Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca > Informatika
Emri
Fjalėkalimi
Informatika Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-12-21, 22:25   #1
Poshnjari
 
Anėtarėsuar: 26-02-19
Postime: 28
Poshnjari i vlerėsuar jo keq
Gabim Alexa.com del ne pesion

Pas gati 26 vjetėve shėrbimi Alexa do myllet pėrfundimisht mė 1 maj 2022. Njoftimin e ka bėrė Amazon nė faqen e Alexa.com.
Pėr ata qė nuk e dinė, alexa.com ishte ndėr veglat mė tė mira pėr web ranking ku mund tė analizoje vizitueshmėrin e njė faqe interneti. E vėrteta ėshtė se falas kishte shumė pak opsione, kurse me pagesė kishte njė gamė tė madhe shėrbimesh.

Njoftimi referon si mė poshtė:
Para 25 vjetėsh krijuam Alexa Internet. Pas mė shumė se dy dekadash qė ofronte ndihmė pėr tė gjetur, krahasoni dhe tė rrisni vizitorėt, morėm vendimin e vėshtirė pėr tė mbyllur alexa.com nga 1 Maj 2022.
Burimi: Lajme Teknologjike


__________________
https://sq.siteluka.com
Poshnjari Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.