Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Personalitete publike
Emri
Fjalėkalimi
Personalitete publike Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...) 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 27-04-10, 15:29   #1
niemand
Kalimtar i rastit..
 
Avatari i niemand
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Vendndodhja: Philadelphia
Postime: 518
niemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashurniemand shumė i dashur
Gabim Hajde pėrhajr na lindi Teuta alias Saranda e Kafenes.

Blero behet baba. Teuta Krasniqi lind vajze
Blero bėhet baba. Kėngėtari i njohur nga Kosova ka pėrcjellė sot paradite lajmin e lindjes sė vogėlushes nė facebook. “Im sooooooooooooo happyyyyyyyyyyyyy . Sot esht dita ma e LUMTUR e imja ne jeten time. Une dhe Teuta u bekuam dhe u bem prinder te nje bukuroshje te vogel”- shkruan Blero nė status. Menjėherė mė pas kanė vėrshuar dhe urimet pėr jetė tė lumtur pėr Blero Muharremin dhe aktoren kosovare Teuta Krasniqi. Lidhja mes tyre nisi vitin e kaluar dhe bashkėjetesėn e ciftit do ta pėrforcojė lindja e princeshės sė vogėl


__________________
O Zot per vete sdua gje jo.. por per prinderit nje nuse te bukur..!
niemand Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:11.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.