Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 15-10-11, 23:19   #1
Gloss
Drejtor
 
Avatari i Gloss
 
Anėtarėsuar: 28-04-08
Vendndodhja: DE
Postime: 59
Gloss i vlerėsuar mirė
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Gloss Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Gloss
Gabim Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Ka vdekur aktori i njohur kosovar, Ali Ahmeti. Ai ka ndėrruar jetė nė moshėn 66 vjeēare pas njė sėmundje tė rėndė, me tė cilėn u ballafauqa pėr njė kohė tė gjatė.

Ahmeti njihej pėr njė sėrė rolesh, dhe sė fundi ishte aktual me rolin e Elezit nė serialin e njohur “Kafeneja Jonė”. Ai ishte babai i nėnkryetarit tė Lėvizjes Vetėvendosje, Shpend Ahmeti. /indeksonline/


__________________
Dardania.de 1999 - 2010
Gloss Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 15-10-11, 23:20   #2
tipi engjellor
tipi engjellor
 
Avatari i tipi engjellor
 
Anėtarėsuar: 30-03-10
Vendndodhja: aty ku jeton dashuria
Postime: 14,540
tipi engjellor e ka pezulluar reputacionin
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

po aktori i madh..ngushllime te afermeve te tij dhe shokeve te tij....
tipi engjellor Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-11, 23:22   #3
e_martumja
Merita
 
Avatari i e_martumja
 
Anėtarėsuar: 13-04-05
Vendndodhja: ne dhome me 4 qyshe qe gjindet ne katund
Postime: 19,592
e_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėme_martumja i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gloss Shiko postimin
Ka vdekur aktori i njohur kosovar, Ali Ahmeti. Ai ka ndėrruar jetė nė moshėn 66 vjeēare pas njė sėmundje tė rėndė, me tė cilėn u ballafauqa pėr njė kohė tė gjatė.

Ahmeti njihej pėr njė sėrė rolesh, dhe sė fundi ishte aktual me rolin e Elezit nė serialin e njohur “Kafeneja Jonė”. Ai ishte babai i nėnkryetarit tė Lėvizjes Vetėvendosje, Shpend Ahmeti. /indeksonline/
Lajm prekse. Ngushllime Familjes Ahmetit.
__________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
e_martumja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-11, 23:32   #4
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
Avatari i vjeshta
 
Anėtarėsuar: 01-05-05
Vendndodhja: neutrale
Postime: 25,049
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Ngushllime familjarve ,kolegeve dhe artit Kosovar .
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 00:55   #5
Domira
 
Avatari i Domira
 
Anėtarėsuar: 02-02-05
Postime: 16,716
Domira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėmDomira i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Lajm i hidhur shume! Ngushellime familjes Ahmeti dhe te gjithe dashamireve te te ndjerit si dhe artdashesve ne pergjithsi.
__________________
Ėndrrat e mia dua ti fal vetem ty!
Domira Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 07:56   #6
Drenushaa
 
Anėtarėsuar: 03-10-09
Postime: 45
Drenushaa me shokė shumeDrenushaa me shokė shume
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Lajm i hidhur.Ngushllime familjes Ahmeti .
Drenushaa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 08:25   #7
Hajra
Guest
 
Postime: n/a
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

.....ngushllime familjes dhe dashamireve, ishalla ne gjenet.
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 10:19   #8
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Ngjushllime familjes se A.Ahmehtit dhe te gjithe adhurusve te artit teatral qe percollen me vite rolet e TIJ!:(
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 10:25   #9
Makresh
 
Avatari i Makresh
 
Anėtarėsuar: 12-01-09
Vendndodhja: ..
Postime: 5,781
Makresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėmMakresh i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Allahu me xhennet e meshiroft. Ngushellime gjithe popullit.
__________________
La ilahe il-lall-llah - Nuk ka Zot tjetėr pėrveē Allahut !
Makresh Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 10:29   #10
taraku-1
Banned
 
Anėtarėsuar: 20-06-11
Postime: 1,208
taraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėmtaraku-1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Allahu me iman.. Allahu gajretin familjes e dashamirve
taraku-1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 11:50   #11
romansa
 
Avatari i romansa
 
Anėtarėsuar: 24-07-08
Vendndodhja: larg vendlindjes
Postime: 16,112
romansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėmromansa i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

ngushllime familjes se tij...
__________________
Lejo gezimin e sė ardhmes..le te fshije dhembjen e sė kaluares!!!
romansa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-11, 19:47   #12
Gega 1
 
Anėtarėsuar: 02-12-09
Postime: 1,435
Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Fort lajm i hidhur.
Ngushllime familjes dhe shokeve te tij.

E mbaj mend per rolin e tij ne nje serial,me te hershem,ku personifikonte aq bindshem te padjallezuarin!Per kete arsye,kete artist e ndjeja aq te afert si njeri edhepse kurre s`kam kembye ndonje fjale me te.
Ne nje rast deshprimi nga nje miqesi e rrejshme,e vete isha koxha i ri dhe i papjekur,kalova krejt rastesisht prane tij afer qendres se qytetit dhe papritmas ndjeva nje deshire,qe edhe sot me habite!Thjesht,ndjeva deshiren t`i dale perpara artistit e ta perqafoj nje here si vellaun e madh!Tundimit i bera balle, kur me shkoi mendja qe artisti mund te me merr per te krisur.

Artisti eshte pjese e pa harruar e kujtimeve tona.
U prehte ne paqe shpirti i ketij burri.
Gega 1 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-11, 14:02   #13
Neferta
 
Anėtarėsuar: 22-06-09
Postime: 1,545
Neferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėmNeferta i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Ngushllime te gjith shqiptarve per aktorin e madh.
Neferta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-11, 15:48   #14
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Anėtarėsuar: 20-07-11
Postime: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Ngushėllime familjes, kolegėve dhe gjithė adhuruesėve tė tij kudo qė janė...
__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-11, 16:33   #15
Llapjani_HH
 
Avatari i Llapjani_HH
 
Anėtarėsuar: 05-06-08
Postime: 1,262
Llapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėmLlapjani_HH i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Vdes Ali Ahmeti i “Kafeneja Jonė”

Ngushllime Familjes dhe shoqris


Llapjani_HH Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:01.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.