Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 12-06-04, 23:59   #1
LInuX-FiXer
 
Anėtarėsuar: 21-11-03
Postime: 12
LInuX-FiXer e ka pezulluar reputacionin
Gabim :: RADIO DARDANIA :: esht ONLINE !

Muzika SHQIP :: www.RadioDardania.com :: Degjoni edhe knaqni

Radio Dardania

Radio Dardania bėn tė mundshem gjdo te diele duke filluar nga ora 18 gjer nė ora 22 urime dhe pershendetje, urimet dhe pershendetjet behen permes e`mail [email protected]


LInuX-FiXer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-06-04, 06:23   #2
AK^47
 
Anėtarėsuar: 26-04-04
Vendndodhja: n`Palabardh Afer Sapotit
Postime: 441
AK^47 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek AK^47 Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek AK^47
Gabim

Hade per hajr na Koft
AK^47 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-04, 08:18   #3
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

hahahah valla dje e kam degjuar po thujse ter diten RadioDardania

veq nje gje ju kisha lut brre do kend shum palidhje po mu doken. Ok flm per mirkuptim

Vera
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-04, 11:47   #4
LInuX-FiXer
 
Anėtarėsuar: 21-11-03
Postime: 12
LInuX-FiXer e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vera
hahahah valla dje e kam degjuar po thujse ter diten RadioDardania

veq nje gje ju kisha lut brre do kend shum palidhje po mu doken. Ok flm per mirkuptim

Vera
Radio Dardania bėn tė mundshem gjdo te diele duke filluar nga ora 18 gjer nė ora 22 urime dhe pershendetje, urimet dhe pershendetjet behen permes e`mail [email protected]


Urimet edhe lutjet jan veq te diele nga ora 18 deri nga 22 ore !
LInuX-FiXer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-04, 18:32   #5
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ket Radio e kam degjuar qe do dit, vetem deshta te them kompliment, dhe vetem vazhdoni keshtu, kurse per musik (siq tha VERA) mua me pelqen, dua te them se esht per te gjitha shijet nga pak, dhe nje keng se e kam degju aty, nuk kam mundur ta gjej bre askund :cry: me ndihmoni???
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-04, 19:43   #6
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

A UNE JAM I VETMI QE NUK PO E NIJ DOT AAAAAAA :?:
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-06-04, 13:20   #7
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga florian
A UNE JAM I VETMI QE NUK PO E NIJ DOT AAAAAAA :?:

Tash e more vesh edhe ti apo jo??
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-05, 10:13   #8
Gazi_003
 
Anėtarėsuar: 13-01-05
Postime: 1
Gazi_003 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Gazi_003 Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Gazi_003 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gazi_003
Gabim fort a ???

shum muzika te forta
__________________
Error !!! Pasword seting _______ ???
Gazi_003 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-01-05, 22:32   #9
Lorikrasniqi
 
Anėtarėsuar: 13-01-05
Postime: 1
Lorikrasniqi e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Lorikrasniqi
Gabim

mua me pelqen radio dugagjini ju pershendeti un lori nga peja
:D
__________________
[img]http://www.vi.no/colourAnimation/A_1140716_0_love.gif[/img]
Lorikrasniqi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-01-05, 04:52   #10
K-man
 
Anėtarėsuar: 29-09-03
Vendndodhja: Chicago, SH.B.A.
Postime: 357
K-man e ka pezulluar reputacionin
Gabim

i kam disa ankesa per radion:

1) kualiteti i muzikes eshte 24Kbps, qe dmth shume i dobt
2) muzika perseritet shume, ndrroni playlist-en

kaq niher per niher.

besoj qe nuk ju kam ofendu juve qe e mani kete radio... :)
__________________
Ēdo fillim i keq, e ka mbarimin e keq.
K-man Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-01-05, 18:00   #11
reli
 
Anėtarėsuar: 08-01-05
Vendndodhja: suedi
Postime: 3
reli e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek reli
Gabim

si po ja kaloni :roll:
reli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:37.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.