Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 10-10-03, 00:27   #1
djana
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: Pej
Postime: 16
djana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Une Jam Diana

Une jam Diana jam dhe jetoj ne peje jam 22 vjeqare ju pershendes te gjitheve


__________________
Pejanja
djana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-11-03, 12:41   #2
ariani
 
Anėtarėsuar: 17-11-03
Vendndodhja: prishtin
Postime: 7
ariani e ka pezulluar reputacionin
Gabim tung

te pershendes dijana

sna tregove diqka me teper per veten tende,disi e ke lėnė tė cungueme biografin tėnde.

Po nejse se edhe ashtu na pelqen pasi te gjitha Miss-et e Kosovės po na dalin nga peja atėher dhe ju duhet te jeni e mir te pakten ashtu mendoj un te pershendes dhe njeher tung-tung
ariani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-12-03, 20:52   #3
djana
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: Pej
Postime: 16
djana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

tung arianai faleminderes njashtu edhe une te pershendes e per femrat pejane smendoj se e ke keq ashtu po e tregojn vehten por mendjen nuk duhet mir rrit gjitha jemi t'mira po ju djemet jeni te keqinje hahaha pa keqkuptime ju lutem vetem shaka tung kalofsh mire ti dhe gjith tjeret
__________________
Pejanja
djana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 03:12   #4
BeeP
 
Anėtarėsuar: 30-01-04
Postime: 58
BeeP e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kukuu moj Djala qka te Koke ti ani Pejonkk e kam nje shok shum i ka merak Pejonkat a mos po ja gjen ti ndonje :P..
__________________
E Keēja Vjėn Mė Kėmbėt E Kalit Dhe Ikė Mė Kėmbėt E Breshkes
BeeP Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-04-04, 03:13   #5
BeeP
 
Anėtarėsuar: 30-01-04
Postime: 58
BeeP e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Kukuu moj djana qka te Koke ti ani Pejonkk e kam nje shok shum i ka merak Pejonkat a mos po ja gjen ti ndonje :P..
__________________
E Keēja Vjėn Mė Kėmbėt E Kalit Dhe Ikė Mė Kėmbėt E Breshkes
BeeP Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-04, 17:18   #6
Dr. Leone
I sinqertė me tė gjithė.
 
Avatari i Dr. Leone
 
Anėtarėsuar: 14-04-04
Vendndodhja: Nėn hije tė dardhės
Postime: 349
Dr. Leone e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Dr. Leone Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Dr. Leone
Gabim

TE PERSHENDES DJANA PREZENTIM I SHKURTER POR I BUKUR TE UROJ CASTE TE KENDESHME KETU ME NEVE NE KET FORUM BESOJ SE DO BESH MIQ E SIMPATIZUES AQ SA DO KESH DESHIR SE JUVE PEJONKAT JENI SI MAGNET PO SKENI FAJ JU SE ZOTI JU KA FAL KESHTU.
TASH TE PERSHENDES.
ME RESPEKT
DR. LEONE
__________________
Bie guri mbi vorbė, e mjera vorbė, bie vorba mbi gurė, po e mjera vorbė.
Dr. Leone.
Dr. Leone Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-04, 19:22   #7
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Une Jam Diana

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga djana
Une jam Diana jam dhe jetoj ne peje jam 22 vjeqare ju pershendes te gjitheve
Miresevjen Diana,ngajeni nga Peja cilen pjese te qytetit jetoni Lazdrani
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-04, 19:59   #8
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

pershendetje djana mire se erdhe ne forum
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-05-04, 21:47   #9
florian
 
Anėtarėsuar: 28-02-04
Postime: 2,480
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek florian
Gabim

pershendetje djana mire se erdhe ne forum shpresoj qe tja kaloni sa me bukur ketu :wink:
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-04, 07:48   #10
tonny
 
Anėtarėsuar: 21-08-04
Vendndodhja: usa
Postime: 21
tonny e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek tonny Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek tonny Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek tonny
Gabim

pershendetje djana
__________________
ich b
tonny Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-04, 18:51   #11
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje.Te deshiroj argetim te mire. :P


__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.