Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Muzika
Emri
Fjalėkalimi
Muzika Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-) 
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Prev Postimi Mėparshėm   Postimi Tjetėr Next
Vjetėr 12-06-04, 23:59   #1
LInuX-FiXer
 
Anėtarėsuar: 21-11-03
Postime: 12
LInuX-FiXer e ka pezulluar reputacionin
Gabim :: RADIO DARDANIA :: esht ONLINE !

Muzika SHQIP :: www.RadioDardania.com :: Degjoni edhe knaqni

Radio Dardania

Radio Dardania bėn tė mundshem gjdo te diele duke filluar nga ora 18 gjer nė ora 22 urime dhe pershendetje, urimet dhe pershendetjet behen permes e`mail [email protected]


LInuX-FiXer Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
 


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.