Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona Administrative > Tema tė vjetra
Emri
Fjalėkalimi
Tema tė vjetra Arkivi i forumitTemė e mbyllur
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 30-08-11, 11:02   #1
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Alima

....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk


 
Nyje Interesante
Vjetėr 30-08-11, 15:44   #2
premium
 
Anėtarėsuar: 25-03-08
Postime: 5,897
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Urime Fiter Bajrami

Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. Nuk ju harova, gjithmone ju kujtova, festen e Fiter Bajramit me shpirt ua urova!
Meleket therasin, secilin qe hasin, sot eshte dita qe nuk humb merita, sot Zoti do tju paguaj, i lutem qe shum sevape te vu shkruaj. Urime festa e Fiter Bajramit.
Ne kete dite te shejnte cdo musliman feston, nje melek Kur’anin shfleton, nje dhurate e Zotit ne cdo dere troket, Gezuar Fiter Bajramin dhe cdo te mire ne jete.
Gezimi dhe lumturia le tju shoqeroje juve dhe te afermit e juaj ne keto caste festive. Fati le te jete hija e jetes suaj. Gezuar festa e Bajramit.
Le te jete kjo dita e paqes , dashurise dhe miresise per ju, familjen tuaj dhe te gjithe besimtareve islam. Urime Bajramin juve dhe familjes tuaj.
Cdo dite e kaluar sot te kujtohet, cdo familje sot te bashkohet, cdo miqesi e humbur sot te ringjallet, cdo gabim i bere sot le te falet. Urime festa e Fiter Bajramit.
Ne ditet e vecanta kujtohen njerezit e vecante. Urimet me te mira u dergohen njerezve te mire, gjithcka le te jete sic deshironi ju. Urime dhe gezuar Fiter Bajramin.
Islami eshte feja jone, agjerimi pjese e fese tone, lutjet dhe faljet jane shpetim dhe festa e Fiter Bajramit eshte shperblim.
Drita e keti mengjesi zemren ua ndricofte, meshira e Zotit imanin ua zbukurofte. Me fat Fiter Bajrami.
_
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-08-11, 20:50   #3
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Avatari i Qika^Me^Kule
 
Anėtarėsuar: 26-02-09
Vendndodhja: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Postime: 13,735
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Ju uroi nga zemra Festen e Fiter Bajramit!
Mbreterofte perjetesishte paqe dhe miresia ne zemrat tuaja , All-llahu u'a pranofte veprat e mira te bera gjate muajit Ramazan dhe u'a perforcofte besimin dhe durimin !!


Me RespekT Qika^Me^Kule
Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-08-11, 21:04   #4
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hajra Shiko postimin
...Ooo hajr paq shume i nderuari Hajra , Allahu te past pastru e gradu gjate muajit te bekuar te Ramazanit , inshAllah kemi dal nga ky muaj i bekuar, te paster sikur diten kur kemi lind , ti , une si dhe gjithe besimtaret e devotshem kudo qe jen ne bote , Amin !!!ps. tani kur e pash kete teme , thash me vehte , veq me paska zene sherbeti sot , nuk e disha a eshte tema ku jame prezantu a ēka u ba ... ma qitke dupllo diēka


Allahu te shperblefte, me nderime
Alima


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-08-11, 21:08   #5
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga premium Shiko postimin
Urime Fiter Bajrami

Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. Nuk ju harova, gjithmone ju kujtova, festen e Fiter Bajramit me shpirt ua urova!
Meleket therasin, secilin qe hasin, sot eshte dita qe nuk humb merita, sot Zoti do tju paguaj, i lutem qe shum sevape te vu shkruaj. Urime festa e Fiter Bajramit.
Ne kete dite te shejnte cdo musliman feston, nje melek Kur’anin shfleton, nje dhurate e Zotit ne cdo dere troket, Gezuar Fiter Bajramin dhe cdo te mire ne jete.
Gezimi dhe lumturia le tju shoqeroje juve dhe te afermit e juaj ne keto caste festive. Fati le te jete hija e jetes suaj. Gezuar festa e Bajramit.
Le te jete kjo dita e paqes , dashurise dhe miresise per ju, familjen tuaj dhe te gjithe besimtareve islam. Urime Bajramin juve dhe familjes tuaj.
Cdo dite e kaluar sot te kujtohet, cdo familje sot te bashkohet, cdo miqesi e humbur sot te ringjallet, cdo gabim i bere sot le te falet. Urime festa e Fiter Bajramit.
Ne ditet e vecanta kujtohen njerezit e vecante. Urimet me te mira u dergohen njerezve te mire, gjithcka le te jete sic deshironi ju. Urime dhe gezuar Fiter Bajramin.
Islami eshte feja jone, agjerimi pjese e fese tone, lutjet dhe faljet jane shpetim dhe festa e Fiter Bajramit eshte shperblim.
Drita e keti mengjesi zemren ua ndricofte, meshira e Zotit imanin ua zbukurofte. Me fat Fiter Bajrami.
_

...


Allahu pranofte lutjet dhe deshirat e tua, i nderuari !

bafshin amin melekt e Allahut dhe shtofshin lutjen me fjalet prano lutjet edhe per lutesin , Amin !

urime edhe ty Fiter Bajrami ?shume i nderuari vella ,
Alima


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 30-08-11, 21:11   #6
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Qika^Me^Kule Shiko postimin
Ju uroi nga zemra Festen e Fiter Bajramit!
Mbreterofte perjetesishte paqe dhe miresia ne zemrat tuaja , All-llahu u'a pranofte veprat e mira te bera gjate muajit Ramazan dhe u'a perforcofte besimin dhe durimin !!


Me RespekT Qika^Me^Kule

...


Prano edhe ti urimet nga me te perzemrtat nga ana ime motra ,

Allahu me amin.

InshAllah te shperblen Allahu i Madheruar me grada te xheneteve me te larta , Amin !


me respekt reciprok ,motra yte
Alima.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 31-08-11, 13:23   #7
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Alima

tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 31-08-11, 19:08   #8
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-09-11, 12:52   #9
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Avatari i Albonita
 
Anėtarėsuar: 09-12-07
Vendndodhja: Aty ku ndihem mire -->Split
Postime: 28,831
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

Sincerisht dhe Rrespekte AlbonitA


P/s..Mire se ke ardhe ne mesin e te mirve.
Deshiroja edhe shum e shum shenime te Rrebta e te vlefshme.
__________________
Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!
Albonita Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-09-11, 22:10   #10
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Smile Titulli: Alima

...

tipi engjullor ,

urime edhe ty festa e Bajramit , pak me vones , por tani e pash !

Deshta me ta ba quote , po nuk e gjejsha opcionin me plas ... Urimi sa tedijet aty


shume te faleminderit ,
Alima


.

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Alima : 01-09-11 nė 22:10
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-09-11, 22:12   #11
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapjani_HH Shiko postimin

...Allahu me amin LLapiani HH , gjithashtu edhe ty shume urime !ps.une kishe te kam vella ....
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-09-11, 22:14   #12
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Post Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita Shiko postimin
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

Sincerisht dhe Rrespekte AlbonitA

P/s..Mire se ke ardhe ne mesin e te mirve.
Deshiroja edhe shum e shum shenime te Rrebta e te vlefshme.
...

Gjithashtu pershendetje te perzemerta dhe me respekt reciprok Albonitaps. miresetegjeje e nderuara , ....kush moj e rrebt ...mo se po te ze bes kush , kujton se ashtu eshte.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 01-09-11, 22:45   #13
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Alima Shiko postimin
...

Gjithashtu pershendetje te perzemerta dhe me respekt reciprok Albonitaps. miresetegjeje e nderuara , ....kush moj e rrebt ...mo se po te ze bes kush , kujton se ashtu eshte.
hahha kjo albonita i pelqen njerzit e rrept shtire qart, hahah ksaj si pelqejn huta ksi me gramatik hahha ksi te shtir si bikkiiiimi
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 03-09-11, 16:22   #14
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

...

é-é ...nuk me paska pershendet ma askush


pershendetje Alima !...flm Alima !


.
Alima Nuk ėshtė nė linjė  
Vjetėr 03-09-11, 18:03   #15
elvio
 
Avatari i elvio
 
Anėtarėsuar: 21-01-10
Postime: 6,414
elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Alima

http://farm3.static.flickr.com/2504/...13cd3dbd92.jpg


elvio Nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.