raste te tilla.

Tema mbyllet dhe bartet te arkivi i forumit.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.